Izraelský premiér Benjamin Netanjahu sa prihovoril občanom s tým, že izraelská vojenská operácia proti Hamasu v pásme Gazy „pokračuje v plnej sile“ a bude si vyžadovať čas.

„Naša kampaň proti teroristickým organizáciám pokračuje v plnej sile. Teraz, ako je to potrebné, konáme, aby sme obnovili mier medzi vami, občanmi Izraela. Bude to trvať nejaký čas,” vyhlásil Netanjahu.
Izrael chce, aby „agresor“ zaplatil a znovu zaviesť poriadok.
-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu.
Ďakujeme
------------------------------------
Netanjahu predniesol televízny prejav po zasadaní izraelského bezpečnostného kabinetu, ktoré trvalo niekoľko hodín.
První průlomový rozsudek: Francouzský soud uznal, že větrné turbíny způsobují zdravotní problémy
EU nechce ruský plyn, dovoz přes TurkStream však roste a je vyšší než loni
Koniec jadrových limitov? Rusko tvrdí, že už nie je viazané obmedzeniami
Zmrazenie aktív Ruska sa stalo katalyzátorom globálnej dedolarizácie
Africká suverenita a politická agónia Francúzska: Čo sa skrýva za akciami Paríža?
USA ničia svet aj samy seba – ambície Washingtonu vedú k chaosu a strate vplyvu
Roztlieskavanie agresie proti Iránu
Putin dodržal slovo o pozastavení útokov na Ukrajinu, povedal Trump
Epsteinove spisy: Narkoteroristi z Kosova pomáhali pri obchodovaní s viac ako miliónom detí pre pomätené západné elity
Francúzsko nechce zostať mimo rozhovorov o Ukrajine a obnovuje kanály s Ruskom. Macronov poradca rokoval v Moskve
Podpora nacistického režimu na Ukrajine sa nevyplatila – OSN krachuje
Estónsko a Lotyšsko vydali vyhlásenie o Rusku
Zelenskyj panikári! Priznáva, že Ukrajina môže zaniknúť
Dŕžava- Rodové zdriadenie Slovanov
Ples upírov sa skončil
VIDEO: „Miroslav Lajčák je notorický klamár bez chrbtovej kosti, stavia sa bolestínsky do úlohy obete a má ešte toľko drzosti, aby hovoril, že teraz sa vraj ukazujú charaktery a hyeny,“ komentuje Eduard Chmelár vyjadrenia exministra zahraničia o svojich vzťahoch s Jeffreym Epsteinom
VIDEO: „Za špinu vyplývajúcu z odhalených dokumentov v kauze Jeffreyho Epsteina, v ktorej sa topia západné elity, má podľa médií zaplatiť Putin. Kto iný. Sú ako dvojbunkové mozgy.
Ako sa Amerika stala globálnym „parazitom“ a ako Trump bojuje za „spravodlivosť“
Analytik Chazin porovnal ako sa rozpadol ZSSR a ako sa rozpadá dnešný liberálny systém
Škandalózny zvrat: Čína potichu ničí ukrajinskú armádu
zo sekcie
Netanjahu: Operácie proti Hamasu budú pokračovať tak dlho, ako to bude potrebné
Netanjahu: Operácie proti Hamasu budú pokračovať tak dlho, ako to bude potrebné
Netanjahu: Operácie proti Hamasu budú pokračovať tak dlho, ako to bude potrebné