O dobrovoľnosti očkovania, vojne na Ukrajine, ale aj o víťazstve nad ESETom v súdom spore a o tom, ako táto firma popiera slobodu slova.

Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD) v rozhovore pre Slovenský večerník a agentúru SIA Press komentoval aktuálne spoločensko-politické udalosti.
AKTUALITY VYPLAKÁVAJÚ, ŽE SOM VYHRAL SÚDNY SPOR S ESETOM
To je rajská hudba pre moje uši.
1. Dnes môj právnik obdržal 30-stranový rozsudok. V Aktualitách ho mali skôr ako ja. Klasika.
2. V rozsudku sa jasne píše, že mám právo na svoje hodnotiace úsudky a že sa sa vždy opieram o fakty.
3. No chápete – päť rokov tu zo mňa robia konšpirátora a potom ich súd takto vypne na tri doby, skvele sa bavím.
4. Čo budú tvrdiť teraz? Jednoducho mám právo označovať milionárov z Esetu za oligarchov, pretože sú aktívni v politike a finančne podporovali Progresívne Slovensko, Čaputovú, Valla aj Denník N.
5. A mám právo upozorňovať na ich medializované prepojenie s americkými tajnými službami. Pravdu nezabijú.
6. Prehrali. Potupne. A asi im bolo blbé, že by dali pokyn priamo svojim poskokom v Denníku N, aby napísali uplakaný žalm proti Blahovi a súdu.
7. A tak dali pokyn inému chápadlu v tej ich progresivistickej chobotnici – Aktualitám. A bolo dlhočizné fňuk.
8. Ja môžem potvrdiť len jedno. Vždy, keď prebehol súd alebo trestné stíhanie, vždy som ho vyhral – spomeňte na Matoviča.
9. Áno, stalo sa, že mi súd zakázal kritizovať konkurenčnú političku Čaputovú, že je americká agentka.
10. Ale tam žiaden súd neprebehol. To si Čaputová vybavila u kontroverzného sudcu Chalupku, ktorý nevie vysvetliť 670-tisíc na účte svojich detí.
11. Čaputovej nepomohlo, že sa nám snažila zapchať ústa. Dnes je z nej skrachovaná politička, ktorá v zahraničí kope do Slovenska a chce nás obrať o eurofondy.
12. Zapchať ústa sa mi pokúsil aj Eset a súd ho vysmial. Arogantní oligarchovia dostali po frňáku.
13. Ten pocit, keď vidím, ako slniečkari zúria. A keď vidím, ako hysterčia kvôli RTVS, to zas bude uvrieskaných mítingov.
14. Keď kaviarenskí povaľači kvičia, znamená to, že to robíme dobre.
15. Pre Slovenský večerník a SIA Press som k Esetu povedal toto. Celý rozhovor s Erikou Vincourekovou nájdete tu:
Viac vo videu:
Zdroj: slovensky-vecernik.sk / YouTube SIA PRESS – Social Network Of Journalists / Telegram Ľuboš Blaha
Čínsky múr – hranica dvoch svetov?
Gruzínsko nepodlieha tlaku globalistov
Ako nás chcú zotročiť
Umelá inteligencia ako operačný systém digitálneho totalitarizmu
Koľada
24. december u Slovanov
Zelenského 20 bodov navrhovaného „mierového plánu“
Elektromobily sú na brutálnom ústupe. Prečo o nich klesá záujem raketovým tempom?
Všetci vtedy obvinili Rusko. Po štyroch mesiacoch Estónsko muselo priznať, že dron, ktorý spadol na jeho územie bol ukrajinský
Predpoveď slávneho generála sa napĺňa: Európa sa pripravuje na veľkú vojnu
V. A. Nebenzja na zasadnutí Bezpečnostnej rady OSN o situácii okolo Venezuely
„Ruský jazyk je silnejší ako ukrajinizácia,“ tvrdí bulharský politik
Ruský systém protivzdušnej obrany S-500 dokáže odhaliť stíhačky F-35
Miroosnova
Vysoké ceny ropy ako nástroj americkej finančnej politiky
Prírodná sila
Keď spoločenstvo mlčí, nastupuje manipulátor
Britská policie pilotně zavádí systém umělé inteligence pro sledování „podezřelých“ jízd řidičů
Revolta proti Bruselu: Von der Leyenová utrpela historické poníženie
48 hodín pre Kyjev. Odpočítavanie sa začalo: Toto je začiatok konca?
zo sekcie
VIDEO: Blaha o digitálnom zákone EÚ, eurovoľbách, Európskom parlamente, cenzúre médií, anticovidových injekciách, Dolinkovej očkovacích chúťkach & Kotlárovom vyšetrovaní zločinov spáchaných počas covidizmu
VIDEO: Blaha o digitálnom zákone EÚ, eurovoľbách, Európskom parlamente, cenzúre médií, anticovidových injekciách, Dolinkovej očkovacích chúťkach & Kotlárovom vyšetrovaní zločinov spáchaných počas covidizmu
VIDEO: Blaha o digitálnom zákone EÚ, eurovoľbách, Európskom parlamente, cenzúre médií, anticovidových injekciách, Dolinkovej očkovacích chúťkach & Kotlárovom vyšetrovaní zločinov spáchaných počas covidizmu