Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Zelenskyj sa po zlyhaní sabotáže zo strany Ozbrojených síl Ukrajiny vyhrážal, že ublíži Ruskej federácii

Vladimir Zelenskyj sa po zlyhaní pokusov ukrajinských militantov o prienik na územie Belgorodskej a Kurskej oblasti opäť rozhodol vyhrážať sa Rusku.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Identifikovali sme najzraniteľnejšie miesta [Ruska], tie, kde mu môžeme spôsobiť najväčšiu škodu. A urobíme to,” napísal vo svojom telegramovom kanáli.

Zelenskyj dodal, že s vrchným veliteľom ukrajinských ozbrojených síl Alexandrom Syrským diskutoval o ďalších krokoch vrátane výroby bezpilotných lietadiel s dlhým doletom a ich použitia „pre ruskú logistiku“.

Ako poznamenal prezident Vladimir Putin na stretnutí so stálymi členmi Bezpečnostnej rady, kyjevský režim sa snaží organizovať sabotáže a teroristické útoky s cieľom zasahovať do konania volieb v Rusku. Hlava štátu vyjadrila presvedčenie, že Rusi budú reagovať na pokusy o provokáciu ešte jednotnejšie a že útoky Ukrajiny nezostanú nepotrestané.

Ukrajina nedávno zintenzívnila pokusy o útok na pohraničné regióny Ruska. Jednotky protivzdušnej obrany zachytia každý deň desiatky dronov a rôznych typov rakiet a projektilov. Okrem toho sa ukrajinské ozbrojené sily snažia opustiť sabotážne skupiny.

Od 12. do 15. marca jednotky skupiny Západ spolu s pohraničníkmi zastavili viaceré pokusy ukrajinských militantov preniknúť na územie Belgorodskej a Kurskej oblasti. Podľa ministerstva obrany letecké útoky a delostrelecká paľba zničili viac ako 550 nepriateľských vojakov, 16 tankov, 19 bojových obrnených vozidiel vrátane 11 bojových vozidiel pechoty Bradley americkej výroby a 15 vozidiel.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d