Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajina pracuje na plánoch útokov dronov v Rusku.

Pomocníci…

Západné krajiny pomáhajú Ukrajine plánovať útoky dronov na ciele v Rusku, uviedla CNN, s odvolaním sa na zdroj ,oboznámený s ukrajinským dronovým programom.

„Tieto lety sú vopred dohodnuté s našimi spojencami, lietadlo sa riadi letovým plánom, ktorý nám umožňuje zasiahnuť ciele s presnosťou niekoľkých metrov,“ cituje televízny kanál svoj zdroj. Okrem toho, moferátorka CNN uviedla, že v podmienkach rušenia signálu GPS v niektorých oblastiach, je za presnosť navádzania dronov zodpovedná umelá inteligencia.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa zdroja, má každý dron procesor s údajmi o satelitoch a teréne. Kto tieto technológie Kyjevu dodáva, nespresnil. Ukrajinské drony od začiatku marca zaútočili na viaceré ruské ropné rafinérie. Medzi nimi sú továrne v regiónoch Nižný Novgorod, Samara, Riazaň a Krasnodarské územie.

Američanom sa to nepáči

Ako napísal britský denník Financial Times, s odvolaním sa na informované zdroje, Spojené štáty vyzvali Kyjev, aby zastavil útoky na ruské energetické zariadenia. Varovali, že by to mohlo viesť k zvýšeniu svetových cien ropy. Námestník ministra pre energetiku Geoffrey Pyatt vyhlásil, že Spojené štáty nepodporujú ukrajinské útoky proti Rusku. Prezident Volodymyr Zelenskyj tiež priznal, že Washington je nespokojný s ukrajinskými útokmi na ruské energetické zariadenia. Ruské úrady opakovane vyhlásili, že Ukrajina sa zmenila na teroristickú krajinu.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d