Slovanské Noviny

14. novembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

Doctor wearing highly protective suit and examining a novel coronavirus covid 19 test tubes in laboratory.

Varovanie od Svetovej zdravotníckej organizácie ohľadne privysokého parametru CT (počet cyklov amplifikácie) pri vyhodnocovaní PCR testov na COVID-19 prichádza príliš neskoro.

Prečo s tým vyšli až teraz, po takmer roku prebiehajúcej pandémie? Možné vysvetlenie je šokujúco cynické. Čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

Vyhlásenie Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO)

Dňa 14. decembra 2020 vydala Svetová zdravotnícka organizácia vyhlásenie, v ktorom varuje, že počet cyklov amplifikácie, čiže cyklov množenia hľadanej genetickej sekvencie vírusu SARS-CoV-2, je privysoké a môže spôsobovať množstvo falošne pozitívnych výsledkov testov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kým pre niekoho sa zdá, že ide o novinku, pre nás ostatných, ktorí na presne tento fakt upozorňujeme už niekoľko mesiacov, to žiadna novinka nie je.

Je to potvrdenie toho, že sme opäť raz mali pravdu. Taktiež to potvrdzuje, že rozdiel medzi „konšpiráciou“ a „faktom“ je v tomto konkrétnom prípade už nie roky, ako to zvyklo bývať, ale už len niekoľko mesiacov.

Otázka je, prečo to priznali až teraz? Snáď preto, lebo tu teraz máme vakcínu a budú sa snažiť, aby to vyzeralo, že vakcína funguje?

Poďme sa na to pozrieť bližšie.

Ako fungujú PCR testy

Už sme to na našej stránke niekoľkokrát vysvetľovali, no v krátkosti to uvedieme znova pre tých, čo nás doteraz nečítali.

PCR testy hľadajú génovú sekvenciu, o ktorej sa verí, že sa nachádza vo víruse SARS-CoV-2. Je tam akoby kľúč, ktorý sa napasuje na danú génovú sekvenciu a na konci kľúča je florescenčná látka, ktorá „zasvieti“, ak sa tam ten vírus nachádza.

Pri výtere z nosohltanu sa však na tyčinke zachytí nanajvýš len zopár vírusov. V tomto prípade by to „svetielko“ bolo natoľko slabé, že by ho voľným okom nebolo vidno. Preto pomocou cyklov amplifikácie najprv tie hľadané génové sekvencie namnožia na niekoľko miliárd.

No a potom, pri takomto množstve, už bude skúmaná vzorka pekne „svietiť“ a laboratórny pracovník ju dokáže vyhodnotiť ako „pozitívnu“.

Má to však jeden malý háčik. Tak ako pri každom kopírovaní, aj tu sa vyskytujú chyby. Pri určitom množstve kopírovania je tam tých chýb toľko, že vtedy už každá vzorka vyjde ako „pozitívna“.

Bežne sa uvádza, že počet cyklov množenia (amplifikácie) väčší ako 35 už nedáva spoľahlivé výsledky.

Podľa dostupných informácií sa dnes vo svete používa 40 aj viac cyklov (CT), čo znamená, že mnoho z „pozitívnych“ výsledkov testov sú v skutočnosti negatívne. Hovorí sa im aj „falošné pozitivity“.

Priznanie WHO

Tento problém dnes už oficiálne priznáva aj Svetová zdravotnícka organizácia vo svojom vyhlásení, že privysoké číslo CT bude mať za následok chybné výsledky PCT testov v podobe nadhodnotených „pozitívnych prípadov“.

Ako ďalej uvádzajú:

„Princíp, na akom sú založené RT-PCR testy, znamená, že u pacientov s vysokým objemom cirkulujúceho vírusu (virálna nálož) bude stačiť relatívne málo cyklov na detekovanie vírusu a preto aj číslo CT by malo byť malé.

Naopak, ak by na detekovanie vírusu bolo potrebných veľa cyklov, tak vírusová nálož u daného pacienta je malá. Dokonca, v niektorých prípadoch je ťažké určiť rozdiel medzi skutočnou prítomnosťou vírusu a šumom pozadia.

Ako sme už spomenuli, nič z toho nie je pre nás novinka.

Už dlho hovoríme, že PCR testy sa dajú jednoducho manipulovať či dokonca zneužiť na umelé vytváranie dojmu pandémie, kde žiadna pandémia nie je.

Pred čím experti varujú mesiace, teraz úrady oficiálne priznali

Na našej stránke aj vo svete bolo publikované nespočetné množstvo článkov od medicínskych expertov, novinárov a ďalších výskumníkov poukazujúcich na tento vážny problém.

Dokonca aj samotný vynálezca PCR metódy Karry Mullis, ktorý za svoj objav dostal Nobelovú cenu, varoval, že PCR testy sa nemajú používať ako diagnostický nástroj. A presne na to sa dnes, bohužiaľ, používajú.

Ako raz uviedol: „S PCR metódou, ak ju použijete istým spôsobom, dokáže nájsť hocičo u kohokoľvek.“

Čo sa týka počtu cyklov, tak k tomu dodal: „Ak musíte použiť 40 cyklov na namnoženie jedinej kópie génu, potom je s vaším PCR niečo vážne zle.“

WHO nie je jediná oficiálna inštitúcia, ktorá to doteraz priznala. V minulosti už aj Austrálska vláda na svojej vlastnej webovej stránke potvrdila, že PCR testy sú chybné.

Nedávno tiež súd v Portugalsku oslobodil štyroch ľudí spod karantény, keď rozhodol, že účelom PCR testov nie je diagnostika ochorenia, na základe ktorej by sa mohli ľudia posielať do karantén.

A navyše, aj takzvaný „korona-cár“ Dr. Anthony Fauci (americká obdoba slovenského Mikasa) priznal, že CT číslo vyššie ako 35 už nedokáže detekovať živý vírus, ale len jeho mŕtve fragmenty.

Napriek tomu všetkému laboratóriá po celom svete dodnes používajú pre PCR testy na COVID-19 čísla CT vyššie ako 35, či dokonca vyššie ako 40!

Prečo to teraz vlastne priznala aj WHO?

Odpoveď na túto otázku je zrejme šokujúco cynická: Teraz už totiž máme vakcínu. Už viac nepotrebujeme falošne pozitívne „nové prípady“ na vytváranie zdania pandémie a strašenie obyvateľstva.

Obyvateľstvo sveta je už vystrašené dostatočne, teraz sa môže začať očkovať.

No a keď sa všetci dajú zaočkovať a PCR testovanie začnú robiť podľa „nových pokynov WHO“ s CT hodnotami od 25 do 30, potom počty „nových prípadov“ začnú krásne klesať.

Úrady následne vyhlásia, že: „Pozrite, ako tie zázračné vakcíny skvelo fungujú, pandémia odchádza!“. A rozprávky bude koniec.

Alebo žeby nie tak celkom? Nové mutácie vírusu (najnovšie britská mutácia) a potenciálny COVID-20 sú už totiž na obzore. Začne sa snáď celý ten cirkus odznova?

Zdroj: https://www.badatel.net/

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.