Slovanské Noviny

18. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Existuje osem rôznych úrovní vzťahov, v ktorých môžu byť ľudia navzájom kompatibilné :

1. Telesná („disko“ láska) – najnižšia úroveň.

Vzťahy, ktoré sa budujú na nižších centrách (telesných), časom vyjdú nazmar. Harmónia v takom vzťahu bude trvať asi 6 mesiacov, ale maximálne po 2 – 3 rokoch sa také vzťahy vyčerpajú. Ľudia, ktorí sú si podobní iba na tejto úrovni, sa spravidla nachádzajú na zábavných podujatiach – napríklad na diskotékach. Šťastie pre nich existuje iba na fyzickej úrovni. Manželstvo, v ktorom je prítomná iba táto kompatibilita, je odsúdené na rozpad.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

2. Úroveň oblasti slabín.

Ľudia, ktorí sú na tejto úrovni kompatibilní, spravidla nachádzajú spoločné šťastie v spoločných záľubách, záľubách: cestovaní, turistike, speve na gitare, športe atď.                                        

3. Úroveň solar plexus.

Kompatibilita na tejto úrovni dáva ľuďom pocit harmónie, pokoja a pohodlia. Ženský prejav šťastia je radosť z bytia po boku milovaného muža, spravidla rešpektovaný v spoločnosti a s blahobytom, a mužský prejav šťastia je v stave pokoja a mieru po boku takejto ženy.

4. Úroveň srdcového centra je úroveň Mesiaca.

Šťastie pre ľudí na tejto úrovni je v konverzácii. Nájdu sa navzájom podľa svojich dobrých charakterových vlastností. Takýchto ľudí môže spájať spoločná práca v prospech ľudí. Vzťahy sa začínajú priateľstvom, žena v takomto vzťahu chce byť chránená a chránená. Toto je najlepší druh harmónie, pretože mesiac je symbolom sily vzťahu.

5. Úroveň stredu hlavy.

Šťastie pre ľudí kompatibilných na tejto úrovni vzťahov spočíva v jemnom vnímaní sveta. Častejšie im je známy pocit chvenia šťastia.

6. Úroveň mysle je úrovňou Saturnu.

Vzťah medzi mužom a ženou na tejto úrovni prispieva k spoločnému hlbokému porozumeniu sveta.

7. Úroveň rozumu.

Ľudia, ktorí sa snažia nájsť svojho vyvoleného na tejto úrovni, sa neustále venujú sebazdokonaľovaniu. Dievča hľadá ako mentora manžela, s ktorým by sa mohla spoločne venovať duchovnej praxi. Keď sa nájdu, okamžite nerozumejú potrebe byť spolu celý život.

8. Najvyššia úroveň je úroveň božská.

Ľudia na tejto úrovni harmónie prechádzajú od manželstva k duchovnému svetu.

Čím vyššia bude úroveň, na ktorej si ľudia začnú navzájom budovať vzťahy, tým ľahšie sa im bude v budúcnosti rozvíjať všetky nižšie umiestnené úrovne, a tým silnejšia bude takáto únia. Musíme sa snažiť rozvíjať naše vzťahy a snažiť sa ich budovať na vyšších úrovniach, ktoré budú potom čo najviac harmonické. Pre dlhodobý vzťah je kompatibilita žiaduca minimálne na troch úrovniach z ôsmich uvedených.

zroj: z útrob internetu a múdrosť našich predkov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d