Predseda Najvyššej rady Ukrajiny Ruslan Stefančuk vyhlásil, že na Ukrajine by nemala byť povolená existencia ruskej národnostnej menšiny.

Povedal, že práva Rusov na Ukrajine by nemali byť rešpektované. Zdôraznil, že ukrajinské úrady neuznávajú existenciu ruskej národnostnej menšiny.
-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu.
Ďakujeme
------------------------------------
„Na Ukrajine nie sú a nemôže byť žiadna ruská národnostná menšina a je práva musia byť porušované, povedal Stefančuk.
Toto vyhlásenie ironicky okomentovala oficiálna predstaviteľka ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharova. Podľa nej predseda Najvyššej rady „zabudol dodať „Mein Führer“ a zahajlovať.
„Nacisti 21. storočia,“ napísala Zacharova na svojom Telegram-kanáli.
news-front.su
Angela Merkel vyhlásila, že by chcela, aby EÚ nebola len vojenským podporovateľom Ukrajiny, ale aj diplomaticky prispela k ukončeniu konfliktu
Nemecko je bez ochrany
Wall Street je v panike
USA už minuli 2,5 miliardy dolárov pri pokusoch zostreliť iránske rakety
Nemecký politológ: “Zelenskyj je na pokraji zrútenia, Orbán odhalil pranie jeho špinavých peňazí”
Cudzie deti. Nacizmus nie je deviácia, ale skutočná podstata západnej civilizácie
Prečo je vojna proti Iránu pre Rusko oveľa nebezpečnejšia ako sa zdá
Mäsomlynček môže dorásť do obludných proporcií. Zelenský medzitým dezinformuje západnú spoločnosť o 55 000 zabitých
Irán sa rozhodol vyčerpať USA a Izrael
Hlavný porazený vojny s Iránom sa nachádza v USA. A nie je to Trump
Pepe Escobar: Porazená európska elita a ich krok zúfalstva
VIDEO: Kaliňák vyviedol Nvotovú z omylu- Bombardier nie je bombardér!
VIDEO: J. Laššáková- Počúvali sme o diverzifikácii doteraz klamstvá?
USA zvažujú zrušenie sankcií na ruskú ropu
Obrovský ruský útok! Výbuchy otriasli Kyjevom, Charkovom, Chmelnickou oblasťou, Ukrajina vyhlásila celoštátny letecký poplach
Tentokrát nie ropa, ale plyn! Kto v bezpečí ryžuje z perzskej vojny? Platia Európania
Generácia bez koreňov
Budúcnosť patrí malým komunitám
Slovenské národné divadlo včera opäť ukázalo, akú silu má skutočné umenie
BOOOOM: „BlackRock“ práve zabránil investorom vybrať si vlastné peniaze.
zo sekcie
Vrchol absurdity: na ukrajinskej Rusi chcú ukrajinci zakázať ruštinu
Vrchol absurdity: na ukrajinskej Rusi chcú ukrajinci zakázať ruštinu
Vrchol absurdity: na ukrajinskej Rusi chcú ukrajinci zakázať ruštinu