Slovanské Noviny

4. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Vedecké výskumy psychológov zistili, že muž vníma ženský hlas úplne inak ako mužský hlas. Počuje v prvom rade zvuk v ženskom hlase a okamžite si nevšimne význam slov. Koniec koncov, predstavitelia silnej polovice ľudstva dešifrujú ženský hlas s tou časťou mozgu, ktorá spracováva zvuky hudby.

Psychológovia už dávno zistili, že príťažlivosť pre mužov sa skrýva v tóne ženského hlasu, a nie vo význame slov. Preto je jedným z kľúčových prvkov, ktoré vytvárajú jedinečnosť a hĺbku každého ženského obrazu, jej hlas. Hlas dokáže veľa – očaruje, láka, upúta, sľubuje. Čím je ženský hlas tichší a jemnejší, tým zreteľnejšie ho počuje muž. Ženský hlas príťažlivý pre mužov má jemné intonácie, teplo, ľahkosť. Hlas ženy vnímajú muži rovnako ako úsmev a oči.

Keď žena vysloví slová, celý svet zamrzne a počúva ich. Nejde len o to, ako komunikuje so svetom. Žena svojim hlasom vytvára okolo seba zvláštny priestor. Ženský hlas uchováva tajnú moc premeny a silu lásky. Keď žena začne nadávať alebo kričať, potom, aj keď nie vedome, zničí predtým útulný a teplý priestor. Melodický a krásny hlas ženy vyvoláva v mužoch príjemné fantázie a sny. Ak žena svojim hlasom vyjadruje lásku, prijatie a teplo, vedie ju to k harmonickému a šťastnému životu. Muža môžu zničiť negatívne vibrácie, ktoré vychádzajú zo ženského hlasu. Zlé negatívne slová nie sú také dôležité. Ale výška hlasu, intonácia výslovnosti sú veľmi dôležité. Dôležité nie je to, čo sa hovorí, ale to, ako sa to hovorí. Preto sa žena musí naučiť veriť vo svojho muža,

Láskavé slová zo ženských pier dokážu zázraky. Žena, ktorá je harmonická a plná lásky, môže mužovi povedať o svojich túžbach a pocitoch nielen slovami. Môže byť ticho, ale muž, ktorý je vedľa nej, určite pocíti jej túžby a náladu. Obsah ženskej reči by mal byť múdry. Samotný proces komunikácie je pre ženu tým najlepším potešením, prostredníctvom ktorého si uvedomuje svoju podstatu. Keď si nedovolí bzučať niečo ľahké, smutné alebo vtipné a vyčistiť si zážitky, potom si nedovolí žiť. Žena naplnená láskou môže svojím jediným slovom vysloveným jemným a mäkkým hlasom inšpirovať muža k tým najväčším veciam. Skúste hovoriť zo srdca, s láskou, a všimnete si, ako sa svet okolo vás začne meniť!

zdroj: z útrob internetu a múdrosť našich predkov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: