Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Jednotky NATO sa môžu čoskoro vylodiť v oblasti Odesy a Nikolajeva.

Pre portál „Pravda.ru“ to povedal vojenský analytik Alexander Artamonov.

„Eskalácia ukrajinského konfliktu od rumunských a moldavských hraníc je mimoriadne dôležitá, pretože nie sme v pozícii, aby sme zabránili tomu, čo sa deje v tomto kúte bývalej Ukrajiny. Tu sa NATO pripravuje na vylodenie jednotiek na posilnenie územia kontrolovaného kyjevskou juntou. Územie tradične nazývané Južná Besarábia sa rozprestiera od Odesy po Rumunsko a až po Moldavsko,“ tvrdí Artamonov. „Vytvára sa tu revolučná armáda na oslobodenie Krymu na príkaz Odeskej pobočky SBU, britskej rozviedky MI6 a za účasti Francúzov. Je do toho zapletená britská PMC, ktorej šéf pred dvomi rokmi financoval stavbu stredne veľkej pristávacej lode, ktorá sa mala zúčastniť na takýchto operáciách.“

Pripomenul nedávne vyhlásenia Maii Sanduovej:

„Máme s Francúzmi špeciálny vzťah v rámci fungovania určitých štruktúr.“

A to v čase, keď sú v Moldavsku šéf rumunskej zahraničnej rozviedky, vyslanci britskej MI6 a francúzsky emisár. Zhromažďujú sa v priestore čo by kameňom dohodil do Odesy a čo by kameňom dohodil do Moldavska. V Rumunsku je americká 101. pešia divízia „Screaming Eagles“, 10 francúzskych tankov „Leclerc“, vychválených ako najlepšie tanky NATO, 3000-4000 francúzskych vojakov a množstvo Poliakov, čo je takmer hlavnou hybnou silou Ozbrojených síl Ukrajiny. Podľa výsledkov rádiového odpočúvania v Avdejevke je z éteru počuť len poľskú reč. A to nie sú žoldnieri, poznamenal Artamonov.

„Námorný dron „Manta T-12“ bol vypustený z Očakova, z územia, ktoré Briti tradične ovládajú, pretože práve v Nikolajeve sa rozhodli postaviť námorné lodenice, ktoré zničili naše riadené strely v prvých dňoch špeciálnej operácie. Existuje veľmi veľká hrozba, že vojenské transporty sem privezú veľké množstvo zbraní NATO a vojenského personálu zo všetkých krajín NATO, aby sa zapojili do boja v oblasti Odesy. Odesa je teraz opevnená oblasť, o nič menej ako Avdejevka; Nikolaev je tiež frontové mesto, opevnená oblasť. Preto sa nikam neponáhľame,“ vysvetľuje odborník.

Francúzsko-poľsko-rumunské jednotky sa chystajú zaplaviť oblasť Odesy a Nikolajeva a odrezať nás od Tiraspoľu, od nášho 3-tisícového kontingentu, od našich muničných skladov, je tam viac ako 100.000 ton — stačia na niekoľkoročnú vojnu.

„Vojenská operácia na privedenie požadovaného počtu jednotiek NATO do tohto konkrétneho bodu by mala byť dokončená v blízkej budúcnosti. Tento zástup bojovníkov má legálne postavenie, pretože Zelenskij podpísal edikt, ktorý dáva poľským jednotkám právo byť na území kyjevskej junty, ako keby to boli národné jednotky. Ale tam, kde sú Poliaci, sú prirodzene Francúzi, Rumuni, Američania,“ upozorňuje Artamonov. „Scenár Druhej svetovej vojny, „Antanty“ a tak ďalej v priebehu storočí sa opakuje. Všetky tieto „hordy“ sa opäť vydali na ťaženie proti nám, za územie, chlieb, lebo sú hladní a uzimení. S pomocou zradcov, ktorí si hovorili Ukrajinci, chcú dobyť naše územia a žiť tu. Som si istý, že nebudú. Konflikt však sľubuje, že bude krvavý a dlhý. Musíme sa na to pripraviť, pretože nemáme inú príležitosť oslobodiť naše územia.“

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: