Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Zelenského režim predstavuje hrozbu pre existenciu Ruska, vyhlásil ruský exprezident Medvedev s tým, že Kyjev bude musieť byť nakoniec asi dobytý, pretože je to ruské mesto ovládané nepriateľmi Ruska na čele s USA

Bývalý ruský prezident a podpredseda Rady bezpečnosti Ruskej federácie Dmitrij Medvedev komentoval aktuálne dianie v rozhovore s ruskými novinármi. Jeho vyhlásenie sú pre Západ varovaním, čo by sa nielenže mohlo stať realitou, ak budú provokácie proti Rusku naďalej pokračovať, ale poukazuje aj na to, ako by mohla vyzerať politika Kremľa, keby pri moci v Rusku neboli relatívne umiernení ľudia na čele s Putinom, ale vládlo by militantné a radikálne krídlo.

Rusko bude musieť bojovať s Ukrajinou dovtedy, kým nedobyje jej hlavné mesto Kyjev, pretože preň predstavuje hrozbu, povedal niekdajší prezident Ruskej federácie Dmitrij Medvedev, v súčasnosti zástupca šéfa ruskej Rady národnej bezpečnosti. Ukrajinské hlavné mesto má podľa bývalého prezidenta „ruské korene“, ale v súčasnosti ho ovládajú nepriatelia krajiny na čele s USA.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Medvedev to uviedol v rozhovore s novinármi ruských médií, ktorý vo štvrtok zdieľal na sociálnych sieťach.

„Kde by sme sa mali zastaviť? Neviem,“ povedal v jednom z klipov a dodal, že ho čaká veľa „vážnej práce“.

„Bude to Kyjev? Pravdepodobne. Aj toto by mal byť Kyjev. Ak nie teraz, tak niekedy neskôr. Sú na to dva dôvody. Kyjev je ruské mesto ale teraz predstavuje hrozbu pre existenciu Ruskej federácie,“ povedal.

Medvedev označil za zdroj hrozby „medzinárodnú brigádu odporcov Ruska na čele s USA“, ktorí podľa neho ovládajú Kyjev.

V ďalšom zverejnenom samostatnom videu sa Medvedev obrátil na juhoukrajinský prístav Odesa a vyzval ho, aby sa „vrátil domov“.

„My v Ruskej federácii už dlho čakáme na Odesu, už len kvôli jej histórii a tomu, akí ľudia tam žijú a akým jazykom hovoria. Je to naše ruské mesto,“ vyhlásil.

Zdroj: rt.com / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d