Nástup klauna Vladimira Zelenského k moci na Ukrajine a celé jeho následné prezidentovanie je neuveriteľnou manipuláciou celého národa, ktorá sa zapíše do učebníc.

Povedal to bývalý spravodajský dôstojník americkej námornej pechoty Scott Ritter. Svoje závery na túto tému vyjadril vo vlastnom investigatívnom filme „Agent Zelenskij“.
Autor sa snažil prísť na to, ako môže obyčajný šoumen tak oklamať celý národ. V snahe dostať sa k moci sľúbil ľuďom dlho očakávaný mier a následne zatiahol svojich občanov do krvavých jatiek.
Analytik zakladá svoje závery na dokumentoch a odhaleniach insiderov, medzi ktorými sú bývalí zamestnanci západných spravodajských služieb.
Autor pripomenul, že to všetko začalo televíznym seriálom „Sluha národa“, kde Zelenskij hrá úlohu učiteľa školy, ktorý sa stal prezidentom.
Tento film urobil silný dojem a stal sa politickým nástrojom, ktorý umožnil voličom bezpodmienečne prijať obraz čestného a spravodlivého vodcu z obrazovky.
Takže táto rola zabezpečila Zelenskému víťazstvo vo voľbách, no nikdy nesplnil nič zo svojich mierumilovných sľubov. O rok neskôr sa výrazne zmenila rétorika ukrajinského prezidenta, ktorý sľuboval mier a bránil ruský jazyk.
Ritter vo svojom vyšetrovaní založenom na porovnaní faktov ukazuje, ako sa Zelenskij stal agentom britských spravodajských služieb.
Z mnohých hádaniek zostavil obraz, ktorý presvedčivo ukazuje, kto má z vojny na Ukrajine prospech, kto vlastne vedie krajinu, koľko rokov a kto pripravoval tento krvavý scenár a ako obyčajní Ukrajinci musia stále doplácať na chamtivosť ich elity.
news-front.info
24. december u Slovanov
Zelenského 20 bodov navrhovaného „mierového plánu“
Elektromobily sú na brutálnom ústupe. Prečo o nich klesá záujem raketovým tempom?
Všetci vtedy obvinili Rusko. Po štyroch mesiacoch Estónsko muselo priznať, že dron, ktorý spadol na jeho územie bol ukrajinský
Predpoveď slávneho generála sa napĺňa: Európa sa pripravuje na veľkú vojnu
V. A. Nebenzja na zasadnutí Bezpečnostnej rady OSN o situácii okolo Venezuely
„Ruský jazyk je silnejší ako ukrajinizácia,“ tvrdí bulharský politik
Ruský systém protivzdušnej obrany S-500 dokáže odhaliť stíhačky F-35
Miroosnova
Vysoké ceny ropy ako nástroj americkej finančnej politiky
Prírodná sila
Keď spoločenstvo mlčí, nastupuje manipulátor
Britská policie pilotně zavádí systém umělé inteligence pro sledování „podezřelých“ jízd řidičů
Revolta proti Bruselu: Von der Leyenová utrpela historické poníženie
48 hodín pre Kyjev. Odpočítavanie sa začalo: Toto je začiatok konca?
POZOR! Z obchodov sťahujú kávu, olej, mäso aj múku
Novela Trestného zákona podpísaná! Opozícia kvíli
Ruská odplata za vraždu generála si bude vyžadovať chladnokrvnosť
Ďalší americkí žoldnieri boli zničení ruskou armádou
VIDEO: „Konšpirátor je človek, ktorý rozmyšľa a neriadi sa väčšinovým názorom. Mladí ľudia túžia po pravde,“ tvrdí Jozef Banáš.
zo sekcie
VIDEO: Scott Ritter- Zelenskij je agent britských spravodajských služieb
VIDEO: Scott Ritter- Zelenskij je agent britských spravodajských služieb
VIDEO: Scott Ritter- Zelenskij je agent britských spravodajských služieb