Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Michelko o malej vzbure zdravého jadra v Pellegriniho strane Hlas, zúfalstve súdruha Naďa, ktorý reagoval na Uhríkovo dobrodružstvo v mládežníckej organizácii SDKÚ…

… obvinení bývalého šéfa SIS Aláča Hamranovou políciou na úrovni chorobopisu psychiatrického pacienta a kauze Prigožin.

Publicista a politický analytik Roman Michelko vo svojom videoblogu komentuje aktuálne dianie na Slovensku pár týždňov, ale aj údajnú smrť šéfa PMC Wagner Jevgenija Prigožina.

Erik Tomáš a spol. v Hlase pochopili, že koalícia s progresívcami by znamenala koniec Hlasu, a tým aj ich politickej kariéry, preto začali takú tichú vzburu v Hlase. Okrem Erika Tomáša aj Matúš Šutaj-Eštok pri každej príležitosti vyhlasuje, že do koalície s progresívcami nepôjdu. Okrem toho, že im to má stabilizovať preferencie, má to zároveň aj zorientovať Petra Pellegriniho, aby neurobil politické harakiri. Prudký pád preferencií Hlasu je totiž jasným dôsledkom jeho vajatavej politiky.

Vrcholom politického gýča tohto týždňa bolo, keď súdruh Jaroslav Naď, mnohoročný servilný člen Smeru a ašpirant na krajského šéfa tejto strany, vyčítal Milanovi Uhríkovi z Republiky, že pred značným časom bol členom mládežníckej organizácie SDKÚ. Iste, Uhríka táto škvrna na životopise nectí, ale Naď je ten posledný, kto má právo komukoľvek čokoľvek vyčítať.

Igor Matovič je neprekonateľný v prerážaní politického dna a už sa to začína naplno prejavovať.  Keďže jeho trápne floskuly okolo mafiánskeho štátu po tom Armagedone,  čo nám tu za tri a pol roka predviedol, už takmer na nikoho nezaberajú, tak skúsil to ale že naozajstné politické dno. Ústrednou témou jeho kampane je 500 eur za voľby. Je to naozaj najhrubozrnnejší politický gýč, je to cielenie na toho najmenej premýšľavého voliča, ktorému môžu natárať hocičo. Spravodlivé by bolo, ak by si voliči prišli po voľbách po odmenu, ktorú im za účasť vo voľbách sľúbil. Ideálne priamo pred jeho dom, aby ho konfrontovali s jeho podlosťou, zákernosťou a s tou jeho šialenou manipuláciou, vďaka ktorej prežíva v slovenskej politike už od roku 2010.

Hamranov hovorca Ľudovít Ódor vedno s prezidentkou Zuzanou Čaputovou odvolali šéfa SIS Michala Aláča, lebo je vyšetrovaný. Vraj ho cez WhatsAppovú zločineckú skupinu riadi akýsi záhadný pán X, ktorý je už roky na úteku a ktorého Aláč nikdy nevidel. To nie je zápis z chorobopisu psychiatrického pacienta, to je podstata Hamranovho obvinenia, na základe ktorého bol Aláč odvolaný…

Čurillovci, Ďurka a množstvo ľudí z NAKA sú nielen obvinení, ale boli aj kolúzne väznení, no miesto toho, aby boli postavení mimo službu, sú, naopak, povyšovaní, a to dokonca do úradu, ktorý skúma ich zločiny ako napríklad Pavol Ďurka, ktorý je pracovníkom Úradu inšpekčnej služby (ÚIŠ). Dvojité kilometre ako vyšité, resp. dvojité svetelné roky či dokonca parseky. Kedy toto konečne skončí???

A kauza Prigožin.


Viac vo videu:

Zdroj: YouTube Roman Michelko / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: