zo sveta

V našej firme uprednostníme ľudí, ktorí veria sebe a svojmu imunitnému systému a nielen tomu, čo sa im slepo naservíruje

Zatiaľ čo propagácia vakcín je v médiách v plnom prúde, nový výkonný riaditeľ popredného švajčiarskeho potravinového reťazca Migros Patrick Frischluft spustil svojím prehlásením hotové peklo. Na svojej prvej tlačovej konferencii 25. februára 2021 uviedol: „Od leta 2021 nebudeme očkovaným ľuďom proti Corone umožňovať vstup do našich prevádzok. Prosíme tiež ľudí, ktorí nosia masku na tvári, aby ju zavesili na stojan na masky pri vchode. Duševné choroby našich zamestnancov za posledných pár mesiacov prudko vzrástli – ukážte opäť svoju tvár a venujte zamestnancom Migros úsmev, ktorý potrebujú.“

Zmena stratégie firmy nastáva po konzultácii s predstavenstvom. Zdá sa, že Patrick Frischluft vnáša do spoločnosti závan čerstvého vzduchu a vedenie je presvedčené o jeho smerovaní. V mladom veku žil charizmatický podnikateľ rok u starého indiánskeho kmeňa v oblasti Amazonky. Podľa vlastných slov sa naučil neskutočne veľa o tamojšom živote a o tom, že nie všetko je vždy také, ako sa nám hovorí.

Keď táto správa vyšla na verejnosť, médiá sa vrhli ako dav štekajúcich psov na nového generálneho riaditeľa (20min, blick.ch a tiež SRF). Titulky ako „Rasistický škandál v spoločnosti Migros“, „Migros odmieta švajčiarske hodnoty“, „Nový výkonný riaditeľ diskriminuje tých, ktorí myslia inak“, „Kde sú ľudské práva?“ a dokonca aj „Moderné vydieranie u Migrosa“. GnueHeuDunge chceli vedieť, prečo došlo k tejto zmene stratégie firmy.

„Očkovaní pestujú slepú poslušnosť a sú nebezpečenstvom pre našu demokraciu, pre naše občianske práva, pre blaho našich detí a blaho nás všetkých do budúcnosti. Vymývajú im mozgy už viac ako rok a slepo nasledujú plán našej vlády, bez ohľadu na stratu. Ako nový výkonný riaditeľ nemôžem niesť zodpovednosť za to, že títo ľudia sú teraz zvýhodňovaní a stavaní na piedestál. Nechápte ma zle, bolí ma srdce, že takto hrubo diskriminujem ľudí. Ale v hĺbke duše viem, že je nesmierne dôležité ísť teraz príkladom, “ odpovedal Patrick Frischluft.

„Toto šialenstvo trvá už rok. Po prvej a druhej vlne sa teraz hovorí o tretej. Fakt neviem, ako dlho potrvá, kým si uvedomíte, že to nie je nič iné ako klamstvo. Väčšina ľudí potrebuje test, aby vôbec vedeli, že sú chorí. Test, o ktorom sám vynálezca uviedol, že nie je schválený na diagnostické použitie. Chrípka vyhasla a v súčasnosti prebieha obrovská kampaň, aby sa v tejto krajine čo najviac ľudí podvolilo očkovaniu. Vakcíne, ktorá je nebezpečnejšia ako samotný vírus. Vakcína, ktorá je nedostatočne preskúmaná a aj po nej mali očkovaní ľudia pozitívny test na Covid-len alebo boli chorí s rôznymi vedľajšími účinkami. A tí ľudia, ktorí to absolvujú majú byť odmenení. To sa nesmie stať a tomu chceme ísť príkladom. Preto bude od leta 2021 Migros uprednostňovať ľudí, ktorí to nedokážu zosúladiť so svojím svedomím. Tí, ktorí stále myslia za seba, veria svojmu imunitnému systému a nielen slepo, ospravedlňte tento výraz, veria všetkému, čo sa nám naservíruje,“ vysvetlil.

Hovorí sa, že by mal štát zaviesť svoj očkovací preukaz. Budeme mať „zlý odznak“. Z môjho prostredia viem, že veľa ľudí v tejto krajine za posledných pár mesiacov mlčí a potláča emócie – aby nepovedali nič zlé. V určitom okamihu sa to  hromadí v tele. Je to zdraviu nebezpečné. Je potrebné, aby sa emócie voľne rozbehli a vypustili to, čo má na mysli. Bez násilia, bez poškodenia druhých, ale s vypúšťaním pary a vytváraním priestoru pre návrat do života.

Rovnako skončia v spoločnosti Migros covidové oznamy. Namiesto toho bude znieť iba hudba z 60., 70. a 80. rokov. Podporuje to stimuláciu vibrácií a energetických frekvencií u nakupujúcich, aby sa nakupovanie v spoločnosti Migros stalo zážitkom. Nakoniec poďakoval prítomným novinárom a opustil miestnosť slovami: „A v určitom okamihu možno budeme všetci opäť ľuďmi. Či už očkovaní alebo nie.“

Oha, skutočne zvláštny podnik. GnueHeuDunge s nadšením sleduje, ako sa bude tento príbeh vyvíjať, a už sa teší na nákupy v Migros od leta 2021!

Zdroj: Migros odmieta nakupovať zaočkované osoby, https://gnueheudunge.ch/, 25.2.2021, článok vnímajte ako satiru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Slovanské Noviny

Recent Posts

Ruské sily protivzdušnej obrany dostali nový softvér na boj proti HIMARS

Ruské sily protivzdušnej obrany dostali nový softvér, ktorý dokáže jednoducho zostreliť americké rakety viacnásobných odpaľovacích…

54 minút ago

3. Kon: Kon Sebaurčenia

Kon Sebaurčenia, hovorí o tom, že v malom je sústredené veľké a vo veľkom je…

58 minút ago

Čína obviňuje USA z vytvárania chaosu po celom svete

Čínske ministerstvo zahraničných vecí tvrdí, že  USA vytvára chaos na celom svete Spojené štáty svojím…

1 hodinu ago

NASA: Zmena klímy je spôsobená obežnou dráhou Zeme, nie fosílnymi palivami

Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) už viac ako 60 rokov vie, že zmeny…

1 hodinu ago

Politológ vysvetlil, ako Putin zničil plány Západu s Ruskom

Koncom 90. rokov Západ dúfal, že Ruskú federáciu postihne osud ZSSR a krajina prestane existovať…

1 hodinu ago

Hlasovanie o vyslovení nedôvery vláde odsunul šéf parlamentu na najneskorší možný termín

Mimoriadna schôdza Národnej rady (NR) SR k návrhu na vyslovenie nedôvery vláde sa začne vo…

3 hodiny ago