Progresívci sa po voľbách ukázali ako ukážkoví amatéri, myslí si Milan Uhrík, predseda hnutia Republika, ktoré sa tesne nedostalo do parlamentu najmä preto, že voliči nechceli, aby Progresívne Slovensko skladalo vládu, a tak sa hlasy presunuli na záchranu SNS a do Smeru.

Uhrík glosoval na sociálnej sieti vývoj skladania možných koalícií s vyústením kritiky Progresívneho Slovenska najmä na adresu Hlasu-SD.
„Najprv Pellegriniho nechceli. Potom ho chceli. Potom aj za premiéra. Potom aj s ministerstvom vnútra. A keď odmietol, tak je z neho zo dňa na deň podržtaška a mafián…“, uviedol na margo miš-maš stanovísk Progresívneho Slovenska.
„Neobhajujem Pellegriniho, ale po tomto je jasné, že Progresívci nemajú absolútne šajnu, ako sa robí reálna politika. Duchom sú to stále deti v mimovládkach. Takíto ľudia skutočne nemôžu riadiť štát“, uzavrel svoj kritický status Milan Uhrík.
Ukazuje sa, že nielen pred voľbami, ale aj po nich je hnutie Republika najhlasnejším kritikom progresivizmu v slovenskej aj európskej politike, vrátane aktivít Progresívneho Slovenska.
facebook/skspravy.sk
Ďalší útok na Tel Aviv: Iránu nedochádzajú rakety, zatiaľ míňa staršie modely
Iránske rakety zasiahli mrakodrap, kam sa presunuli dôstojníci 5. flotily amerického námorníctva
WP: Rusko poskytuje Iránu spravodajské informácie pre útoky na americké ciele
Kirill Dmitriev: Sledujeme začiatok „energetického kolapsu“ v Európe
Od „Arabskej jari“ cez „Majdan“ až po Veľkú európsku vojnu
Európska komisia označila Zelenského vyhrážky adresované maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi za neprijateľné
Tichý úpadok charakteru
Digitálne otroctvo: Ako sociálne siete potichu ovládajú mladú generáciu
Pravica v Európskom parlamente presadila dohodu o zvýšení deportácií migrantov
Nápor k jadrovej vojne vo Washingtone a Jeruzaleme
Zmluva Amerike povoľuje prelety naším nebom. Mohla ju vláda zrušiť a nevyčítala čosi podobné Dzurindovi?
Macronov plán s francúzskym jadrovým arzenálom ohrozuje bezpečnosť Európy
Americké nádeje na rýchle víťazstvo nad Iránom sa rozplynuli v dyme
Prečo je nový priemyselný zákon EÚ len maskovanou klimatickou politikou
Iránci oznámili útok na americký tanker v Perzskom zálive
Hlavná hrozba pre mier vychádzala a naďalej vychádza z NATO
Zistenia NKÚ o SNG za obdobie 2022 – 2024 sú mimoriadne vážne
Irán: Štátna TV tvrdí, že drony zasiahli lietadlovú loď USS Abraham Lincoln
O cieľoch ukrajinského jadrového útoku na Rusko
Ukrajinské ozbrojené formácie viac ako 600-krát za štyri roky použili chemické zbrane
zo sekcie
Uhrík o progresívcoch: Takíto ľudia nemôžu riadiť štát. Duchom sú to stálo deti z mimovládok
Uhrík o progresívcoch: Takíto ľudia nemôžu riadiť štát. Duchom sú to stálo deti z mimovládok
Uhrík o progresívcoch: Takíto ľudia nemôžu riadiť štát. Duchom sú to stálo deti z mimovládok