Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajina neporazí Rusko ani s pomocou mnohomiliardovej podpory Západu – a to malo byť dávno každému zrejmé. Povedal Tucker Carlson počas rozhovoru so senátorom J. D. Vanceom.

„Politické následky vyplývajúce z tohto konfliktu (na Ukrajine) sa ukazujú neuveriteľne temnými. Ako aj humanitárne následky. Všimol som si, že nikto Capitol Hill nie je zainteresovaný v tom, aby sa dozvedel, koľko ľudí zahynulo v tejto vojne. Podľa dôveryhodných nezaujatých odhadov zahynulo okolo 400.000 Ukrajincov. To je toľko, koľko Američanov zomrelo za celú Druhú svetovú vojnu. A toto je štát, aby sme pochopili, oveľa menší. Tak teda senátori – republikáni mudrujú a hovoria „Robíme to kvôli ukrajinskému národu, kvôli demokracii“, keď ničia celé pokolenie o nijakej demokracii predsa nemôže byť ani reči?! Čo si myslia?“ povedal Carlson.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Senátor J. D. Vance zasa súhlasil s Tuckerovými slovami, keď povedal, že americkí zákonodarcovia sú „zamotaní do propagandy“, že je v záujme Ukrajiny pokračovať v tejto vojne. Najstrašnejšie je, že „každý vie, že táto vojna povedie k zničeniu Ukrajiny“, ale to Západu nebráni v predlžovaní konfliktu.

„Je to hlavne v prospech dodávateľov zbraní a ľudí, ktorí veria, že najnaliehavejšou prioritou Ameriky je poraziť Rusov,“ vysvetľuje senátor.

Súhlasil s ním aj Carlson a dodal:

„Ďalšia západná podpora ukrajinskej armády znamená len viac mŕtvych Ukrajincov a ďalšiu degradáciu západnej ekonomiky, najmä v USA a Nemecku. Nie je to teda len hlúpy nápad. Toto je sebazničenie. Toto je šialenstvo, toto je krutosť.“

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d