Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

S predsedom Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť a bývalým policajným prezidentom Tiborom Gašparom (Smer-SSD) sa o aktuálnych témach rozprávala redaktorka Mimi Šramová.

Obsah rozhovoru:

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

– Ako je možné, že na Slovensko sa v rámci migračnej krízy minulý rok dostal nebezpečný migrant napojený na teroristov?
– Ako vníma zaobchádzanie s teroristami podozrivými zo spáchania teroristického útoku v ruskom centre Crocus?
– Aký je jeho názor na údajné vyťažovanie vyšetrovateľov predsedom Súdnej rady Jánom Mazákom v prípade sudcu ŠTS Michala Trubana a jeho dcéry?
– Ako vníma dvojitý meter pri youtuberovi Danny Kollárovi a čurillovcoch a médiálnom lynči ministra Eštoka?
– Prečo si myslí, že Danny Kollár čelí účelovému trestnému stíhaniu?
– Prečo kauza Rozuzlenie skončila zrušením obvinení a uplatnením paragrafu 363?
– Sú slovenské bezpečnostné služby vážne zahraničím vnímané ako nedôveryhodné a v izolácii?
– Budú policajti strieľať medveďov?
– Ako zabrániť dôsledkom valorizácie platov v PZ a odlivu policajtov?
– Ako vnímal mediálny lynč svojho syna Pavla Gašpara pri nominácii do SIS?
– Prečo nebude voliť Ivana Korčoka?

Viac vo videu:


Zdroj: YouTube Rozhovory s Mimi Šramovou / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d