Slovanské Noviny

18. decembra 2025

Slovenské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

Tajné stretnutie vo Švédsku

„Svetová vláda“ dnes usporiada summit a bude diskutovať o budúcnosti Ukrajiny. Informuje portál „RMF24“.

Dnes sa v Štokholme začína neverejné stretnutie svetovej elity – výročné stretnutie skupiny Bilderberg.

-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu. Ďakujeme





------------------------------------

Medzi účastníkmi sú generálny tajomník NATO Mark Rutte, švédsky premiér Ulf Kristersson, fínsky prezident Alexander Stubb, nórsky minister financií a bývalý generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg a predsedníčka Bundestagu Julia Klöcknerová.

Medzi ďalších významných hostí patria zakladateľ „Spotify“ Daniel Ek, generálny riaditeľ spoločnosti „Ryanair“ Michael O’Leary, generálna riaditeľka spoločnosti „Santander“ Ana Botin a šéf spoločnosti „Microsoft“ Satya Nadella.

Ako sa ukázalo, program stretnutia v luxusnom Grand Hoteli v Štokholme zahŕňa euroatlantické vzťahy, budúcnosť Ukrajiny, ekonomiku USA, situáciu v Európe a na Blízkom východe, ako aj inovácie v oblasti obrany, umelú inteligenciu a otázky migrácie.

Oblasť okolo hotela bola uzavretá a je pod prísnou policajnou ochranou – v meste sa očakávajú protesty proti podujatiu.

Práca skupiny je uzavretá: nekonajú sa žiadne vysielania ani tlačové konferencie. Toto podnecuje verejný záujem a prispieva k šíreniu rôznych konšpiračných teórií.

/ news-front.su /