Slovanské Noviny

1. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

22.11.2020

Advokátka JUDr. Adriana Krajníková sa bude v samostatných blokoch venovať agende vybavených prípadov jej klientely.

Po počiatočných vybavovaniach vašich e-mailov, a začatí súdnych a administratívnych konaní, otváram sekciu „SÚDNE PROCESY a ADMINISTRATÍVNE KONANIA Covid-19“.

V nasledujúcich samostatných blokoch budeme spoločne a verejne sledovať niektoré z vybavovaných prípadov. Pôjde o veci z rôznych problematík, ako je rúško, Covid testy, pokuty, výpovede zo zamestnania, odňatie detských prídavkov, neošetrenie pacienta, nevpustenie dieťaťa do školy atď atď atď., celá „plejáda“ pošliapaných práv a slobôd.

Cez tieto prípady začnete všetci chápať, čo sa na Slovensku deje na „úrovni“ štátu a práva.

Začnete rozumieť, v čom a prečo sú všetky akty Covid-19 nulitné, a sami uvidíte, ako k žiadnej z donucovaných „povinností“ neexistuje PRÁVNA povinnosť – t.j. neexistuje ustanovenie zákona, ktoré nanucovanú „povinnosť“ ukladá.

Potom si položíte otázku, či máme skutočne stret so psychopatmi. A ja vravím, že ÁNO.

§§§

Niektorí mi na FB píšu, že neodpovedám na ich e-maily. No neodpovedám… A ani nebudem. Porovnaním veci v došlej pošte som zistila, že v drvivej (!) väčšine ide o dezinformácie Covid jednotky, ako znechutiť mojich klientov a verejnosť.

K oprávneným dotazom na „omeškanie“ znova iba toľko, že neodpovedám vám nie preto, že ma práve Vaša vec nezaujíma (ak by mal niekto skutočne taký dojem, potom spoluprácu navrhujem ihneď ukončiť, pretože dôvera medzi klientom a advokátom je prvá vec, ktorá musí byť zachovaná), ale preto, že ma práve aj Vaša vec zaujíma. Iba na to, aby som ju mohla úspešne vybaviť, potrebujem vybaviť právne vážnejšiu otázku, ktorá predchádza riešeniu Vášho problému.

Za týmto účelom podobne ako lekár, ktorý z „čakárne“ vyberie ten akútnejší prípad, rovnako aj ja vyberám veci, ktoré sú skutkovo a právne najviac „horúce“ a významné. Skrz tieto veci sa vytvoria precedensy na právne otázky, ktoré potrebujem k vyriešeniu práve tiež aj vašich (ostatných) vecí.

§§§

Asi ste si viacerí všimli, založila som stranu PRÁVO SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Ako advokát môžem vytvoriť tú najlepšiu žalobu a postaviť tie najlepšie právne argumenty, avšak pokiaľ sa VÁM (nie mne, ale vám, všetkým ŽALOBCOM sporov voči ŠTÁTU) sudca „vyškerí“, a zo zákona a Ústavy si urobí toaletný papier na vaše náklady, ja ako advokát neurobím nič.

Preto som sa rozhodla k uvedenému kroku, so zjavným zámerom o PRÁVO Slovenskej republiky a jeho „neobmedzené vládnutie“, a posunutiu svojho PRÁVNEHO vplyvu do verejného diania.

Aby som mala dosah na legislatívu a veci s tým spojené, a dokázala vám všetkým zabezpečiť všetky vaše základné práva a slobody, vrátane vašich nárokov na odškodnenie za Covidové útrapy.

Byť priamo účastná spoločensko-politickému dianiu na Slovensku v tom „najhorúcejšom“ odvetví PRÁVO, a vidiac, čo a ako sa tu deje, kde ZÁKLADNÉ PRÁVA a SLOBODY sú porušované výsmechom občanom do očí s tým, že „…áno, nútime vás plniť, čo vám zákon neukladá“, je dnes každému príčetnému zrejmé, že bez zmeny „garnitúry“ to nepôjde. Garnitúry, ktorá tu ten teror svojim dovtedajším konaním priniesla, garnitúry, ktorá ho priamo zaviedla, ako aj garnitúry, ktorá ten teror rúškami a plexisklami výdatne „osviežila a usilovne živí“.

O tom je moja, a ak to prijmete tak NAŠA strana PRÁVO SLOVENSKEJ REPUBLIKY…

Aby som vám všetkým mohla vaše prípady riadne právne vybaviť. Aby som vám všetkým mohla zabezpečiť zákonné odškodné. Aby som vám všetkým mohla domôcť sa vašich práv a nárokov. To je môj cieľ…  Pretože za dnešnej situácie sú právo a spravodlivosť ohrozené tak, ako si to nikto z vás nevie ani len predstaviť.

Niektorí sú k politike skeptickí, ja vravím však, že zbytočne… Problém nie je samotná politika, je to pojem z gréčtiny, a ide o „umenie spravovať veci verejné“. Problém je „zámena“ tohto pojmu na vládnutie inému. 

Problém teda je, ak niekomu ide o osobné zneužitie politiky na ŠKODU ľudí. A tu sa asi sotva zhodnem s akýmkoľvek Covid kritikom, že mi ide o škodu ľudí.

§§§

Je vás skutočne veľmi veľa, ktorí mi dôverujete, a ja vám za to ďakujem. A tým, ktorým zatiaľ neodpovedám iba zopakujem, že aj vo vašom záujme vybavujem ťažiskové právne otázky.

Za situácie „vojny“ nie je podstatné, aby som dnes vyriešila každého dielči (aj keď pre neho skutočne podstatný) problém, ale aby tá vojna skončila.

A o to mám ako advokát záujem, a ak príde potreba a požiadavka, tak aj cestou politiky ! Po skončení tej vojny sa následne dorieši aj každý jeden prípad. V prípade vplyvu na verejný chod štátu a práva sa o to určite osobitne zasadím. Tak, ako sa o to zasadzujem ako advokát. A znova iba zopakujem – o tom je „strana“…

Neskôr budem osobitne komunikovať tiež predstavu o odškodnení občanov postihnutých Covid šialenstvom, k čomu mám už dnes obrovskú databázu prípadov a smutných ľudských osudov a príbehov. A len ako detail – všímajte si, ako tému odškodňovania budú o chvíľu preberať práve tí, ktorí Covid šialenstvo spôsobili a utužovali ho aj v tých maskách a plexisklách.

Súčasne verejne dávam dostatok informácii k tomu, čo je treba v ktorých situáciách urobiť a vykonať, a rovnako verejne dávam dostatok odborných informácii aj pre kolegov (ktoré vzájomné referovanie problematík kvitujem z každej strany, a každému z nich za to ďakujem).

A teda ako je povedané v úvode, o chvíľu verejne začínam spúšťať sekciu „SÚDNE PROCESY a ADMINISTRATÍVNE KONANIA Covid-19“, a ručím vám, že budete riadne znechutení z „odbornej a morálnej spôsobilosti“ konajúcich orgánov.

Uvidíte, ako na Slovensku skutočne funguje zákon, právo a štát.  Nebude to naaranžovaná súdna sieň z „televízora“, bude to divoká jazda reálnych súdnych a administratívnych postupov a prehliadka zneužívaní práv verejných činiteľov !

JUDr. Adriana Krajníková

Zdroj: zalobyvocistatu.sk

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Globálny Finančný Systém má hlboké korene

  Globálny Finančný Systém má hlboké korene

  Pamätáte sa na prezidenta Nixona? Ostal po ňom prechod Ameriky na nezabezpečený dolár. Takpovediac sa začali v obehu objavovať nie len peniaze M1, ale aj peniaze M2, M3,...
 • Vedomie

  Vedomie

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva… a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • Sme multidimenzionálnym stelesnením Predkov

  Sme multidimenzionálnym stelesnením Predkov

  Všetkých rád pozdravujem, všetkým zdravia pri strome Rodu Najvyššieho. Áno, po slovansky, po našom budem rozprávať, to je Poznanie. Slovan je sláviaci Jan a Jin (Slavjanin –...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: