Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Voľba nového šéfa policajnej inšpekcie vyvolala vlnu vášní najmä u opozície, ktorá v osobe napokon schváleného Branislava Zuriana vidí závadovú osobu. Čo na tom, že bývalý šéf NAKA musel pred neprávosťou páchanou samotnou políciou ujsť do zahraničia, vybral si jednoducho nesprávnu krajinu.

Bielorusko je podľa našich opozičných politikov neprijateľnou krajinou na to, aby Zurian mohol zastávať taký dôležitý post.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Zurian je problém, Lipšic je „čistý“

Dôvodov, prečo nemôže byť Branislav Zurian riaditeľom Útvaru inšpekčnej služby, našla opozícia viacero. Dokonca aj také, že nechcel rozprávať o svojich súkromných veciach. Najväčším problémom ale bolo to, že ho vyťažovali v Bielorusku, teda v našej nepriateľskej krajine. Nikto neriešil neprávom vykopnuté dvere na jeho byte, ako aj to, že bol zbavený všetkých vymyslených obvinení, problémom je, že ho vypočúvali v Bielorusku. Vlastne tých problémov je trošku viac. Dokonca aj takých, ktoré bývalej koalícii na špeciálnom prokurátorovi Danielovi Lipšicovi vôbec nevadili. Napríklad to, že bol právoplatne odsúdený, že previerku získal podvodne, že…

Prirodzene, bokom toho všetkého nemôže stáť ani exministerka, bývalá podpredsedníčka vlády a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová, ktorá už ani nevie, či je vlastne opätovnou členkou hnutia OĽaNO, teda vlastne Republika, alebo ešte stále strany, ktorá je už takmer bez ľudí. Nech je už tak, alebo onak, svoj „odborný“ názor na Zuriana má aj ona. „Policajnú inšpekciu má viesť človek, ktorý sa skrýval v darebáckej krajine, verí konšpiráciam a nemá previerku. Smer sa pomstí celej polícií a celej krajine!“ napísala Veronika Remišová v krátkom statuse, v ktorom nezaprela, že Smer-SSD je jej úhlavný nepriateľ, a rovnako tak aj všetci ľudia, ktorí sa len mihnú okolo neho.

Zdroj: FB / Veronika Remišová/ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d