Opoziční politici hneď od ukončenia predčasných parlamentných volieb, ktoré skončili pre progresívcov, liberálov aj „demokratov“ prepadákom a porážkou, kritizujú prakticky všetko a všetkých, ktorí akokoľvek podporujú trojkoalíciu.
Je zrejmé, že doslova modlou sú pre nich USA, preto je priam šokujúce, že kritika a najmä urážky sa ušli aj americkému veľvyslancovi na Slovensku.
Kolíková detinsky provokuje
Je doslova šokujúce, že takmer neuveriteľná a ostrá kritika amerického veľvyslanca na Slovensku vyšla z úst exministra zahraničných vecí Rastislava Káčera, ktorý v rokoch 2003 – 2008 pôsobil ako slovenský veľvyslanec v USA. Káčer totiž nazval amerického veľvyslanca na Slovensku Gautama Ranu „užitočným idiotom“.
Ľuboš Blaha sa tomuto faux pas nášho diplomata, ktorý bol v strane Demokrati venuje v statuse, v ktorom hneď v úvode stroho konštatuje, že opozícia sa utrhla z reťaze. „Opozícia je už taká rozbesnená, že to, čo stvára, čoraz menej pripomína politiku a čoraz viac neurózu. Veľmi nebezpečnú neurózu,“ myslí si podpredseda parlamentu a zároveň podpredseda Smeru-SSD.
„Slovenská opozícia nemá úroveň. A do tohto všetkého ešte okydávajú Slovensko v Bruseli a chceli by vlastný národ pripraviť o eurofondy.“
Poslankyňa Kolíková by po nechutnom útoku na akademickú obec a na jej uznávaného predstaviteľa, docenta Burdu, mala podľa podpredsedu parlamentu odísť z verejného života, vzdať sa postu poslankyne a chodiť po kanáloch. „Namiesto toho ďalej detinsky provokuje a vyhlasuje, vraj generálny prokurátor Maroš Žilinka nie je vo svojich rozhodnutiach slobodný.
Ona ho vlastne podlo, hulvátsky a bez akýchkoľvek dôkazov obviňuje, že je buď vydieraný alebo podplatený, lebo inak sa jej slová nedajú pochopiť. Až sem dospela dnešná opozícia. Útočí na akademikov a šíri konšpiračné teórie o generálnom prokurátorovi,“ myslí si Blaha a dodáva, že je to iba preto, že majú iný právny názor ako oni a odmietajú politizáciu špeciálnej prokuratúry, ktorú tu roky predvádzajú Lipšicovci.
Slovenská opozícia nemá úroveň
„Odstúpte, pani Kolíková, položte mandát. Toto je na uterák. Robíte hanbu celému parlamentu. Vy chcete ísť na čelo SaS? Veď ste arogantnejšia než ten váš dubajopilec Sulík,“ vyzýva Blaha exministerku spravodlivosti, aby si vzápätí všimol aj ďalšiu osobu, ktorá sa postarala o poriadne faux pas. „Strašnú hanbu robí aj exminister Káčer, ktorý najnovšie uráža amerického veľvyslanca – vraj je „užitočný idiot“ Roberta Fica. To nevymyslíš – Káčer hejtuje USA. A vraj si s americkým veľvyslancom Robert Fico „vytiera zadok“. Toto je slovník ex-šéfa slovenskej diplomacie. Bravó,“ krúti Blaha hlavou nad tým, čo si dovolil bývalý slovenský veľvyslanec v USA.
„Z Bruselu treba vyhnať neoliberálov, ktorí len škodia Slovensku.“
Blaha zároveň konštatuje, že slovenský politický komentátor Eduard Chmelár má pravdu vtom, že ak by za idiota označil amerického veľvyslanca niekto zo súčasnej koalície, už by tu médiá kričali, že majú odstúpiť a herci s mimovládkami by už spisovali tony petícií. „Slovenská opozícia nemá úroveň. A do tohto všetkého ešte okydávajú Slovensko v Bruseli a chceli by vlastný národ pripraviť o eurofondy. Toto je špinavá robota Šimečku a jeho protislovenskej bandy. Nevedia si pomôcť – oni Slovensko priam chorobne nenávidia. Keby sa progresívni duchovní bezdomovci radšej venovali ďalšiemu šialenému nápadu z dielne EÚ,“ radí Blaha, podľa ktorého sa najnovšie ide prijímať nariadenie EÚ, podľa ktorého budete musieť kupovať nové auto, ak sa vám pokazí motor či prevodovka.
„Už nebude možné vymeniť motor A zakázať chcú aj drahšie opravy. Po zákaze spaľovacích motorov ďalšia obludnosť z Bruselu. Takéto opatrenie by ekonomicky zruinovalo milióny vlastníkov áut, ale aj množstvo autodielní. Kto si môže dovoliť kupovať neustále nové autá? Z Bruselu treba vyhnať neoliberálov, ktorí len škodia Slovensku. Eurovoľby v júni budúceho roka budú zlomové,“ prízvukuje Ľuboš Blaha, ktorý Slovákom pripomína nielen to, ako slovenskí europoslanci a politici z Progresívneho Slovenska vyplakávajú v europarlamente, ale aj to, aké nezmysly schvaľujú nehľadiac na to, že tým vlastne idú proti ľuďom na Slovensku.
ereport.sk
„Ešte nie ste pri moci a už klamete ako Goebbels. Nacistické Nemecko na nás takto útočilo v rokoch 1941 – 1945. Vieme, ako sa to skončilo. Zlý začiatok, Fritz!,“
Onkológ a hematológ MUDr. Lakota: „Je najvyšší čas toto podvodnícke divadlo s „očkovaním“ definitívne zastaviť“
USA vyvíjajú tlak na Ukrajinu obvineniami z korupcie. Ukrajinský diktátor Zelenskyj je jedným z tých, ktorí majú z vojenského konfliktu najväčší finančný prospech
Jednota dôchodcov na Slovensku podporuje zmeny zákona o mimovládkach
Vedúca pracovníčka eurokomisie zodpovedná za zahraničnú politiku EÚ Kallasová informovala, že viaceré štáty EÚ sú proti iniciatíve poskytnúť Ukrajine vojenskú pomoc
Rusko obviňuje štáty Európy, že namiesto úsilia o dosiahnutie mieru prichádzajú s militaristickými plánmi a menia sa na vojnovú stranu
VIDEO: Slovensko by podľa Fica mohlo vetovať ďalšie protiruské sankcie zo strany EÚ, ak by narúšali snahy o mierový proces.
Zdiskreditovanú „zločineckú organizáciu“ USAID, ktorá vykonávala agendu Deep state, bude riadiť človek z Muskovho Úradu pre efektivitu štátnej správy
Nové provokácie od európskych „jastrabov“ namierené proti Rusku a mieru na Ukrajine. Starmer pripravuje špeciálne jednotky, Macron sa vyhráža jadrovými zbraňami
Vzniká digitálne väzenie: Infraštruktúra Smart City
Maďarsko zablokuje na summite EÚ rozhovory o integrácii Ukrajiny
Ruský megaprojekt Arktída LNG 2 by mohol byť súčasťou budúcej dohody s USA
Lídri Únie rokujú, Fico bude pri tom. Témami sú obrana, konkurencieschopnosť aj vojna na Ukrajine
Sláva! Nastala Jar
Ruskú operáciu Potok obdivujú aj západní experti. Putin jej účastníkom udelí vysoké ocenenia
Erdogan na násilné potlačenie liberálnej opozície sťahuje vojakov zo Sýrie
VIDEO: Jalta 2.0 změní svět k nepoznání. Trumpova administrativa společně s americkým velením v Pentagonu zvažuje, že se USA vzdají pozice vrchního velení NATO v Evropě.
VIDEO: Kotlár odovzdal generálnemu prokurátorovi Žilinkovi „znalecký posudok“ k šokujúcemu obsahu anticovidových mRNA injekcií.
Je nespokojný, kladie podmienky, porušil dohodu. Rusi odpovedali
Ruská flotila sa objavila pri britskom pobreží
zo sekcie
Šimečka a jeho protislovenská banda Slovensko priam chorobne nenávidia, konštatuje Blaha rázne
Šimečka a jeho protislovenská banda Slovensko priam chorobne nenávidia, konštatuje Blaha rázne
Šimečka a jeho protislovenská banda Slovensko priam chorobne nenávidia, konštatuje Blaha rázne