Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Rusko verejne obvinilo farmaceutické firmy a aktérov americkej tieňovej vlády z vytvorenia pandémie Covid-19 za tým účelom, aby ovládli svet.

Hillary Clintonovú, Baracka Obamu, Joea Bidena a Georga Sorosa pritom Rusko označilo za spolupáchateľov v sprisahaní proti ľudskosti.

„Rusko chce spravodlivosť za vytvorenie a vypustenie vírusu SARS-CoV-2, zatiaľ čo Západ zakrýva pôvod a cenzuruje vedcov a novinárov,“ uviedlo vo štvrtok ruské veľvyslanectvo v Spojených štátoch.

Rusko predložilo OSN všetky svoje dôkazy, čo predstavuje viac ako 2000 strán dokumentov, ktoré preukazujú ich tvrdenia za posledných 18 mesiacov.

Podľa ruských predstaviteľov si biovýskumná činnosť, ktorú spustilo ministerstvo obrany USA na Ukrajine, vyžaduje primerané právne posúdenie, a to aj od príslušných medzinárodných orgánov.

„Zvlášť znepokojujúce sú aktivity Pentagonu na Ukrajine. Spojené štáty americké zapojili do svojich projektov desiatky štátnych inštitúcií a súkromných spoločností v krajine,“ uviedla ruská ambasáda.

„Civilisti aj vojenský personál Ukrajiny sa stali darcami biomateriálu a jednoducho experimentálnymi subjektmi. Niet pochýb o tom, že takéto konanie si vyžaduje náležité právne posúdenie, a to aj zo strany príslušných medzinárodných štruktúr,“ pokračovalo vyhlásenie.

Medzinárodné spoločenstvo si naďalej kladie vážne otázky o nekontrolovanom výskume dvojakého použitia pod záštitou ministerstva obrany USA a Rusko opakovane poukazuje na hrubé porušovanie záväzkov Spojených štátov podľa Dohovoru o biologických a chemických zbraniach.

„Washington ignoruje tvrdenia a ospravedlňuje sa nejakou humanitárnou zložkou svojich programov,“ poznamenali diplomati.

„Zdôrazňujeme, že o cieľoch projektov ministerstva obrany USA niet pochýb. Dôkazy o práci USA s potenciálnymi patogénmi biologických zbraní sú dostupné a nie sú ani zďaleka izolované, rovnako ako dôkazy o pokusoch zámerne zvýšiť škodlivosť patogénov ekonomicky významných infekcií.“

Veľvyslanectvo Ruskej federácie zdôraznilo, že pod rúškom monitorovania chorôb sa americká tieňová vláda rozšírila do sveta prostredníctvom nelegálnych biolaboratórií zapojenými do nehumánneho výskumu.

Vyhlásenie tiež poukázalo na to, že tieto inštitúcie boli vybudované blízko ruských hraníc a obkľúčili celú krajinu.

„Cieľ je zrejmý – vedieť v pravý čas vytvárať krízové ​​situácie biologického charakteru, vytvárať umelé ohniská infekcií. Inými slovami, organizovať epidémie a využiť ich na presadzovanie vlastných záujmov,“ ozrejmili diplomati.

Fakty zverejnené ruským ministerstvom obrany o nelegálnych vojensko-biologických aktivitách Spojených štátov by mali človeka prinútiť znova sa zamyslieť nad skutočnými cieľmi tieňovej vlády vo Washingtone DC, uvádza sa vo vyhlásení.

„Otázky sa množia aj medzi obyčajnými Američanmi a vyžadujú si od vlády objasnenie týchto realizovaných programov,“ zdôraznilo ruské veľvyslanectvo.

„Je najvyšší čas, aby Washington priznal, že ak je na multilaterálnych „platformách“ stále možné získať podporu rovnako zmýšľajúcich ľudí a umlčať pochybujúcich, potom sa nemožno vyhnúť otázkam ich vlastného obyvateľstva.“

Redakcie

Vzhľadom na to, že doteraz nebola vedecky dokázaná existencia vírusu SARS-CoV-2, je možné, že ide len o hru globalistov a obviňovanie jeden druhého. Počas covidu totiž všetci hrali hru na pandémiu, vrátane Ruska a Číny.

Týmto samozrejme nespochybňujeme existenciu amerických biolaboratórií na Ukrajine a ich potenciálnu hrozbu nielen pre Rusko, ale aj celý svet.

AUTOR: Baxter Dmitrij

ZDROJ

Překlad: Badatel

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: