Vedci z jedného z ústavov Rostovskej oblasti dospeli k záveru o kameni nájdenom v Labinsku s mikročipom integrovaným na jeho povrchu, pričom určili vek nálezu na 250 miliónov rokov, čo naznačuje neznámu civilizáciu, ktorá kedysi na Zemi existovala.

Kameň nájdený v lete 2013 v skutočnosti na svojej základni obsahuje pre vedu doposiaľ neznámy mikročip, čo naznačuje existenciu na Zemi nejakej inej, v porovnaní s ľudstvom vyspelejšej civilizácie, pretože vek nálezu, ktorému pomohla špeciálna skúška určiť, ukázali, že tento kameň má už viac ako 250 miliónov rokov, podľa južného federálneho informačného portálu.
Kameň s mikročipom našiel miestny rybár Viktor Morozov v meste Labinsk na území Krasnodar, ktorý ho následne odovzdal odborníkom. Vedci údajne z Novočerkaského polytechnického inštitútu, konkrétne Výskumného ústavu nanotechnológií a nových materiálov Juhoruskej štátnej technickej univerzity, nález skúmali a dospeli k záveru, že kameň skutočne obsahuje na svojom povrchu mikročip, ktorého technológia nemá zatiaľ vyriešené. Na rozlúštenie tohto fenomenálneho mikroobvodu bude podľa samotných geológov ľudstvo potrebovať ešte veľa objavov, aby sa dostalo na úroveň civilizácie, ktorá žila na našej planéte dávno pred nami. Samotný spomínaný výskumný ústav však uviedol, že odhadovaný geochronologický vek tohto kameňa presahuje dokonca 410 miliónov rokov.
V súlade so záverom docenta, kandidáta geologických a mineralogických vied AB Kaftanatiya, táto vzorka nie je ničím iným ako úlomkom krinoidového vápenca, ale to, čo si niektorí mýlia s mikročipom neznámej civilizácie, je vyleštený úlomok morskej ľalie. stonky, vďaka rezu, ktorým sa časom do kameňa vtlačili dutiny unikátneho vodno-cievneho systému rastliny, slúžiace ako orgány zmyslov a pohybov.
VIDEO: Vladimir Putin prezlečený za Deda Mráza rozdával svojim spojencom vo svete darčeky.
V Kuchyni pristáli tri nové stíhačky F-16. Kedy si budeme sami chrániť nebo?
Minister vnútra k 5. výročiu úmrtia Lučanského: Tragédia, ktorá sa nesmie zopakovať!
Vo Francúzsku silnie požiadavka zaviesť islamskú ŠARÍU. V celom svete!
„Sankčná horúčka“: Spojené štáty, EÚ a sloboda prejavu
Rusko spustilo synchronizované raketové útoky na viaceré ciele na Ukrajine
Útok na rezidenciu Vladimíra Putina: Kto sa rozhodol odpísať Zelenského?
The Spectator: Európa vyčerpala svoj potenciál
Slovenskí mlynári: Na Slovensko sa zrejme dovážajú masy produktov z ukrajinskej múky
Sloboda a vôľa
Biliónový vianočný darček pre vojnový stoj
Stiahnite sa z Donbasu, odkazuje Kremeľ. Rusko zloží zbrane, až keď Ukrajina splní kľúčovú podmienku
„To musíme odmietnuť každým vláknom našej bytosti“: DeSantis sa stáva hlavným skeptikom umelej inteligencie
Bývalý poľský minister zahraničných vecí: Európa prehrala – a to vo veľkom štýle
„Hlavné mesto Belgicka už nie je belgické“: štatistiky potvrdzujú slová Elona Muska
V Zelenského tíme panuje nervozita. Sorosove deti sú čoraz aktívnejšie: Špeciálny „náklad“ má doraziť z Kyjeva do Londýna
Pripomíname si 5. výročie nevyjasneného úmrtia gen. Lučanského
Spoločnosť Grand Power ako jediná slovenská firma dokáže prezbrojiť armádu, stať by sa tak malo v prebehu nasledujúcich dvoch rokov
Zelenskyj šokoval Trumpa útokom na Putina
Ukrajinská novinárka: “Dajte im aj 5 biliónov, no bez výmeny ukrajinských politikov a vízie Ukrajiny… bude len smrť a ničenie”
zo sekcie
Ruskí vedci našli kameň s mikročipom starý 250 miliónov rokov
Ruskí vedci našli kameň s mikročipom starý 250 miliónov rokov
Ruskí vedci našli kameň s mikročipom starý 250 miliónov rokov