Robert F.Kennedy jr. najnovšie dokázal, ako monopolná liberálno-progresívna propaganda umiera v smrteľných kŕčoch. Prvadepodobný budúci americký minister zdravotníctva je presvedčený o tom, že mierová zmluva výhodná pre Ukrajinu už nie je možná. Rusi už obetovali príliš veľa, povedal. Informuje web vasevec info.

Podľa Kennedyho Západ mnohokrát z územia Ukrajiny zaútočil na Rusko. Pridal k tomu, že naposledy to bol Hitler, ktorý zabil každého siedmeho Rusa.
Povinné čítanie pre takzvaný (bývalý) slovenský mediálny hlavný prúd a jeho kazateľov
Rusku to vraj podľa Roberta F. Kennedyho jr. „dáva opodstatnené dôvody na obavy o bezpečnosť. Preto som sa tiež mnohokrát vyslovil proti členstvu Ukrajiny v NATO, uviedol potomok zavraždeného prezidenta USA.
Putin mal PRAVDU
„Putin od samého začiatku hovoril, že sa obáva, že Ukrajina bude využitá na útok na Rusko. Teraz Zelenskyj už potvrdil, že NATO plne podporilo útok na Kurskú oblasť v Ruskej federácii. Všetko to, čo Rusi povedali na túto tému, sa ukázalo ako pravda“. Konštatoval budúci člen administratívy prezidenta Donalda Trumpa, Robert. F. Kennedy jr.
hlavnydennik.sk
Poľské nebo už nestrážia Patrioty: Nemecko ich vracia domov
Kallasová vyhlásila ako zoberú zmrazené ruské aktíva. Medzitým prišla tvrdá odveta z ruskej centrálnej banky
Dió syndróm a narcistická manipulácia okolia
D-Notice: tajný režim cenzúry v Británii
Rusi upozorňujú na ukrajinskú „špinavú“ bombu, ktorá ohrozuje Európu
Oidipov komplex? Európski rusofóbovia túžia po vojne
Čiernomorská flotila: “Žiadna loď ani ponorka nebola poškodená pri ukrajinskom útoku v Novorossijsku”
Rusko odovzdalo Číne odtajnené archívy o zverstvách japonskej „Jednotky 731“
Sorošovský „útočný režim“ v adventnom čase
„Pripútajte si bezpečnostné pásy.“ Orbán o stávke EÚ k Ukrajine: „vojna alebo mier“
„Západ bol varovaný“. Lavrov o pokusoch umlčať rozumné hlasy v EÚ týkajúce sa Ruska
Premiér Robert Fico dostal pozvánku na stretnutie s prezidentom USA Donaldom Trumpom. „Suverénna zahraničná politika orientovaná na všetky štyri svetové strany prináša svoje výsledky,“ skonštatoval ministerský predseda
Médiá, opozícia, Lipšic a Žilinka chcú podľa exriaditeľa kontrarozviedky SIS Petra Tótha pokračovanie bezprávia na Slovensku
VIDEO: Odhalenie prečo politická mimovládka „Zastavme korupciu“ platená ESETom spustila špinavú kampaň. Slovenská verejnosť musí vedieť, koľko miliónov eur stojí ochrana progresívcov & ESETu zo strany nadácie „Zastavme korupciu“
Otázka členstva Ukrajiny v NATO je podľa hovorcu Kremľa Dmitrija Peskova jedným z kameňov úrazu a vyžaduje si osobitnú diskusiu
VIDEO: „Rok 2026 bude rokom, kedy sa v Európe odohrá to, čo sa v nej odohralo v roku 1848,“ predpovedá profesor Peter Staněk s tým, že tentokrát nepôjde o boj za národné oslobodenie, ale o niečo zásadne iné.
„Európski lídri, ktorí sa snažia financovať Ukrajinu pomocou zmrazených ruských fondov, narúšajú medzinárodný finančný systém, ktorý bol vybudovaný na základe záujmov USA.
Napoleonské vojny: ako Rusi darovali Holandsku nezávislosť
Výsledok rokovaní v Berlíne: “Pán kancelár, drahý Friedrich. Sláva Ukrajine!”
Európa ako „chorý človek“ planéty
zo sekcie
Robert Kennedy jr.: „A Rusi mali vo všetkom pravdu“
Robert Kennedy jr.: „A Rusi mali vo všetkom pravdu“
Robert Kennedy jr.: „A Rusi mali vo všetkom pravdu“