Slovanské Noviny

18. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Komunikácia mocenských štruktúr smerom k národu je trvalo vysoko arogantná. Napriek tomu, že neexistuje skutočný dôkaz smrteľného nebezpečenstva koronavírusu pre Slovákov, neustále nás vháňajú pod autoritatívnu kontrolu štýlu nacistickej propagandy. Veď to bol práve minister propagandy nacistického Nemecka Göbbels, ktorý hlásal, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. Naša vláda v tejto osvedčenej taktike naďalej pokračuje.

foto: nrsr.sk

Rovnako sa stavajú aj k slobode prejavu. Pomaly by to chceli meniť v štýle socialistického vtipu: slobodu prejavu síce máme, ale už nie dlho po ňom.

Ak si necháme bez odporu nanútiť ich svojvôľu a upadneme do strachov, tak dosiahli čo chceli. Treba ich preklínať a preklínať, treba budovať naše národné programy v Jemnohmotnom Svete. Rozhodne nesiahajte k žiadnym násilným akciám, ale ak ich začne preklínať celý národ, tak to je kliatba, ktorá nakoniec skôr alebo neskôr na demokratických mocipánov dopadne plnou silou. Sme pod cudzou, okupačnou mocou. K vlastnému národu by sa takto nikto nechoval.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Keď pred pár týždňami prebehla v Bratislave stotisícová demonštrácia proti koronapsychóze, nedostavila sa – napriek pozvaniu – ani verejnoprávna televízia. A tak komu vlastne slúži, ak nás vydierajú povinnými poplatkami na jej existenciu, ale vnucujú nám cudziu propagandu bez toho, aby informovali verejnosť z ktorej mozoľov títo páni žijú?

Ak v slovenských pomeroch vyšlo do ulíc 100 000 ľudí znamená to, že v krajine je minimálne 1 000 000 nespokojných s režimom.

V týchto dňoch nám oznámili „strašnú“ zvesť – na Slovensku počet koronazomrelých presiahol (od začiatku roka!) 40 prípadov. Len zopakujme, že na Slovensku DENNE zomrie okolo 40 onkologických pacientov. A to ešte nespomíname infarkty, mozgové príhody či cukrovku.

Kto neprejaví nespokojnosť s ich ponukou, ten ju odsúhlasuje. To už vieme.

V tejto súvislosti by sme radi obrátili vašu pozornosť na jeden moment. Matelko znovu začal ofenzívu proti národu. Nič nového pod slnkom, sotva to bude zadarmo.

Nedávno podal veľmi hodnotné informácie a návod na kvalifikovaný boj s totalitárnou mocou bývalý predseda Ústavného súdu, Štefan Harabin. Pre istotu aj my pripájame jeho video:

Teraz je jasné, prečo sa majitelia Slovenska sro. rozhodli nevpustiť do parlamentu stranu Š. Harabina. S ním by takýto cirkus nedokázali uhrať. Preto si vybrali kandidáta s vyhovujúcim psychologickým profilom.

Určite každý, kto dostal pokutu za nenosenie rúška by mal takéto trestné oznámenie podať. Ide o to, že najvyšším zákonom v Slovenskej republike – ako v každom štáte – je Ústavný Zákon, teda Ústava. Pod Ústavou sú dva veľké zákony, ktoré platia na každého – a to je Trestný a Občiansky zákon. Takto si to aspoň pamätáme my, ktorí sme chodili do školy za socializmu. Všetky ostatné zákony sú až pod nimi – čo do hierarchickej dôležitosti. Žiaden zákon pod touto hierarchiou nesmie byť v rozpore s Ústavou. Ak si akákoľvek partia povydáva aké chce zákony a navzájom si nahrávajú pri ich nasadzovaní proti obyvateľstvu, to ešte neznamená, že proti porušeniu Ústavy sa nedá zakročiť.

Postup ukázaný pánom Harabínom má iba ten problém, že najskôr musíte podať trestné oznámenie, potom to ide na prokuratúru, a až nakoniec na súd. Žiaden sudca však nemôže rozhodnúť proti Ústave. To znamená, že nakoniec budú všetci zločinci (nech sedia aj v parlamente či po ministerstvách alebo v Matelkových účelových kindermanažmentoch) potrestaní. Potrvá to dlhšie, ale je to isté. Možno že takto o rok už budeme vidieť aj prvé rozsudky. Okrem protiústavnosti to bude minimálne ešte zneužitie právomoci verejného činiteľa.

Ďalším „problémom“ pre nich je, že napríklad v zmysle zákona o policajnom zbore má Polícia občanov chrániť, nie ich prenasledovať a dávať im nezmyselné pokuty za matomasky. A – a to je dobrá zvesť – ani medzi nimi nechýbajú normálni, rozmýšľajúci chlapi. A ak by vám aj naozaj dali pokutu za rúško, nedajte sa odbiť a žiadajte na to od nich písomne potvrdenie. Ten, kto písomne potvrdí, že udeľuje pokutu za nenosenie rúška vám dáva do rúk dôkaz o svojej právnej nevedomosti a nekompetentnosti.

Nebojme sa vyjadriť svoj nesúhlas s otvorene protinárodnou mašinériou. Nakoniec dôjde aj na nich. Je to len otázkou času.

autor: tartaria

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d