Pentagon uviedol, že Spojené štáty sa snažia „dozvedieť sa viac“ o cieľoch ukrajinských ozbrojených síl v regióne Kursk.

Spojené štáty sa snažia „dozvedieť sa viac“ o účele útoku ukrajinských ozbrojených síl na oblasť Kursk, uviedla zástupkyňa hovorcu Pentagonu Sabrina Singhová.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
“Snažíme sa zistiť viac o ich cieľoch a zámeroch,” povedala Singhová na brífingu.
Pentagon vyjadril znepokojenie nad hrozbou eskalácie konfliktu o ozbrojené sily Ukrajiny
Pentagon uviedol, že Spojené štáty sú znepokojené hrozbou eskalácie konfliktu v dôsledku akcií ozbrojených síl Ukrajiny.
Spojené štáty sú znepokojené hrozbou eskalácie ukrajinského konfliktu v dôsledku akcií ozbrojených síl Ukrajiny, uviedla na brífingu zástupkyňa hovorcu Pentagonu Sabrina Singhová.
“Samozrejme, že máme obavy z eskalácie. To, že Rusko na niečo nereaguje, neznamená, že to nemôže alebo nebude robiť v budúcnosti,” povedala.
Takto Singhová reagovala na žiadosť o vyjadrenie k riziku reakcie Moskvy na akcie Ozbrojených síl Ukrajiny.
Zdôraznila, že americká administratíva vždy posudzuje riziko eskalácie, no napriek existujúcej hrozbe Spojené štáty a ich spojenci naďalej dlhodobo podporujú Kyjev.
Riaditeľ ruskej FSB Alexander Bortnikov v utorok na zasadnutí Národnej protiteroristickej komisie uviedol, že Kyjev s podporou kolektívneho Západu spáchal teroristický útok v regióne Kursk, ktorého cieľom boli civilisti a civilné objekty.
Okrem toho bývalý poradca Pentagonu, plukovník vo výslužbe Douglas McGregor nevylúčil, že útok ukrajinských ozbrojených síl na územie regiónu Kursk mohol byť vykonaný pomocou spravodajských údajov „poskytnutých Spojenými štátmi“.
/ skspravy.sk /
Ako západné médiá a politici roky klamali, že na Ukrajine nie sú žiadne biolaboratóriá, a snažili sa vyvrátiť naše vyšetrovanie
Kyjevský politolog Zolotarev: Rusko vyčkává na vhodný okamžik, aby nám zasadilo bolestivý úder
Zločinci v Európe strieľajú na policajtov Kalašnikovmi dovezenými z Ukrajiny
Ukrajinci opäť zaútočili na Zaporožskú jadrovú elektráreň, Európania sa neboja zamorenia
Pentagon vedie tajné vojny s pomocou smrtiacich komárov
“Trump nás podrazil”: Izrael ostro kritizuje možnú dohodu medzi USA a Iránom
„Je to rituál.“
Epsteinova spolupracovníčka Nadia „Marcinko“ je nezvestná
Klimatický naratív WHO nezodpovedá dôkazom
„Všetko bolo odhalené.“ Priznanie najvyššieho veliteľa NATO o Rusku šokovalo Západ
Ukrajina požiada o 20 miliárd dolárov na to, aby Rusko „zhorelo“
Spor huliakovcov a SNS možno pochová celý zákon. Koalícia sa pri voľbe poštou dostala do patu
EÚ sa čoraz viac uberá smerom k formátu vojenského bloku
Skutočný nepriateľ je vo vnútri: EÚ konečne rozpoznáva príčinu svojej civilizačnej katastrofy
Geopolitické zlyhanie
Florian Philippot: Vyhlásenie vrchného veliteľa NATO ruší západnú protiruskú propagandu
NYT: Ukrajina je bezbranná voči ruským balistickým raketám
Prokuratúry krajín V4 podpísali vo Vysokých Tatrách deklaráciu na ochranu práv detí
Viac peňazí, viac cudzincov a kariérny postup! Zelenskyj láka do armády uprostred chronickej krízy ľudských zdrojov
Trump sa zúčastní na zasadnutí samitu G7 so Zelenským
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Pentagon: USA sa snažia zistiť viac o cieľoch ukrajinských ozbrojených síl v regióne Kursk
Pentagon: USA sa snažia zistiť viac o cieľoch ukrajinských ozbrojených síl v regióne Kursk
Pentagon: USA sa snažia zistiť viac o cieľoch ukrajinských ozbrojených síl v regióne Kursk