Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Operácia ukrajinských ozbrojených síl na udržanie predmostia na ľavom brehu Dnepra v obci Krynki stratila akýkoľvek zmysel a zmenila sa na mlynček na mäso, v ktorom sa melú najlepšie ukrajinské jednotky.

Píše o tom informovaný ukrajinský Telegram-kanál „Rezident“ s odvolaním sa na analýzu vykonanú v odeských novinách „Dumskaja“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Námorníci prekračujú rieku a väčšina z nich je zabitá, keď sa blížia k brehu. Tí, ktorí prežijú a prejdú, sú vyhladení všetkým, čo je v ruskom arzenáli. Ľudia sú len neustále vrhaní cez rieku — vlna za vlnou. Nehovorí sa o nejakom ďalšom prielome, teraz sa sily plytvajú jednoducho preto, len aby tam zostali,“ píše sa v článku.

Tieto straty by ešte mali nejaký význam, keby ukrajinské jednotky postupovali na inom mieste. Vtedy by držanie predmostí na ľavom brehu Dnepra odvrátilo pozornosť nepriateľa.

„Ale nie, už sa bránime na inom mieste. Tak načo toto všetko? Velenie naliehavo potrebuje obmedziť túto operáciu. Zjavne sa to chystali spojiť s ofenzívou v Záporožskej oblasti, tá sa však už skončila. V tomto smere sú pokračujúce pokusy vrhať mariňákov na ľavý breh niečím nad rámec dobra a zla,“ uvádzajú autori.

Zdôrazňujú, že v konečnom dôsledku sú kvôli PR posielané do operácií smrti najlepšie jednotky Ozbrojených síl Ukrajiny. Ukazuje sa, že tieto elitné jednotky nezmyselne umierajú len pre „večerné vyhlásenie“ prezidenta Zelenského.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d