Slovanské Noviny

24. novembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

Existuje zaujímavá kniha o podzemných civilizáciách – nazvaná „Geheime Unterwelt“ (Tajné podsvetie) od známeho prieskumníka jaskýň a tunelov Heinricha Kuscha a jeho manželky Ingrid Kusch. Napísali niekoľko kníh o starovekých jaskynných a tunelových systémoch v Rakúsku, Ázii a vo svete.

Autori vo svojich knihách dokázali, že pred rokom 1580 ľudia obchodovali s podzemnými bytosťami pomocou celosvetovej siete tunelov. V rokoch 1550 až 1590 katolícka cirkev nariadila zapečatiť všetky vchody do jaskýň a štôlní a zakázala komunikáciu s podzemnými ľuďmi. Boli uzavreté úradným dekrétom.

Heinrich a Ingrid Kusch využili dokumenty rakúskej kráľovskej rodiny „Wurm“, uchovávané v kráľovskom archíve vo Viedni. Tento je z roku 1592 (pozri foto). V texte sa píše, že bádateľ nerastných hornín Strahler Arbogast objavil tunel (v rakúskom meste Kalwang – mesto existuje dodnes). Okamžite nadviazal kontakt s podzemným kmeňom zvaným „Kamen“. Krátko nato začal „obojstranne výhodný“ obchod s Kamenmi. Ale cirkev zakázala obchodovať s ľuďmi z podzemia, pretože im išlo o „blaho širokej verejnosti“ a kvôli nejakým „udalostiam“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Autori našli množstvo podporných informácií tej doby. Z dokumentu z roku 1580 vyplýva, že cirkev nariadila zasypať jamy, jaskyne a štôlne pod mestom Klosterneuburg v Rakúsku. Podľa autora tieto boli postavené pred tisíckami rokov. Cirkev nariadila, aby výplne boli utesnené dvojitým cementom a naplnené vodou, aby sa zabezpečilo, že nikto nikdy nevystúpi zospodu. 

Oficiálny príkaz na uzavretie podzemných civilizácií bol vydaný na Tridentskom koncile v roku 1550. Bol schválený a presadzovaný katolíckou cirkvou na Západe a pravoslávnou cirkvou na východe. Nechýbal ani zástupca Osmanskej ríše. Celý vtedajší kresťanský svet a moslimský svet sa dohodli na zapečatení tzv. „brán do pekla“. Rada sa rozhodla, že vyhlášku nebude zverejňovať – v tom čase to zjavne nebolo nič neobvyklé. Závažné rozhodnutia sa uchovávali v cirkevných archívoch, no verejnosť ich videla len zriedka. Existujú však správy o cirkevných kázňach z tej doby, v ktorých bolo ľuďom nariadené uzavrieť na svojom území jamy, jaskyne, mohyly a vchody cez štôlne. Bola to prebiehajúca kampaň, ktorá trvala stovky rokov (a možno až dodnes). Kráľovské rodiny na celom svete dostali príkaz, aby zabezpečili uzavretie jaskýň a dier vo svojich oblastiach.

Ďalší text z knihy „Geheime Unterwelt“, ktorú napísala kráľovská rodina menom Ramming, prevzatý z Kráľovského archívu vo Viedni (AVA), bol zaznamenaný v 18. storočí, skopírovaný z textu napísaného v roku 1512. Text hovorí o rodine Rammingovcov, ktorí boli kedysi „slobodnými poľnohospodármi“, ktorí si v roku 1130 postavili rovnomenný hrad. Spomína sa ich rodokmeň a fakt, že obchodovali „s podzemnými ľuďmi Kara“ (toto je priama citácia). Uvádza tiež, že vďaka rodinným väzbám na ľudí z podzemia mohli pomôcť „uctievaným pánom z Čierneho kameňa“ osamostatniť sa.

Kto boli „Páni Čierneho kameňa“? Podľa autorov Kusha a iných išlo o odštiepenú skupinu a nástupcov templárskych rytierov.

Staré dokumenty spomínajú obchodné vzťahy s inými podzemnými ľuďmi okrem Kamenov: existuje rasa nazývaná Unis, iná nazývaná Stirpas a ľudia nazývaní Sannadi…

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.