Slovanské Noviny

27. marca 2023

K porozumeniu Čelovekom

Obrovskému ničivému zemetraseniu v Turecku s množstvom obetí predchádzal odpor Ankary voči vstupu Švédska a Fínska do NATO, pálenie Koránu v Škandinávii…

Mimo informačnú schému korporátno-vládnej informačnej propagandy sa množia správy, že príčinou zemetrasenia v Turecku bolo použitie energetických zbraní (Directed-energy weapon (DEW)), ktoré mala byť varovaním vláde v Ankare a ďalším štátom, kto ešte z posledných síl určuje kurz v svetovej politike.

Počet obetí pondelkového silného zemetrasenia v okolí turecko-sýrskych hraníc presiahol v utorok už 5000. Informuje TASR na základe správy agentúry AP.

Turecký viceprezident Fuat Oktay uviedol, že celkový počet obetí v Turecku vzrástol na 3419 mŕtvych a 20.534 ranených. Na sýrskej strane hraníc je zatiaľ potvrdených 1602 úmrtí. Celkový počet obetí na životoch sa tak vyšplhal na 5021.

Vládnu obavy, že počet obetí ešte neúprosne stúpne, pričom predstavitelia Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) odhadujú, že mŕtvych môže byť až do 20.000. Záchranári spod trosiek budov stále vyťahujú ľudí, pričom záchrannú akciu na mnohých miestach komplikuje nepriaznivé chladné počasie.

Silné zemetrasenie s magnitúdou 7,8, za ktorým postupne nasledovalo približne 200 dotrasov, zasiahlo oblasť okolo turecko-sýrskych hraníc v noci na pondelok. Podľa predstaviteľa tureckej štátnej agentúry pre zvládanie katastrof a núdzových situácií (AFAD) bolo v Turecku pri zemetrasení zničených vyše 5700 budov, píše Reuters

Ide o najsmrteľnejšie zemetrasenie v Turecku od roku 1999, keď pri podobne silnom zemetrasení zahynulo vyše 17.000 ľudí.

Podľa geologickej služby USA (USGS) išlo o najväčšie zemetrasenie zaznamenané na svete od zemetrasenia v odľahlej časti južného Atlantiku v roku 2021.

Momenty po zemetrasení zaznamenané vo videu:

Dron zaznamenal rozsah deštrukcie spôsobenej zemetrasením v tureckom meste Gaziantep:

Následky zemetrasenie v Gaziantepe:

Zrútenie budovy po dodatočných otrasoch:

Zrútený hotel:

Počet obetí zemetrasenia neustále stúpa

Záchranári spod trosiek budov stále vyťahujú ľudí, pričom záchrannú akciu na mnohých miestach komplikuje nepriaznivé chladné počasie.

Záchranári v Turecku a Sýrii počas mrazivej noci na utorok vlastnými rukami prehrabávali trosky tisícov domov a hľadali ľudí, ktorí prežili pondelkové ničivé zemetrasenie a následnú sériu dotrasov.

Turecké a sýrske záchranné tímy hlásili, že vyše 5600 budov v niekoľkých mestách je zrovnaných so zemou, vrátane mnohoposchodových bytových domov, ktoré boli plné spiacich obyvateľov, keď udrelo prvé zemetrasenie.

​V meste Kahramanmaraš na juhovýchode Turecka sa svedkovia snažili “vstrebať” rozsah tejto katastrofy.

„Mysleli sme si, že je to apokalypsa. Niečo také sme zažili prvýkrát,“ povedala 23-ročná reportérka Melisa Salmanová.

Vládnu obavy, že počet obetí ešte neúprosne stúpne, pričom predstavitelia Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) odhadujú, že mŕtvych môže byť až do 20.000.

​V tureckom meste Gaziantep, ktoré je domovom nespočetného množstva utečencov pred občianskou vojnou v Sýrii, záchranári prehľadávali trosky, ale s krikom sa rozbehli preč, pretože blízka budova sa zrazu bez varovania zrútila.

Prvé zemetrasenie v pondelok o 04.17 h miestneho času (02.17 h SEČ) bolo také silné, že ho cítili až v Grónsku. Pomoc sľúbili poslať desiatky krajín od Ukrajiny a Izraela až po Palestínsku samosprávu a Nový Zéland.

Do Turecka odišli pomáhať aj Slováci. Tím hasičov a záchranárov je už na mieste

Do Turecka odišiel pomáhať aj slovenský tím Hasičského záchranného zboru a Horskej záchrannej služby.

Slovenskí hasiči a horskí záchranári sa najskôr ako to bolo možné začali pripravovať na cestu do Turecka. Odišli tam pomôcť pri odstraňovaní škôd a hľadaní nezvestných ľudí pod ruinami budov.

V tíme je 5 záchranárov Horskej záchrannej služby spolu s tromi špeciálne vycvičenými psami a 10 príslušníkmi Hasičského záchranného zboru.

Aktuálne sú už na mieste a budú pátrať a zachraňovať nezvestných či ranených a pomáhať na miestach, ktoré včera zničilo zemetrasenie. Okrem Slovákov svoje tímy vyslali aj desiatky iných krajín.

Skupina horských záchranárov sa skladá z veliteľa celého vyslaného modulu mjr. Igora Žiaka (zástupcu riaditeľa HZS), záchranára špecializujúceho sa na prácu s dronom a troch kynológov so psami. Tie sú vycvičené na prácu v ruinách a na vyhľadávanie ľudí spod lavín.

Horskí záchranári vyslali kvalitný tím aj napriek aktuálnej náročnej zimnej sezóne, ktorá ani na Slovensku ich nenecháva chvíľu vydýchnuť. Každý deň pribúdajú desiatky výjazdov k turistom v našich horách.

„Vyslaní desiati hasiči sú zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Žiline, sú vyškolení na vyhľadávanie a záchranu osôb v ruinách v mestskom prostredí. Majú k dispozícii náradie na vyslobodzovanie a rozoberanie konštrukcií,“ povedal prezident HaZZ Pavol Mikulášek.

Prácu im v nasledujúcich dňoch sťaží aj sneženie a silné mrazy, ktoré udrú na tento región ešte tento týždeň.

Ako sa uvádza na stránke HZS, “Vybudovanie vyslaných tímov z HaZZ a HZS podporila Európska únia prostredníctvom Operačný program Kvalita životného prostredia v rámci realizácie projektu MUSAR – pátracie a záchranárske činnosti stredného rozsahu v mestskom prostredí a projektu Horský špecializovaný záchranný modul.”

Tureckom stále otriasajú silnejšie aj slabšie dotrasy. Jedno zo silnejších zemetrasení zasiahlo oblasť aj dnes ráno a malo silu 5,4. Podobné a možno aj silnejšie zemetrasenie treba očakávať aj v nasledujúcich dňoch.

Konšpirácie o umelom zemetrasení

Mimo informačnú schému korporátno-vládnej informačnej propagandy sa množia správy, že v Turecku boli použité energetické zbrane (Directed-energy weapon (DEW)).

Dôvodom na takéto úvahy sú aj tie, že oblasť epicentra zemetrasenia má minimálnu hĺbku 30 km pod zemským povrchom. Médiá však píšu, že pondelkové otrasy mali epicentrum v hĺbke od 10 do 20 km, čo vraj vylučuje prirodzené zemetrasenie.

V tejto súvislosti sa spomína zariadenie známe pod skratkou HAARP (čiže High Frequency Active Auroral Research Program, slovensky Vysokofrekvenčný aktívny aurorálny výskum). Svedkovia zverejnili vo videu záblesky svetla tesne pred zemetrasením.

Na druhej strane holandský vedec Frank Hoogerbeets z organizácie Solar System Geometry Survey (SSGEOS ) predvídal 3. februára zemetrasenie v Turecku a Sýrii, keď predpovedal seizmickú aktivitu, ktorá predpokladala veľké zemetrasenie s pôvodom v Afganistane, šíriace sa cez Pakistan a Indiu, ktoré by malo zaniknúť v oblasti Indického oceánu.

Jeho predpoveď zdieľal na Twitteri minister miestnej správy a rozvoja komunity pakistanskej provincie Pandžáb Muhammad Ibrahim.

„Tektonické zbrane, známe tiež ako geofyzikálny arzenál a poveternostné vojny boli predmetom výskumu. Projekt ZSSR Merkúr a Sopka, technológia HAARP v USA a projekty umelého tsunami na Novom Zélande sa často vynorili na povrch. Predpovede sú súčasťou schémy použitia týchto zbraní,“ uviedol Ibrahim.

HAARP a energetické zbrane

HAARP je sústava špeciálnych antén, ktoré na Aljaške od deväťdesiatych rokov dvadsiateho storočia skúmali ionosféru. Toto zariadenie vypálilo koncom decembra 2023 silný pulz na asteroid s označením 2010 XC15, ktorý má priemer 500 metrov a letel v blízkosti Zeme v oblasti dvojnásobnej vzdialenosti ako našu planétu obieha Mesiac.

Turecko pozastavilo dôležité stretnutie v Bruseli, na ktorom sa malo hovoriť o členstve Švédska a Fínska v NATO. Potom prišlo pálenie Koránu vo Švédsku, následné protesty v Turecku a Ankara vydala cestovné varovanie pre európske krajiny

Turecko vydalo koncom januára cestovné varovanie pre svojich občanov, ktorí žijú v európskych krajinách alebo do nich plánujú cestovať. Odvoláva sa v ňom na islamofóbiu a protiturecké demonštrácie.

Varovanie prišlo po protestoch vo Švédsku, na ktorých antiislamský aktivista pálil Korán a prokurdské skupiny demonštrovali proti Turecku.

Turecké ministerstvo zahraničných vecí vyzvalo občanov, aby boli obozretní a nechodili do lokalít, kde sa konajú demonštrácie. V prípade xenofóbnych alebo rasistických útokov sa majú obrátiť na miestne úrady.

Škandinávske médiá ešte v januári informovali, že rezorty diplomacie Švédska, Nórska a Dánska občanom svojich krajín odporúčali, aby sa vzhľadom na napätie vo vzťahoch s Tureckom vyhýbali veľkým zhromaždeniam v tejto krajine. Informovala o tom agentúra DPA s pripomenutím, že aj v Turecku sa konali demonštrácie, napríklad pred švédskym veľvyslanectvom v Istanbule.

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan po protestoch Švédsko upozornil, aby nečakalo podporu Ankary pre svoje členstvo v Severoatlantickej aliancii. Turecko tiež na neurčito pozastavilo dôležité stretnutie v Bruseli, na ktorom sa malo hovoriť o členstve Švédska a Fínska v NATO.

Turecký minister vnútra odkázal v piatok veľvyslancovi USA, aby dal svoje špinavé ruky od Turecka preč

„Turecký minister vnútra Suleyman Soylu odkázal americkému veľvyslancovi, aby dal od Turecka „ruky preč“ po tom, čo Washington a osem európskych krajín vydalo varovanie pred cestami do Turecka kvôli možným teroristickým útokom. Podobné varovania sa týkali aj Iránu,“informoval vo svojom pravidelnom týždennom geopolitickom súhrne bývalý šéf ázijsko-pacifickej mutácie ekonomického časopisu Forbes a v súčasnosti hovorca Spoločnosti Bieleho draka Benjamin Fulford.

„Je to zbraň na modifikácii počasia, ktorá sa používa, aby Erdoganovi ukázala, kto je stále pri moci,“ odvoláva sa Fulford vo svojom článku na zdroj zo CIA.

Poukazuje pri tom na to, že k útoku došlo v čase, keď ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov prišiel na návštevu Iraku, aby začal „vojensko-technickú“ spoluprácu s Tureckom, Iránom, Sýriou a Irakom a ďalšími štátmi Perzského zálivu. Agentúra AFP v pondelok informovala, že ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov sa v Bagdade stretol so svojím irackým rezortným kolegom Fuádom Husajnom. Oficiálnou témou rozhovoru boli dlhy Iraku voči ruským ropným spoločnostiam, ktoré vznikli z dôvodu sankcií uvalených Spojenými štátmi na Rusko po začiatku vojny na Ukrajine.

Fulford v tejto súvislosti pripomína, že ide o sprievodné znaky konečného súboja, ktorý sa v zákulisí odohráva medzi globálnym zločineckým Syndikátom s jeho poskokmi a zvyškom planéty, ktorá odmieta nastúpiť vysnívanú cestu pohlavárov Davoského ekonomického fóra na cestu ich Nového svetového poriadku.

Zemetrasenie v Japonsku v roku 2011

Jedným z ostatných takýchto spôsobov bol prípad zemetrasenie v japonskej jadrovej elektrárni Fukušima dňa 11. marca 2011. Japonsko toho dňa popoludní o 14.46 h zasiahlo najsilnejšie zaznamenané zemetrasenie v jeho dejinách a celkovo piate najsilnejšie zemetrasenie na svete od roku 1900.

Otrasy s magnitúdou 9,0 až 9,1 a s epicentrom 130 kilometrov východne od pobrežného mesta Sendai trvali približne dve a pol minúty. Citeľné boli aj v Tokiu vzdialenom 400 kilometrov od epicentra. V tom čase mala elektráreň Fukušima I bloky 1 až 3 v činnosti, bloky 4 až 6 mali plánovanú odstávku.

Prívalová vlna, ktorá zasiahla pobrežie v mieste jadrovej elektrárne, mala výšku približne 14 metrov, na niektorých miestach však dosahovala výšku dokonca 30 metrov a prenikla asi desať kilometrov do vnútrozemia. Pri výstavbe elektrárne Fukušima I sa pritom rátalo s cunami vo výške 5,7 metra a vo Fukušime II s výškou 5,2 metra.

Voda poškodila generátory elektrickej energie, takže v areáli jadrovej elektrárne paradoxne nefungovala elektrina. To spôsobilo výpadok chladiacich zariadení v reaktoroch, ktoré sa začali prehrievať. V priestoroch elektrárne zavládla tma, nefungovala ani meracia technika.

HAARP ako nebezpečná geofyzikálna zbraň pre vojenské účely

Niektorí ruskí a zahraniční analytici tvrdia, že americký program je v skutočnosti skrytou myšlienkou vytvorenia nesmierne silného lúča, geofyzikálnej zbrane, ktorej princíp fungovania je založený na využívaní prostriedkov ovplyvňovania procesov, ktoré prebiehajú v pevných, kvapalných a plynných vrstvách Zeme, na vojenské účely.

Umelo vytvorený plazmoid (lokalizované oblasti vysoko ionizovaného plynu – E.L.) alebo guľový blesk v ionosfére je možné ovládať pomocou laserov, ktoré posúvajú ohnisko antén. Inými slovami, pomocou obrovských zariadení plánujú Američania bombardovať oblohu energetickými lúčmi, ktoré sa po odraze od ionosféry môžu vrátiť späť na Zem vo forme nízkofrekvenčných elektromagnetických vĺn.

Odporcovia programu majú dosť závažné dôvody neveriť upokojujúcim vyhláseniam Američanov.

“Vrstva ionosféry, ktorú HAARP budí, ovplyvňuje rádiové a elektronické zariadenia, ktoré sú nainštalované vo vojenskej technike: Systémy riadenia paľby a navádzania, zariadenia na reguláciu paľby, navigačné systémy atď. V dôsledku toho sa lietadlo alebo raketa poškodia, ak preletia cez tento lúč,” povedal plukovník Plaksin.

A to zďaleka nie je jediný dôsledok realizácie programu HAARP. V porovnaní napríklad s jadrovými zbraňami sú geofyzikálne zbrane oveľa silnejšie. A ak sa lúč vyšle napríklad do Británie, môže krajinu znefunkčniť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Niektorí vedci teda tvrdia, že skupina armády, ktorá použije geofyzikálnu zbraň, môže za niekoľko rokov položiť na kolená ekonomiku celej krajiny – a nikto nič nepochopí.

Najnebezpečnejšie je, že ani vývojári nedokážu s istotou povedať, čo sa stane s planétou a ako bude ionosféra reagovať na útok týmito lúčmi, ak sa systém prepne na maximálny výkon.

Ako je známe, ionosféra a ozónová vrstva chránia Zem pred smrtiacim kozmickým žiarením. Elektromagnetické delo systému HAARP poškodí ionosféru a kozmické žiarenie sa bude môcť dostať na povrch planéty.

Januárové zemetrasenie na Rodose bolo cítiť aj v Turecku

Zemetrasenie s predbežnou magnitúdou 5,9 zasiahlo 25. januára 2023 grécky ostrov Rodos ležiaci pri pobreží Turecka.

K otrasom došlo o 14.37 h miestneho času (13.37 h SEČ). Ich epicentrum sa nachádzalo v mori takmer 400 kilometrov juhovýchodne od hlavného mesta Atény a 58 kilometrov juhovýchodne od mesta Lindos ležiaceho na Rodose, uviedol geodynamický inštitút.

Otrasy bolo cítiť aj v tureckej Muglanskej, Izmirskej a Antalijskej provincii a dokonca i v egyptskom hlavnom meste Káhira. Turecký úrad pre mimoriadne situácie (AFAD) nameral predbežne magnitúdu 5,4. Škody či zranených nehlásilo ani Turecko. V Muglanskej provincii však nastala podľa televízie Habertürk panika a obyvatelia vybiehali z budov na ulicu.

Grécko a Turecko sa nachádzajú v seizmicky aktívnej zóne a každoročne ich postihnú stovky zemetrasení. Prevažná väčšina z nich si však nevyžiada zranených a nespôsobí väčšie škody.

Čínsku oblasť Sin-ťiang zasiahlo silné zemetrasenie koncom januára

Silné zemetrasenie zaznamenali v pondelok (30. 1.) v Ujgurskej autonómnej oblasti (AO) Sin-ťiang na severozápade Čínskej ľudovej republiky (ČĽR).

Kým čínske centrum pre monitorovanie zemetrasení stanovilo magnitúdu zemetrasenia predbežne na 6,1, americká geologická služba USGS informovala o magnitúde 5,7.

Sin-ťiang, rozsiahly región bohatý na prírodné zdroje, je jedným z najseizmickejších regiónov v ČĽR, hoci väčšina zemetrasení udiera v riedko obývaných oblastiach mimo veľkých miest.

Bezprostredne po otrasoch neboli hlásené poruchy v miestnej elektrickej sieti. Podľa tlačovej agentúry Sinchua ťažba ropy a plynu nebola narušená a nedošlo ani k prerušeniu výroby v zariadeniach petrochemického priemyslu.

AP pripomenula, že zo zemetrasení z nedávneho obdobia si najviac obetí vyžiadali otrasy s magnitúdou 7,9, ktoré v roku 2008 zasiahli provinciu S‘-čchuan, ležiacu južne od Sin-ťiangu. Zahynulo tam vtedy takmer 90 000 ľudí.

Organizácia Solar System Geometry Survey (SSGEOS) vo svojom príspevku na sociálnej sieti dňa 29. januára 2023 varovala, že existuje potenciál pre silnejšiu seizmickú aktivitu vo fialovom páse alebo v jeho blízkosti nasledujúcich 1-6 dní s tým, že ostatné regióny nie sú vylúčené.

Zdroj: InfoVojna / tvnoviny.sk / imeteo.sk / sott.net

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: