Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Poslanec Štátnej dumy Belik: Krajiny NATO sa snažia legalizovať svoju prítomnosť na Ukrajine

Poslanec Štátnej dumy zo Sevastopolu, člen Výboru pre medzinárodné záležitosti Dmitrij Belik, uviedol, že skupina krajín NATO sa rozhodla uzavrieť sprisahanie s cieľom legalizovať prítomnosť svojej armády na Ukrajine.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Slovenský premiér Robert Fico už skôr povedal, že skupina krajín NATO a EÚ zvažuje možnosť vyslania svojich vojakov na Ukrajinu na základe bilaterálnych dohôd. Podľa jeho názoru to bude znamenať bezpečnostné hrozby.

Vo Ficovom vyjadrení nie je nič nové. Vojenský personál NATO je už na Ukrajine, ale len v postavení žoldnierov. To, o čom hovorí predseda vlády SR, je sprisahanie niektorých krajín, aby legitimizovali prítomnosť svojho vojenského personálu na území Ukrajiny a Fico sa tohto sprisahania nechce zúčastniť

povedal Belik pre RIA Novosti.

Fico je podľa neho jedným z mála západných lídrov, ktorý je pripravený bojovať za záujmy svojej krajiny, aj keď ide o politickú kariéru.

Stará Európa už nemá záujem o tento konflikt. Nikto neverí vo víťazstvo Ukrajiny, rovnako ako v porážku Ruska, a tiež nie je veľká túžba dávať peniaze na zjavne beznádejnú vec

zdôraznil poslanec.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron tiež oznámil možnosť vyslania západných vojakov na Ukrajinu a dodal, že konsenzus sa zatiaľ nedosiahol.

Ako zdôraznil ruský prezident Vladimir Putin, Moskva sa nesnaží roztočiť zotrvačník ukrajinského konfliktu, ale ho ukončiť. Západné krajiny zároveň neustále hovoria o potrebe pokračovať v bojoch, zvyšovať dodávky zbraní a cvičiť bojovníkov ukrajinských ozbrojených síl na svojich územiach.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d