Podľa ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského je úplne spravodlivé, že v Rusku nie je mier. Povedal to bez ďalších podrobností vo večernom prejave, pravdepodobne v súvislosti s vlnami útokov dronov, ktoré Ukrajina v posledných dňoch podniká proti Rusku, ktoré proti nej vedie už štvrtý rok vojnu. Píše portál televízie ta3

Zelenskyj poznamenal, že Moskva ignorovala ponuku Ukrajiny na 30-dňové prímerie a že táto iniciatíva je stále na stole. „Svet nevidí zo strany Ruska žiadnu odpoveď okrem nových útokov,“ povedal ukrajinský prezident, ktorý pripomenul, že ruské raketové útoky a útoky bezpilotných lietadiel si v priebehu dňa vyžiadali zranených a mŕtvych v rôznych častiach Ukrajiny.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Moskovské letiská pozastavili prevádzku
Ruský prezident Vladimir Putin nedávno vyhlásil jednostranné trojdňové prímerie na nadchádzajúce tri dni v súvislosti s oslavami 80. výročia ukončenia druhej svetovej vojny. Kyjev však označil ruský návrh za nezmyselný.
Drony, ktoré sú podľa Moskvy ukrajinské, v posledných dňoch útočia na ruské územie so zvýšenou intenzitou. To spôsobilo chaos najmä v leteckej doprave, keďže letiská museli z bezpečnostných dôvodov pozastaviť prevádzku. Deje sa tak v čase, keď majú do Moskvy pricestovať najvyšší predstavitelia takmer troch desiatok krajín, aby oslávili víťazstvo Červenej armády nad nacistickým Nemeckom.
ta3.com/ skspravy.sk
Štáty EÚ schválili začatie prístupových rokovaní s Ukrajinou a Moldavskom
VIDEO: Brusel už nie je belgický ani európsky! Americký youtuber zdokumentoval inváziu imigrantov
Fico: Matrika zapíše len manželstvo muža a ženy. To, že iný zväzok uznajú v zahraničí, nič neznamená
Irán údajne v návrhu dohody s USA vyrokoval okamžité zastavenie bojov, zrušenie sankcií aj blokád, stiahnutie amerických síl, 300 miliárd dolárov na rekonštrukciu a uvoľnenie zmrazených financií.
„Rusko nemá záujem o konflikt s NATO,“ vyhlásil americký generál Alexus Grynkewich, ktorý je vrchným veliteľ spojeneckých síl Severoatlantickej aliancie v Európe
VIDEO: Žiadna konšpirácia. Šéfka amerických tajných služieb Tulsi Gabbardová oznámila šokujúcu správu, že USA financovali viac ako 120 tajných biologických laboratórií po celom svete, vrátane štyridsiatich na Ukrajine.
Prečo nový migračný pakt EÚ nerieši kľúčové problémy kontinentu
Pentagon sťahuje svoje jednotky z Európy
„Konzervatívny“ premiér Magyar otvoril dvere adopciám detí homosexuálnymi pármi
Rusko buduje vlastný orbitálny systém. Nebude horší ako Starlink, potvrdil Putin
Putin počas osláv Dňa Ruska: “Našim nepriateľom môžeme dať len jednu radu: nebojujte proti Rusku”
Kallasovej hrozné tajomstvo. Po Putinových slovách sa „zbláznila“. „Bude to viac než len rezignácia“
Prichádza veľká skúška pre planétu: Mohutné El Niño môže rozhýbať počasie po celom svete
Fico pritvrdil voči Bruselu: Slovensko si nenechá diktovať, ako má chrániť svoju identitu
Pred dvadsať siedmimi rokmi, 11. júna 1999, ruskí výsadkári v Bosne vyskočili na obrnené vozidlá a začali „Pochod na Prištinu“.
Čo je kľúčový nástroj na zvrhnutie nepohodlných vlád a vyvolávanie regionálnych konfliktov?
Rusko začne bojovať vážne. Začína sa špeciálna hra
Rekordne skorá žatva na Slovensku: Sucho urýchlilo úrodu, padol rekord
Rokliny v Slovenskom raji sú opäť otvorené
Orbán sa vracia! Ústavou ide zabojovať proti bruselskému Migračnému paktu
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Moskva je po útokoch ukrajinských dronov v pohotovosti. Podľa Zelenského je spravodlivé, že na ruskom nebi nie je kľud
Moskva je po útokoch ukrajinských dronov v pohotovosti. Podľa Zelenského je spravodlivé, že na ruskom nebi nie je kľud
Moskva je po útokoch ukrajinských dronov v pohotovosti. Podľa Zelenského je spravodlivé, že na ruskom nebi nie je kľud