Jeden z červených denníčkov sa zase raz blysol. Proti podprahovým nepravdivým informáciám v súvislosti so schválením zákona o výrube náletových drevín sa vo vyjadrení na sociálnej sieti postavil aj minister pôdohospodárstva Richard Takáč (Smer-SSD). Opozícia tento zákon dlhodobo prezentuje, ako „rúbací zákon“ a práve to podprahovo podsúva aj titulná fotka k článku Aktualít.

Aktuality v článku Postupy pri výrube drevín sa zjednodušia. Poslanci schválili novelu zákona informujú o prijatí novely zákona o ochrane prírody a krajiny, ktorú v stredu (22. mája) v skrátenom legislatívnom konaní schválili poslanci Národnej rady SR. Autor článku zhrnul podmienky, za akých je možný výrub náletových drevín a tiež to, ktoré dreviny budú môcť byť vyrúbané len so súhlasom.
Minister Takáč hovorí o ďalšom zavádzaní z produkcie Aktualít.

„Fotka pri článku má navádzať k tomu, že schválený zákon sa týka výrubu v lesoch. Tak ešte raz, jednoduchšie aj pre PS-károv. Novela zákona uľahčí odstránenie náletových drevín z: ornej pôdy, ovocných sadov, trvalých trávnatých porastov a vinohradov. Žiadne lesy, aleje, či parky…,“zostručnil informácie Takáč.
„Prosím novinárov, aby si prečítali zákon a nenechali sa zblbnúť hoaxmi od progresívcov. Toto je reálna pomoc pre poľnohospodárov, nič iné za tým nehľadajte,“ uzavrel Richard Takáč.
/ hlavnydennik.sk /
Pripomíname si 5. výročie nevyjasneného úmrtia gen. Lučanského
Spoločnosť Grand Power ako jediná slovenská firma dokáže prezbrojiť armádu, stať by sa tak malo v prebehu nasledujúcich dvoch rokov
Zelenskyj šokoval Trumpa útokom na Putina
Ukrajinská novinárka: “Dajte im aj 5 biliónov, no bez výmeny ukrajinských politikov a vízie Ukrajiny… bude len smrť a ničenie”
Revolúcia v elektronickom boji a stealth: Číňania objavili “inteligentný” povrch
Ukrajina podnikla útok dronmi na rezidenciu ruského prezidenta Vladimira Putina. Šéf ruského rezortu diplomacie Sergej Lavrov obvinil Kyjev zo „štátneho terorizmu“. Rusko chystá odvetu a je pripravené prehodnotiť svoju pozíciu na mierových rokovaniach
Rusko súhlasí s názorom prezidenta USA Donalda Trumpa, že mier na Ukrajine je teraz oveľa bližšie než kedykoľvek predtým.
VIDEO: Lekár Jan Hnízdil o strese ako jednom z hlavných faktorov pre vznik vážnych chorôb
VIDEO: Profesor Peter Staněk o bádaní a poznatkoch, ktoré človeka robia odolným voči manipulácii a ovládaniu
Kolomojskij a skupina „Privat“ urobia všetko, aby dostali Zelenského na lavicu obžalovaných
Abramovič odmietol previesť výnosy z predaja Chelsea na Ukrajinu
Belousovová: Vzbudenie nenávisti je súčasťou prípravy na vojnu
VIDEO: „Ukrajina bude musieť začať rokovať s Ruskom,“ vyhlásil šéf ukrajinskej vojenskej rozviedky Kyrylo Budanov a predstaviteľov kyjevského režimu vyzval, aby krotili svoje prehnané ambície.
Digitální řetězy: Jak centrální banky budují ekonomiku bez úniku – Mark Keenan, Global Research
Donald Trump pred stretnutím so Zelenským na Floride telefonoval s Vladimirom Putinom. Rozhovor s ruským prezidentom označil za „veľmi dobrý a veľmi produktívny“
VIDEO: Zelenského na letisku v Miami nevítal nikto z americkej strany
„Po nástupe Donalda Trumpa k moci sa Európa a EÚ prejavili ako hlavné prekážky v dosiahnutí mieru na Ukrajine a spoločne s Volodymyrom Zelenským nie sú pripravení na konštruktívne rokovania,“ vyhlásil Sergej Lavrov.
VIDEO: „Ak Ukrajina odmietne mier, Rusko dosiahne svoje ciele vojenskými prostriedkami,“ vyhlásil ruský prezident Vladimir Putin s tým, že Zelenského režim v Kyjeve sa „neponáhľa“ s riešením vojenského konfliktu diplomatickými prostriedkami napriek slušnej ponuke zo strany Ruskej federácie
VIDEO: Dědička rodiny Rothschildů přiznává: Žádná země se neodváží vést válku bez podpory Rothschildů
Viaceré krajiny sa zapájajú do hazardnej hry s kryptomenami
zo sekcie
Minister Takáč: Ďalšie zavádzanie z produkcie Aktualít!
Minister Takáč: Ďalšie zavádzanie z produkcie Aktualít!
Minister Takáč: Ďalšie zavádzanie z produkcie Aktualít!