Slovanské Noviny

18. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

03.11.2020

Advokát JUDr. Lukáš Machala upozornil na množstvo prípadov porušovania zákonnosti v Slovenskej republike.

PRÁVO A SLOBODU TREBA BRÁNIŤ!

Priatelia, od rána vnímam desiatky prípadov porušovania zákonnosti v Slovenskej republike. Dnešným dňom PADOL MÝTUSo tom, že táto vláda je demokratická. 
Nastupuje tvrdá a nezákonná TOTALITA. Vy, ktorí ste podľahli svojmu STRACHU si nemyslite, že nejaký modrý papierik o pochybnej negativite na pochybné ochorenie vás zachráni pred zlom.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kto sa akýmkoľvek spôsobom podieľa na NEZÁKONNOSTI, priamo alebo nepriamo ju podporuje. Môžete sa vyhovárať – pred svedomím a pravdou, pred sebou aj tak NEUJDETE!

My, ktorí máme ešte ľudskú dôstojnosť, občiansku statočnosť a národnú hrdosť sme dnes označení ŠARLÁTOVÝM PÍSMOM. Označkovali nás ako nezodpovedných, neprispôsobivých, netolerantných a nebezpečných pre spoločnosť. Sme vraj šíritelia hoaxov, poloprávd, konšpirácií – múdrosráči a bludári… A pritom len bránime ľudské práva a slobody všetkých…aj tých, ktorí na nás pľujú alebo nás UDÁVAJÚ

Dnes nastal v našej spoločnosti BOD ZLOMU! Priatelia, ešte stále platia zákony pre všetkých ROVNAKO. Ešte stále platí Ústava Slovenskej republiky.

Preto ak Vás NEZÁKONNE ŠIKANUJÚ, nahrávajte a zverejňujte pravdu, zbierajte čo najviac DÔKAZOV, aby sme vedeli zdokumentovať protiprávnu činnosť (oznamy, interné predpisy, maily zamestnávateľov, ústne aj písomné vyhrážky, protiprávne konanie súkromných bezpečnostných služieb, obchodníkov, policajtov, učiteľov…) teda všetkých, ktorí nejakým spôsobom PREKRAČUJÚ ZÁKONNÉ KOMPETENCIE!

Právo ani spravodlivosť sa nedá umlčať. Aspoň nie v Slovenskej republike, ktorá má v Ústave napísané že je zvrchovaný, demokratický a PRÁVNY ŠTÁT!

JUDr. Lukáš Machala

InfoVojna v tejto súvislosti pripomína text Článku 32 Ústavy SR v súvislosti s politickým právom na odpor, ktoré základný zákon tohto štátu garantuje: „Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

Zdroj: Facebook Lukáš Machala / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d