Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Policajti boli v stredu 10. apríla 2024 večer privolaní do jedného z rodinných domov v meste Veľký Meder, kde bola nájdená osoba bez známok života.

Vo Veľkom Mederi malo dôjsť k tragickému nešťastiu. Polícia rieši prípad úmrtia ženy, ktorá sa zrejme nešťastne zranila pri rodinnom dome. Má ísť o manželku Ladislava Csémiho, poradcu ministra vnútra pre vnútornú bezpečnosť.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa informácií Aktuality.sk by malo ísť o manželku poradcu ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka pre vnútornú bezpečnosť. Podľa predbežných zistení sa zrejme nešťastne zranila v areáli rodinného domu, pričom svojim zraneniam podľahla. 

Podľa informácií TV Joj ju mali nájsť s poraneniami hlavy v bazéne v stredu po 22-ej hodine. V noci bola uzavretá celá ulica.

„Volanie na tiesňovú linku prijala záchranná služba približne o 22.00 h,“ povedala Petra Klimešová, hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR. „Na základe volania na tiesňovú linku 155 sme vyslali na miesto udalosti ambulacie RLP aj RZP. Napriek snahám záchranárov museli, žiaľ, u ženy konštatovať smrť,“ dodala.

Policajný vyšetrovateľ už začal vo veci trestné stíhanie pre trestný čin zabitia. „Vzhľadom na prebiehajúce úkony a počiatočné štádium vyšetrovania, nie je v súčasnosti možné poskytnúť k prípadu žiadne bližšie informácie,“ uviedla krajská policajná riaditeľa Zlatica Antalová pre Aktuality.sk.

Obhliadajúci lekár odľa jej vyjadrenia predbežne vylúčil cudzie zavinenie a prípad si prevzalo trnavské krajské policajné riaditeľstvo.

Správu aktualizujeme …


Zdroj: topky.sk / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d