Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Konzílium epidemiológov sa postavilo proti povinnému testovaniu a dôrazne odporúča princíp dobrovoľnosti. Medzi nimi je dokonca aj prof. Jarčuška, hlavný Matovičov odborník. To je na uterák, pán premiér! 

foto: fb Ministerstvo Zdravotníctva SR

1. Ale kto by počúval bludárov, kuvikov a sabotérov. To, čo nás všetkých zaujíma, je, čo na to povie náš najväčší odborník, prof. Matovič, Plgt., ktorý práve dokončil svoju prelomovú vedeckú štúdiu Príbalovým letáčikom proti hnusobe.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

2. Proti povinnému celoplošnému testovaniu sa postavil Smer, potom zvyšok opozície, potom všetci odborníci, potom samosprávy, potom Rakúsko, potom Európska komisia, potom Sulík, potom prezidentka a nakoniec ešte aj Jarčuška. Už chýba iba Pavlínka a bude to kompletné. Pri Matovičovi už neostal nikto 

3. Tyranovi je to však jedno. On má predsa svojich fiktívnych „odborníkov“, čo je eufemizmus pre to, že po večeroch počuje tajomné hlasy, ktoré mu hovoria, že je mesiáš a všetkých spasí špajchlami. 

4. Ľudia s jeho diagnózou takéto hlasy bežne počujú, menej bežné je, že ich nazývajú „odborníkmi“. Matovič však hlasy slepo nasleduje. A on tam na tú špajchlovačku tých ľudí naženie, aj keby na nás mal armádu a vodné delá poslať. 

5. Medzitým sa zaskvel Richard Sulík svojim heroickým odporom proti Matovičovým streleným nápadom. Pred vládou skonštatoval, že celoplošné testovanie SaS vetovať nebude. Je vymaľované.

6. Zmohol sa len na to, že SaS bude hlasovať proti. Keďže sú v ťažkej menšine, tak to má asi taký efekt ako Sulíkov „prd vo vesmíre“. A je po vzbure. Náš slávny Brave Heart to zase Matovičovi ukázal. Úplný Mel Gibson! Gratulujeme. 

7. Uvedomme si, že diskusia o celoplošnom testovaní je len generálkou na ďaleko zásadnejšiu diskusiu o povinnom očkovaní na Covid. 

8. Takto isto budú Slovákom o pár mesiacov nasilu vnucovať aj vakcínu – ak nebudete zaočkovaní, budú vás segregovať ako kedysi Afričanov v Južnej Afrike. Budete poloľudia, stratíte práva, možno vás niekam zavrú a skoncentrujú. Do nejakých táborov. Nebude to prvýkrát. 

9. Čo na tom, že celkom racionálne rozmýšľate nad dlhodobými vedľajšími účinkami vakcín, ktoré sa reálne nedajú vypátrať – nemáš predsa právo siahať farmafirmám na zisk, ty extrémistický popierač! 

10. Je jedno, že tvoje obavy sú racionálne, si len obyčajný konšpirátor a zákonite veríš v nanočipy a reptiliánov, lebo len blázon by neveril našej milovanej americkej korporácii Pfizer, ktorá nikdy netúžila po ničom inom, len aby mohla spasiť ľudstvo 

11. Mimochodom, viete, čo je jeden z dôvodov, prečo Jarčuška a spol. nechcú povinné testovanie? Vo svojom stanovisku píšu, že zistili, že to v ľuďoch vytvára nechuť proti očkovaniu. A to je tá najväčšia nočná mora pre Jarčušku, ktorý je s Pfizerom spojený pupočnou šnúrou. Celé zle. 

12. V Smere odmietame povinné testovanie aj povinné očkovanie. V oboch prípadoch jednoznačne podporujeme princíp dobrovoľnosti. Čaká nás veľký boj, priatelia, osudový boj. Budeme tvrdo bojovať za slobodu. Spoločne!

P.S.: K ďalším témam si pozrite môj rozhovor pre Hlavné správy o tom, ako Matovič zrádza V4-ku, o tom, ako vzťahy v koalícii ohrozujú Slovensko, o tom, ako Sme rodina poprela všetko, čo pred voľbami sľubovala – nech sa páči, tu je link:

 https://www.hlavnespravy.sk/blaha-podmienene-vyplac…/2359150

zdroj: FB Ľuboš Blaha

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d