Koaličná rada sa má zaoberať zvyšovaním cien energií a jeho riešením. Pre médiá to pred rokovaním uviedla vicepremiérka a predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová

Poukazuje, že ceny energií sa zvyšovali najmä pre podniky. Tento bod začlenila minulý týždeň na koaličnú radu tak, aby tento týždeň príslušní ministri prišli s riešeniami.
“Teraz budeme mať koaličnú radu a uvidíme, s akým riešením príde ministerstvo hospodárstva,” poznamenala vicepremiérka. Očakáva konkrétne riešenia pre podniky, ktorým sa cena zvýšila, v niektorých prípadoch o 200 až 300 percent.
Remišová na otázku o tom, či má minister pôdohospodárstva Samuel Vlčan (nominant OĽANO) jej dôveru pre kauzu podpory chovu ošípaných, odpovedať nechcela. Svoje stanovisko chce najprv povedať na koaličnej rade.
Magyar sa obrátil na veľvyslanectvo Ruska: Do volieb sa nepleťte a Maďarom sa nevyhrážajte. Vysmiali ho
„Ste hotoví!“ Francúzsky politik bije na poplach po Putinových ostrých slovách
Izrael hrozí útokom na Chameneího nástupcu, Irán tvrdí, že bol zvolený nový vodca
47 agentov, 12 obrnených vozidiel: Médiá informujú o zadržaní finančníka Georgea Sorosa v New Yorku
Fico rokoval s ministrom zahraničia SAE Abdulláhom bin Zájidom Ál Nahjánom
Predpokladá sa, že Európa bude čeliť veľkým problémom z dvoch dôvodov
Stará zpráva CIA o rakovině a parazitech se stává virální
„Norimberg“ čas na pravdu
Trump znepokojil aj Moskvu: Ak Irán padne, sme na rade. Ruskí „jastrabi“ hovoria o pasci a radia pritvrdiť na fronte
Americké médiá konečne priznali úplné zlyhanie americko-izraelskej vojenskej agresie voči Iránu
Americko-izraelskú vojnu proti Iránu rozrušila „španielska anomália“
Na Ukrajine sa na zbytkoch nacistického práporu Azov formuje prvá súkromná armáda
VIDEO: Gašpar varuje- Fico do Kyjeva by riskoval život!
Králov odkaz opozícii: Pisoáre naozaj nie sú témou pre lídra!
Irán: Zhromaždenie znalcov rozhodlo o novom najvyššom vodcovi
Nitky kauzy ukrajinského konvoja so zlatom môžu viesť až do Bruselu
Čak nás čaká energetická kríza ako v roku 1973?
VIDEO: Dojemné svedectvo 10-ročného iránskeho dievčatka v Minabe, ktoré rozpráva o americko-izraelskom útoku na dievčenskú základnú školu, ktorý zabil jej 11-ročného brata a ich mamu, ktorá v nej učila.
Správa štátnych hmotných rezerv začala uvoľňovať prvých 12-tisíc ton ropy pre Slovnaft, ktorý vďaka Ukrajine už 39 dní nedostáva ruskú ropu cez ropovod Družba a v dôsledku toho musela rafinéria prejsť na obmedzený režim výroby
VIDEO: Vladimir Putin telefonoval s iránskym prezidentom a vyzval na okamžité prímerie a zastavenie nepriateľských akcií.
zo sekcie
Koaličná rada sa má zaoberať riešeniami zvyšovania cien energií. Podľa Remišovej je na ťahu ministerstvo hospodárstva
Koaličná rada sa má zaoberať riešeniami zvyšovania cien energií. Podľa Remišovej je na ťahu ministerstvo hospodárstva
Koaličná rada sa má zaoberať riešeniami zvyšovania cien energií. Podľa Remišovej je na ťahu ministerstvo hospodárstva