Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Teraz skončila všetká sranda. Predseda vlády Robert Fico sa stal obeťou atentátu, zrejme sfanatizovaného blázna, ktorý si nezaslúži nič iné len takéto pomenovanie. V demokratickej krajine a v spoločnosti, pokúsiť sa zavraždiť hlavu vlády je absurdné, nepochopiteľné a neprijateľné. 

Je dobré si klásť jednu otázku. Prečo k tomu muselo dôjsť? Podpredseda parlamentu Blaha počas dnešného rokovania Národnej rady v momente, keď sa šokujúcu správu o atentáte na premiéra dozvedel, prerušil schôdzu na neurčito. Urobil tak aj s jedným dovetkom, odkazom adresovaným opozičným poslancom: „Toto je vaša vina.“ Čo tým myslel?

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kam toto rozoštvávanie spoločnosti speje?!

Je predčasné robiť akékoľvek závery, ale práve slova Ľuboša Blahu veľa napovedali, že za to v akom je stave spoločnosť môžu opoziční politici. Za to, že v našej krajine úraduje extrémna polarizácia, že sa bojíte vyjadriť svoj vlastný názor a postoj, pretože sa chcete vyhnúť útokom a lynču od ľudí, ktorí ho nerešpektujú.

Naša krajina zažila za posledného pol roka turbulentné obdobie. V septembri sme si zvolili novú vládu, v apríli zase novú hlavu štátu. Spektrum, ktoré bolo v týchto voľbách porazené, tieto porážky veľmi ťažko znášalo. Burcovali ľudí, vyzývali ich na protesty, živili v nich nenávisť tých, ktorí zvolili inak, ako oni. Toto všetko zapríčinilo niekoľko incidentov, ktoré vyústili až do dnešnej obrovskej tragédii..

/ ereport.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d