Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

18.11.2020

Pravidelné stretnutie Svetového ekonomického fóra (WEF) koncom januára vo švajčiarskom Davose spája medzinárodných a politických lídrov, ekonómov a osoby, ktoré diskutujú a plánujú globálne trendy.

Foto: collective-evolution.com

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Fórum je hlavnou hnacou silou pre tektonický posun, ktorý má zmeniť spôsob života, práce a medzinárodných vzťahov. „Great reset“ nesie so sebou transformáciu spoločnosti, ktorá vedie k trvalým obmedzeniam základných slobôd a hromadnému sledovaniu zo strany vládnucich orgánov. Celé odvetvia sú totiž obetované na podporu nadvlády farmaceutických korporácií, gigantov v oblasti špičkových technológií a „big data“ ako Amazon, Google, globálne reťazce, sektor digitálnych platieb, biotechnológia atď.

Pomocou dnešných COVID-19 lockdownov sa zmena sveta zavádza pod maskou štvrtej priemyselnej revolúcie, v ktorej majú byť staršie (rodinné) podniky dohnané k bankrotu alebo vstrebané do monopolov. Ekonomika sa reštrukturalizuje a mnoho pracovných miest sa bude vykonávať pomocou digitalizácie alebo umelej inteligencie. V krátkom videu na sociálnych sieťach WEF predpovedá, že do roku 2030 nebudete vlastniť nič a popri prijímaní migrantov máte byť šťastní.https://www.youtube.com/embed/lBBxWtKKQiA?enablejsapi=1&autoplay=0&cc_load_policy=0&cc_lang_pref=&iv_load_policy=1&loop=0&modestbranding=1&rel=0&fs=1&playsinline=0&autohide=2&theme=dark&color=red&controls=1&

Na záberoch je žiarivá, usmiata tvár, zatiaľ čo dron Amazonu dodáva produkt do domácnosti, ktorá si ho objednala online. Nikde žiadny človek, ktorý by ho vyrábal alebo balil, teda si môžeme byť istí, že neobsahuje „zlé“ vírusy a baktérie, pretože aj v roku 2030 bude zrejme treba strach vhodne priživovať a šíriť. Prečo? Pre udržanie dominancie nad obyvateľstvom, ktorému sa strachom vládne jednoduchšie.

Nezamestnaní (a budú ich milióny) by sa mohli dostať na zoznamy univerzálneho základného príjmu a odpísaných dlhov, pretože zadlžovanie a rozsiahle bankroty sú zámerným výsledkom blokád a dnešných obmedzení. Čo nás to bude stáť? Odovzdanie majetku štátu alebo finančným inštitúciám, ktoré pomáhajú pri realizácii svetového resetu. WEF tvrdí, že populácia si všetko „prenajme“. Zbavenie vlastníckeho práva po marxistickom vzore sa bude obhajovať „udržateľnosťou a záchranou planéty“ (naša prezidentka už predsa v prejavoch zachraňuje planétu!). Samozrejme, úzka elita, ktorá reset zavedie, bude vlastniť všetko. A vy nič. Len nájomníci na vlastnom, ktorých bude potrebné monitorovať. Ich pohyb, zvyky, vzorce správania, nákupy…

Trieda miliardárov a prominentov, ktorá agendu presadzuje, si myslí, že môže vlastniť zem a všetkých ľudí, či už pomocou vyššie spomenutých postupov, geoinžinierstva alebo genetickej modifikácie. Je to chladná dystopická vízia, ktorá chce vykoreniť tisíce rokov kultúry a tradícií prakticky cez noc. Masívna technokratická transformácia bez emócií, ktorú dnes WEF a ďalší globalisti predpokladajú, považuje ľudí za tovar, ktorý sa má kontrolovať a monitorovať, rovnako ako drony z videa. Ale nebojte sa! WEF predsa tvrdí, že nebudete vlastniť nič a budete šťastní! Kde? V globálnom, otvorenom väzení s masovou nezamestnanosťou, závislosťou na štáte, očkovacími preukazmi, digitálnou menou, hromadnou vakcináciou alebo iným vynúteným zákrokom do zdravia a najmä úplným odľudštením.

Zdroje:

(1) WEF by 2030 You’ll own nothing And you’ll be happy; autor: Heinzelmann Heinz; YouTube, 15.11.2020

(2) Klaus Schwab & His Great Fascist Reset; autor: Winter Oak; Off Guardian, 12.10.2020

(3) Welcome to 2030. I own nothing, have no privacy, and life has never been better; autor: Ida Auken; World Economic Forum, 11.11.2016

(4) Food Security and Traditional Knowledge in India: The Issues; autori: Marika Vicziany, Jagjt Plahe; South Asia: Journal of South Asian Studies, 20.8.2017

(5) zem a vek

autor: Ján Horváth

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.