Slovanské Noviny

28. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Tak európska misia výcviku príslušníkov ukrajinskej armády je schválená, informuje generál v.v. Jozef Viktorín a konštatuje, že sa s tým sa dalo počítať. Na príklade Maďarska však ukázal ako sa dá myslieť prioritne na národné záujmy a vlastnú bezpečnosť.

Podľa Viktorína jednoducho: Budapešť nepodporila návrh, nezapojí sa do výcviku, neposkytne výcvikové priestory a čo je dôležité, neposkytne finančnú a materiálnu pomoc.

Toto je príklad ako sa dajú veci riešiť, keď viete, že slúžite národu a máte pocit vnútornej zodpovednosti pred vlastnými občanmi. Áno, toto je výsledok zdravého rozumu a politického pragmatizmu, pokračuje v hodnotení kontroverznej iniciatívy, do ktorej sa vrhlo Slovensko.

Mier sa nebuduje posielaním zbraní, peňazí a cvičením vojakov. Mier sa buduje diplomaciou a zdravým rozumom, prízvukuje generál vo výslužbe.

Na záver statusu na sociálnej sieti vyzval  ministrov slovenskej vlády, ktorí sa pred bruselskými kamerami usmievajú a na národné záujmy zabúdajú, aby sa k tomu vyjadrili.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: