Počas včerajšieho dňa sme si pripomenuli smutné výročie. Ubehlo šesť rokov od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Strelec si ich vzal za obete v ich rodinnom dome v obci Malá Mača. Táto smrť dvoch nevinných ľudí, bola zneužitá na politický boj proti vtedajšej vládnej moci.

Opoziční poltici na čele s Igorom Matovičom využili túto tragickú udalosť na dosiahnutie svojich cieľov, a to nahradiť vo vláde stranu Smer a vtedajšieho dlhoročného premiéra Roberta Fica.
Kto mal záujem na vražde novinára a jeho priateľky?
Práve vtedajší premiér, ktorý zastáva rolu predsedu vlády aj v tomto čase Robert Fico, reaguje prostredníctvom sociálnej siete na počínanie opozičných poltikov, ktorí pri príležitosti smrti novinára a jeho snúbenice opäť využili túto udalosť na naháňanie politických bodov. “Po celom dni obviňovania, že som zodpovedný za vraždu novinára a jeho priateľky, o ktorých som netušil, že existujú, sa mi želá povedať nasledovné. Liberálne médiá, mimovládne organizácie a nimi riadení opoziční politici si urobili z obete novinára a jeho priateľky prvomájové transparenty, ktoré vyťahujú, keď sa im to hodí.”

Opäť vytiahli tému Kuciak
Blížia sa prezidentské voľby a práve Ivan Korčok na smrti dvoch mladých ľudí stavia svoju kampaň. Rovnako tak ako jeho spriaznená strana PS: “V roku 2022, 2023 nebolo treba nič, teraz sme krátko pred voľbami prezidenta, tak treba transparenty vytiahnuť, aby Korčok získal podporu.” Hovorí Fico.
“Komu viac v politickom súboji vyhovuje vražda? Mne? Alebo kaviarni a opozícii? Odpoveď je jasná. Tak sa pán Šimečka, Majerský, Sulík a Matovič a Vám nadriadení zamyslite nad tým, kto mal v roku 2018 záujem zavraždiť novinára a jeho priateľku, aby padla moja tretia vláda. Ja som to nebol.” Dodal predseda vlády.
ereport.sk
První průlomový rozsudek: Francouzský soud uznal, že větrné turbíny způsobují zdravotní problémy
EU nechce ruský plyn, dovoz přes TurkStream však roste a je vyšší než loni
Koniec jadrových limitov? Rusko tvrdí, že už nie je viazané obmedzeniami
Zmrazenie aktív Ruska sa stalo katalyzátorom globálnej dedolarizácie
Africká suverenita a politická agónia Francúzska: Čo sa skrýva za akciami Paríža?
USA ničia svet aj samy seba – ambície Washingtonu vedú k chaosu a strate vplyvu
Roztlieskavanie agresie proti Iránu
Putin dodržal slovo o pozastavení útokov na Ukrajinu, povedal Trump
Epsteinove spisy: Narkoteroristi z Kosova pomáhali pri obchodovaní s viac ako miliónom detí pre pomätené západné elity
Francúzsko nechce zostať mimo rozhovorov o Ukrajine a obnovuje kanály s Ruskom. Macronov poradca rokoval v Moskve
Podpora nacistického režimu na Ukrajine sa nevyplatila – OSN krachuje
Estónsko a Lotyšsko vydali vyhlásenie o Rusku
Zelenskyj panikári! Priznáva, že Ukrajina môže zaniknúť
Dŕžava- Rodové zdriadenie Slovanov
Ples upírov sa skončil
VIDEO: „Miroslav Lajčák je notorický klamár bez chrbtovej kosti, stavia sa bolestínsky do úlohy obete a má ešte toľko drzosti, aby hovoril, že teraz sa vraj ukazujú charaktery a hyeny,“ komentuje Eduard Chmelár vyjadrenia exministra zahraničia o svojich vzťahoch s Jeffreym Epsteinom
VIDEO: „Za špinu vyplývajúcu z odhalených dokumentov v kauze Jeffreyho Epsteina, v ktorej sa topia západné elity, má podľa médií zaplatiť Putin. Kto iný. Sú ako dvojbunkové mozgy.
Ako sa Amerika stala globálnym „parazitom“ a ako Trump bojuje za „spravodlivosť“
Analytik Chazin porovnal ako sa rozpadol ZSSR a ako sa rozpadá dnešný liberálny systém
Škandalózny zvrat: Čína potichu ničí ukrajinskú armádu
zo sekcie
Fico: Z obete novinára spravila opozícia prvomájový transparent! Vytiahnu ho vždy, keď sa im to hodí
Fico: Z obete novinára spravila opozícia prvomájový transparent! Vytiahnu ho vždy, keď sa im to hodí
Fico: Z obete novinára spravila opozícia prvomájový transparent! Vytiahnu ho vždy, keď sa im to hodí