Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Fico sa poriadne pustil do prezidentky a premiéra! Predošlé vlády Igora Matoviča respektíve Eduarda Hegera boli znamenité tým, že po vypuknutí vojenského konfliktu na Ukrajine, že Slovensko postavili do pozície jedného z najväčších podporovateľov nášho práve napadnutého východného suseda.

Okrem azylu, či inej humanitárnej pomoci, ktorú sme utekajúcim pred vojnou poskytli, Slovensko vehementne posielalo a do dnešného dňa i posiela rovnako aj vojenskú pomoc v podobe zbraní. Toto postavenie sa v otvorenom konflikte na jednu stranu nám dokonca „zabezpečilo“ i štatút nepriateľskej krajiny.

Heger s Naďom definitívne skončili, avšak pomoc Ukrajine ďalej pokračuje. Nová vláda, vláda odborníkov na čele s Ľudovítom Ódorom v „rozbehnutom“ pokračuje.

Fico sa poriadne pustil do prezidentky a premiéra

Predseda Smeru Robert Fico však poukazuje i na problémy, ktoré trápia občanov na Slovensku, a ktoré by mala nová vláda primárne riešiť.

Foto: fb/robertfico

„Jediné, čo Čaputovej vládu zaujíma je Ukrajina. Ráno som si otvoril jogurt a ako vidíte, bol naplnený do 3/4. Skryté zdražovanie ako hrom! Síce za tú istú cenu, ale podstatne menej. 50 gramový rožok je 40 gramový, z litrového nápoja je 800ml.“

„Neurobili nič v boji so zdražovaním“

Opozičný politik a bývalý predseda vlády poukazuje na to, že ako vláda zanedbala boj s problémami, ktoré sužujú občanov našej krajiny. Vysoká inflácia, enormné zdražovanie potravín či energetická kríza. To je niekoľko neželaných javov, ktoré momentálne parazitujú na našej spoločnosti.

„Toto sú praktiky, ako sa vyhnúť zvyšovaniu súm na cenovkách a súčasne zdražovať. Dva roky kričíme na Matovičovu, Hegerovu, teraz aj Čaputovej vládu, aby prijali prísne regulačné opatrenia. Neurobili nič a zdražovanie je na Slovensku 2x vyššie ako priemer v EÚ zóne. Čaputovej vláda dokonca odmieta predložiť do NR SR aj návrh, ktorý by umožnil urýchlene prijať tri zákony proti zdražovaniu, ktoré sme pripravili s potravinármi a obchodníkmi. Jediné, čo Čaputovej vládu zaujíma, je Ukrajina,“ dodáva predseda Smeru Robert Fico na sociálnej sieti.

ZDROJ: Ereport/ FB robertfico

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: