Slovanské Noviny

30. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Syntetické mäso vypestované v laboratóriu propagované miliardárskym eugenikom Billom Gatesom spúšťa tvorbu turborakovín u ľudí.

Po prvýkrát vo vyspelom svete sa európsky štát Taliansko rozhodol zakázať z krajiny všetky falošné mäso s odvolaním sa na „vážne zdravotné problémy“.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Početné nedávne štúdie ukazujú, že v laboratóriu vypestované syntetické mäso, aké propaguje miliardársky eugenik Bill Gates, spúšťa tvorbu turborakovín u ľudí – „vakcíny“ proti koronavírusu Wuhan (COVID-19), mimochodom, robia to isté.

Na rozdiel od nedávneho rozhodnutia Bidenovho režimu urýchliť schválenie syntetického mäsa tu v Amerike, Taliansko zvolilo opačný prístup, keď to úplne zakázalo skôr, ako dostane šancu poškodiť taliansky ľud.

Taliansko je prvou krajinou, ktorá povedala nie syntetickým potravinám, takzvanému ‚syntetickému mäsu‘. Robí tak formálnym a oficiálnym aktom

vyhlásil minister zdravotníctva Orazio Schillaci.

Uznesenie vyzýva na prijatie záväzku zakázať výrobu, marketing a dovoz syntetických potravín na našom území.”

Podľa Schillaciho je cieľom nových talianskych nariadení proti syntetickému mäsu chrániť širokú verejnosť pred akoukoľvek situáciou, v ktorej „by mohlo byť ohrozené verejné zdravie, životné prostredie, alebo keď existuje neistota týkajúca sa účinkov určitých produktov, ktoré sú alebo budú zavedené do na trhu alebo spotrebované“.

„Je dôležité mať zavedené opatrenia na riešenie týchto potenciálnych rizík a zabezpečiť v takýchto prípadoch bezpečnosť životného prostredia a verejného zdravia,“ dodal.

Veľká časť tlaku v prospech syntetického mäsa pochádza nielen od Gatesa, ale aj od iných globalistov, ako je Klaus Schwab , hlupák zodpovedný za Svetové ekonomické fórum (WEF), ktorí tvrdia, že je potrebné zastaviť „globálne otepľovanie“ a „zmeniť klímu“

V roku 2021 Gates pri propagácii svojej knihy „Ako sa vyhnúť klimatickej katastrofe“ povedal pre MIT Technology Review, že „všetky bohaté krajiny by mali prejsť na 100 percent syntetické hovädzie mäso“.

Gatesov sen o svete sa pravdepodobne nenaplní, aspoň tak, ako si to predstavoval, pretože veda naďalej ukazuje, že konzumácia syntetického mäsa je spojená s rakovinou prostredníctvom nesmrteľných bunkových línií, ktoré telo používa na výrobu rakovinových buniek v prítomnosti provokatívna látka, v tomto prípade falošné mäso.

Režim falošného prezidenta Joea Bidena zatiaľ naznačil svoju plnú podporu rozpútaniu falošného mäsa tu v USA, kde sa zdá, že záujmy súkromných spoločností ovládajú takmer všetko.

V bezprecedentnom kroku schválilo Bidenovo americké ministerstvo poľnohospodárstva (USDA) koncom júna predaj Gatesovho „kuracieho mäsa“ vypestovaného v laboratóriu. Tento súhlas regulačných orgánov umožní spoločnostiam s falošným mäsom všade zaplaviť americký potravinový trh svojimi toxickými, smrtiacimi produktmi.

Ethan Huff

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: