Slovanské Noviny

18. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Energetický systém človeka nebol pôvodne prispôsobený na existenciu v takom presýtenom prostredí, ktorým je naša spoločnosť. Na to, aby človek mohol normálne žiť a rozvíjať sa, potreboval vždy čistú energiu prírody, a nie tie, ktoré odvádzajú splaškovú energiu a ktoré dnes znečisťujú a zamotávajú modernú spoločnosť od hlavy po päty.

Model ľudského života bol navrhnutý úplne iným spôsobom, ktorý sme nakoniec dostali. Mal to byť život uprostred čistej prírody, s čistými myšlienkami a čistými pocitmi.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Samotný človek si ale vybral inú cestu. Ale keď si raz vybral, tak prosím, buďte silní, inak na zvolenej ceste neprežijete.

Spomienka na rajskú idylku žije v človeku, v každej bunke jeho tela, dodnes. Nie je náhoda, že mnohých z nás pravidelne tak zúfalo láka opustiť mesto a byť niekde v prírode, kde nie je preplnené mesto, kde je ticho narušené iba spevom vtákov a zelené lístie poteší oko a pľúca napájajú čistý vzduch.

A ak človek ešte nie je úplne zdeformovaný mestom, nie je úplne rozmaznaný civilizáciou, potom sa v kontakte s prírodou, so zemou, s krásnou krajinou, s rastlinami a zvieratami cíti najpohodlnejšie, načerpá silu a, ako sa hovorí, spočíva v duši. Pretože práve v lone prírody sa naša výmena energie s prostredím stáva najharmonickejšou a nie je narušená prienikom “ temných síl „, preto práve tam dostávame silný energetický náboj.

A motívy človeka a jeho schopnosť minúť energiu na seba na udržanie tela v normálnom a zdravom stave – závisia od správneho prísunu energie. Ak človek nedostane včas správne a správne zásobovanie energiou, stratí všetok svoj energetický potenciál, čím sa odsúdi na chorobu a utrpenie.

Určite sa vám to stalo: po víkende ste sa vrátili z chaty, prírody kde ste sa nabili živosťou, zdravím, dobrou náladou, kopali ste veľa v zemi, počúvali vtáky, užívali si vôňu kvetov, ticho a čistý vzduch. Možno ani nehádate, že tam ste jednoducho dostali normálny prísun energie z vonkajšieho prostredia, z vesmíru a zo Zeme, a vaša energia nebola skreslená vonkajšími vplyvmi – jednoducho preto, že okolo bola duša.

Ale v pondelok ráno nasadnete stále v dobrej nálade do preplneného metra, autobusa a pod. . A keď, len o dvadsať minút neskôr, vystúpite z tohto “ koča „, nespoznávajú vás: z nejakého dôvodu vaše oči stlmili, plecia poklesli a kútiky pier poklesli.

Čo sa ti stalo na tomto metre, autobuse a pod.? Áno, zdá sa, že to nie je nič zvláštne. Ale niekto sa vás mierne dotkol, prešiel okolo a z nejakého dôvodu vo vás preblesklo podráždenie. Potom ste náhodou stretli niečí pichľavý nemilý pohľad a z nejakého dôvodu sa zdalo, že vás prepichne šípom. Vnútorne ste sa striasli a sklopili oči (prečo – vy sami ste nechápali: bojíte sa tejto osoby, dlžíte jej niečo?). Aby toho nebolo málo, na východe vás tlačili – zdanlivo náhodou, ale vaša nálada už nie je rovnaká. Prichádzate do práce podráždení, s bolesťami hlavy, s nechuťou robiť čokoľvek a s planúcim snom o budúcom víkende, alebo ešte lepšie – o dovolenke.

Stalo sa toto: váš energetický potenciál pretiahli ľudia, ktorým ste museli v metre čeliť, rôznymi smermi. A energia tiekla pozdĺž skresleného kanála. Normálny kanál na líčenie začal pracovať prerušovane.

V spoločnosti je prostredie vždy agresívne. V našej dobe, bohužiaľ, existuje veľa nahnevaných a závistlivých ľudí. A s našimi priateľskými a bystrými spoluobčanmi sa nestretávame tak často (zdá sa, že nejdú v doprave a nejdú nakupovať, alebo sú v dave jednoducho menej nápadní?).

Niekto nesúhlasne pozrel na vašu opálenú tvár („Pozri, zadok, lepšie by sa ti pracovalo ako ležať na slnku“), niekto ťa odsúdil za drahý oblek („Ó, sakra boháči!“), Niekto zavolal podráždenie vašej vysokej (nízkej) výšky, vašich dlhých (krátkych) vlasov, módnych topánok (voľné sandále) atď. Nikdy nepotešíte všetkých a ľudia zabudli na múdre príslovie: „Nesúďte, a nebudete súdení“ – a tak súdia, súdia a súdia. A ani netušia, že ich úsudky nie sú vôbec ničím pominuteľným a beztiažovým – sú to úplne hmotné energetické štruktúry, ktoré začínajú existovať nezávisle vo vesmíre, vtlačené do tenkých energetických škrupín ľudí okolo nich. Ukáže sa to celá energetická guľa patologických spojení.

Pravdepodobne ste si už neraz všimli, že v metre alebo v preplnenom prímestskom vlaku, autobuse je človek, ktorý je v susedstve, vnímaný úplne inak ako v nepoškvrnenej prírode. Na jednej strane je na blšom trhu sused cítiť oveľa ostrejšie, ale na druhej strane vyvoláva oveľa menej pozitívnych emócií. V prírode sa naopak človek cíti slabší, ale akosi hlbšie a pozitívnejšie.

Napríklad cestujete vlakom a pochmúrny sused v prešívanej bunde s batohom vás neustále šťuchá, šťuchá a štuchá. Ste mrzutí a už na tejto osobe nevidíte nič iné ako špinavú prešívanú bundu a lakeť, ktorá vás tlačí. Kde je tu nazrieť do očí spolucestujúceho a cítiť, aké emočné zážitky a možno aj najušľachtilejšie povahové črty sa skrývajú za týmto nepredstaviteľným vzhľadom.

Ale predstavte si, že sedíte niekde na brehu tichej rieky, pod brezou, okolo nie je nikto a iba v diaľke niekto pravidelne kosí trávu. Ani nevieš, že je to pravdepodobne ten istý protivný človek, ktorý sedel vedľa teba vo vlaku. Teraz vás však z diaľky ani najmenej nedráždi. Obraz, ktorý sa otvorí vašim očiam, sa vám zdá takmer idylický a človek s kosou vyvoláva iba pozitívne emócie. Teraz si možno dokonca myslíte, že by mal mať tie najlepšie ľudské vlastnosti a najčistejšiu dušu.

V stiesnenom priestore je energia vesmíru uzemnená poliami jednotlivých ľudí a stáva sa skresľujúcim zrkadlom, ktoré skresľuje všetko a všetkých.

A koniec koncov, je dosť pravdepodobné, že to tak je – práve teraz ste videli skutočnú podstatu tejto osoby, keď vaše vnímanie nie je skreslené energetickým vplyvom niekoho iného. Váš vlastný tok energie teraz nie je skreslený márnivosťou a všeobecným podráždením, ktoré vás chytilo vo vlaku. Tam ste nevideli pravú tvár človeka, ale jeho odraz v „skreslenom zrkadle“ jeho vlastnej skreslenej energetickej štruktúry. Áno, a váš sused sa v tom okamihu neobjavil vo svojej skutočnej podstate, bol tiež skreslený energiou ostatných. Možno aj preto hovoria, že nevidíte z očí do očí?

V spoločnosti sme neustále obklopení zvyškami cudzích programov, ktoré narúšajú naše vedomie. Najhoršie však je, že zvyšky nepotrebných programov tvoria vektory cieľavedomého žiarenia energeticky informačných parazitov, ktoré sa vyvinuli z chaotických energetických štruktúr.

Ako sa zmeníme na zombií.

Prečo je naše vnímanie v dave také skreslené, ale v čistej prírode sa stáva úplne iným? A samotný človek sa tam stáva iným – akosi čistejším, jasnejším, lepším. Má to svoj dôvod. Dajme analógiu. Bez ohľadu na to, koľko ľudí dýcha čerstvý vzduch v lese, na poli, pri mori – vzduch zostáva stále čerstvý, čistý, jeho sviežosť je neustále liečivá. Ale ak je veľké množstvo ľudí v uzavretej, nevetranej miestnosti, potom je čoraz menej čistého vzduchu, potom nezostáva vôbec nič a ľudia začnú vdychovať “ výfukové plyny „, ktoré už mnohokrát prešli pľúcami iných ľudí a nakoniec sa z nich stal čistý jed. To isté sa deje v dave a s ľudskou energiou.

Ako sme si písali , normálne pole ľudského tela tvoria toky Zeme a vesmíru, ktoré sú transformované vlastnou energetickou štruktúrou človeka. V dave ľudí vytvára viacnásobné energetické emisie veľkého počtu ľudí rovnaký otrávený vzduch – to znamená otrávenú energiu, ktorá vytvára akúsi novú animovanú energetickú štruktúru. Táto nová energetická štruktúra začína žiť nezávislým životom a už ovplyvňuje ľudí, určuje ich reakcie, činy a vlastnosti správania.

Táto animovaná energetická štruktúra, generovaná preťažením ľudí, začína človeka využívať na svoje vlastné účely, iba sa ním riadi. (Napríklad je tu sto ľudí, ktorých chytí jedna túžba. Ich celková energia ľahko podmaní ďalších desať nových ľudí a napriek tomu, že ďalších desať z nejakého dôvodu zmizlo, štruktúra stále žije žiarením sto ľudí. Postupne ľudia, ktorí začali proces , sú odpojení od štruktúry, ale stále žije a podrobujú si všetkých nových členov.) Energeticko-informačný parazit vyradí z ľudí energiu, ktorá je potrebná pre jeho vlastnú existenciu. Takto vzniká vojnová hystéria a revolúcie. Jednotlivec v tejto situácii nevyhnutne prehráva – koniec koncov stráca sám seba, prestáva patriť k sebe, byť pánom svojho správania. Stane sa z neho iba ozubené koliesko v silnom energetickom stroji,

Z bioenergetického hľadiska je mechanizmus tohto javu jednoduchý. Ako už viete, dolné čakry uvoľňujú energiu Kozmu vonku, ktorá po prechode hornými čakrami človeka a absorbovaní aktívnych zložiek jeho vedomia dokáže naprogramovať ďalších ľudí. V horných čakrách je vesmírny prúd nabitý prvkami vedomých kódov osoby.

To znamená, že všetko, na čo človek myslí, ide dole z horných čakier a potom cez dolné čakry nevyhnutne presakuje do prostredia a po úniku ovplyvňuje podvedomie ostatných ľudí. Takto sa deje znečistenie okolitej energie a polí ostatných, ktorí sú v blízkosti, ľudí neustále prenikajúcich von myšlienkami a programami iných ľudí.

Energeticko-informačný parazit, podobný medúze, udržuje tisíce a tisíce ľudí na vodítkach, pričom od niektorých – programov, od iných – prijíma energiu Zeme a každého bez výnimky využíva na svoje vlastné účely.

Horné čakry rozdávajú energiu Zeme, ktorá je už nabitá ľudskými emóciami. To znamená, že cez horné čakry vychádzajú rôzne túžby, úzkosti, hnev a tak ďalej. Pole je teda znečistené emocionálnymi informáciami, ktoré nemôžu ovplyvňovať iných.

Takto v ľudskej spoločnosti dochádza k patologickému uzavretiu energie – keď dôjde k narušeniu rovnomerného toku energie ľudským telom zo Zeme do vesmíru, z vesmíru na Zem a energia cirkuluje iba z jedného človeka na druhého a späť a infikuje a znečisťuje ich polia programami iných ľudí.

Napríklad človeka práve napomenul šéf, ktorý po práci jazdí domov v mimoriadne nahnevanom a podráždenom stave. A podarilo sa vám náhodou ocitnúť sa v preplnenom autobuse vedľa takejto osoby. Možno si ho ani nevšimnete, nevenujete mu pozornosť, ale zrazu neviete, prečo sa vám kazí nálada, a už hľadáte niekoho, kto by odniekiaľ podráždenie odtrhol.

Neviete, že váš sused doslova vyžaruje hnev do vesmíru, ten vyteká v podobe energetických impulzov z jeho horných čakier a podriaďuje všetkých cestujúcich autobusu do rovnakého stavu. A zrazu si všimnete, že nie ste naštvaní len vy, ale aj ďalší občan, a žena v okolí nejako nahnevane krúti perami. Trochu viac – a doslova od nuly vzniká škandál.

Ľudia navyše v takejto situácii sami nechápu, prečo sú zrazu takí zapnutí. Môžu to byť v podstate veľmi dobrí a láskaví ľudia a potom budú sami činiť pokánie zo svojho nevysvetliteľného správania. Práve v tom okamihu neboli ich vlastnými pánmi – konali podľa cudzieho programu.

Spravodlivo si všimnite, že sa to stáva a naopak: dve alebo tri ksichty v autobuse – a teraz všetci žartujú, usmievajú sa a na svojich zastávkach vystupujú celkom spokojní sami so sebou a so svojimi spolucestujúcimi.

Pamätám si príhodu, ktorá sa mi stala už dávno. Mal som prvý prázdninový deň, takže som mal najoptimistickejšiu náladu a tešil som sa na výlet na moje obľúbené dovolenkové miesto na pobreží Čierneho mora na Kryme s názvom Nový Svet, psychicky som už ležal na pláži a dýchal morský vzduch, jedol som zrelé broskyne. Ale jeden z mojich kolegov ma požiadal, aby som v niektorých veciach išiel na chvíľu na jeho oddelenie. Vošiel som dnu. A vládne tu napätá obchodná atmosféra. Oddelenie je zaneprázdnené vytváraním nových pracovných miest a všetci zamestnanci pracujú bez zdvíhania hláv, čerstvé nápady a nové perspektívy sa doslova vznášajú vo vzduchu.

Zostal som tam pár minút. Ja som s nikým nekomunikoval. Nikto so mnou nezdieľal svoje pracovné plány. Ale čo sa mi stalo? Kde sú, prázdninové sny? Z nejakého dôvodu mi dovolenka už neprekážala. A na moje prekvapenie som si namiesto zbalenia kufra sadol a vypracoval dlhodobý plán správy – nápady mi doslova padli do hlavy.

Vážne som sa už zaoberal bioenergetikou a samozrejme som pochopil, čo sa mi stalo: Programovalo ma jednoducho žiarenie dolných čakier pracovníkov oddelenia, kam som šiel za kamarátom. Napokon, všetci ako jeden človek intenzívne premýšľali o projekte nového podnikania. Samozrejme, keď sa myšlienky toľkých ľudí pohnú rovnakým smerom, ich vplyv sa stane ohromne silným. Práve to spôsobilo, že moje zmyslové myšlienky sa pre mňa otočili úplne iným smerom, na rozdiel od toho, čo bolo pred piatimi minútami.

Takto je ľudské pole znečistené myšlienkami a programami iných ľudí, emóciami a náladami iných ľudí. Toto, ak chcete, je jednou z možností pre zombie, pretože zombie nie je nič iné ako stvorenie žijúce podľa cudzích programov, ako sa hovorí – mysle niekoho iného, ​​robenia vecí diktovaných vôľou niekoho iného.

Pozri, čo sa stane – mne osobne to pripomína Lego moduly alebo batérie v rádiovom prijímači, ktoré sa zvierajú spolu. Ľudia vytvárajú jednu štruktúru, spoločné pole, sú nabití spoločnými myšlienkami, myšlienkami, pocitmi a túžbami. A väčšina už nemôže rozdeľovať, kde je moje a kde niekoho iného.

Predstavte si: tu sú traja ľudia, ktorí spolupracujú v jednej kancelárii. Prvý je veľmi hladný. Jeho túžba po obede je taká silná, že praskne z dolných čakier v podobe energetického prílivu a vnímajú ju horné čakry druhej osoby, ktorá, hoci miluje chutné jedlo, momentálne nemá hlad. Ale keďže mu je myšlienka jedla veľmi blízka, jeho čakry tieto informácie šťastne zachytávajú – a tu je, keď zachytil vo vesmíre (samozrejme nevedomky na energetickej úrovni) známy a príjemný signál, že by bolo pekné jesť, začína pociťovať aj príznaky hlad. Tok z jeho dolných čakier tiež súvisí s dizajnom tohto programu.

Impulz sa zintenzívňuje – koniec koncov, teraz to pochádza od dvoch ľudí, z ktorých každý tiež aktivuje u druhého pocit hladu – a to všetko už dvojnásobná energia padá na tretiu osobu, ktorá má spravidla diétu a rozhodla sa, že si zariadi pôstny deň. Aj v ňom vzniká silná a zdanlivo neprimeraná túžba po výdatnom obede, ktorá už u nich vyvoláva emócie úzkosti: „Prečo som sa zrazu cítila byť priťahovaná bufetom, rozhodla som sa – strava a iba strava …“

Táto emócia úzkosti sa už formuje vo forme silného imperatívneho prúdu z horných čakier, ktorý zasahuje dolné centrá prvých dvoch ľudí.

Výsledkom je, že prvý človek v dôsledku zosilnenia signálov ďalšími dvoma už pociťuje len zničujúci hlad a silné podráždenie. Znovu naštartuje celú kaskádu reakcií, proces ide opäť do kruhu, ešte viac sa zintenzívňuje atď. Bez konca.

Výsledkom je, že všetci traja, súčasne bezdôvodne nahnevaní a podráždení, bežia spolu do jedálne a tam sa tiesnia. Zároveň je druhá osoba mierne zmätená („A prečo som taká plná?“), A tretia jednoducho upadne do zúfalstva, karhá sa pre nedostatok vôle a slabosti a povzdychne si: „Zbohom, môj pás.“ Ani nevie, že mu jednoducho odpadol vlastný informačný tok, že sa ukázalo, že sila programovania niekoho iného bola mocnejšia ako program, ktorý si sám nastavil.

Akákoľvek spoločnosť je vždy do istej miery ako dav.

zdroj: z útrob internetu a múdrosť našich predkov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d