Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Čisté Znanie umožňuje Človeku nájsť odpoveď na všetky otázky. V minulosti bolo systematicky upravované, ale túto minulosť – ktorú tradične menujeme Noc Svaroga – sme už prekonali. Chceme alebo nechceme, zmeny pokračujú, ešte ani zďaleka neskončili, presnejšie, ešte ani poriadne nezačali.


Ráno Svaroga však neznamená, že všetko sa samo od seba, len tak, lebo „dobro víťazí“ napraví a „spravodlivosť zvíťazí“. Je to síce z jednej strany pravda, ale takto chápaný proces zmeny je čiernobiela logika, ktorou nás dlhodobo kŕmili s cieľom, aby sme boli dobre ovládateľné stádo.
Dnes sme v celosvetovej pandémii, hoci by už malo byť všetko zo dňa na deň lepšie – aspoň takto to niektorí našinci vidia. Preto sme sa rozhodli do tejto problematiky vnoriť hlbšie. Zmeny – a nie hocijaké, ale v náš prospech – prebiehajú, ale Svet je všetko možné len nie čiernobiela Hra. A už vôbec nie proti takému protivníkovi, ktorý nás dlhodobo ovládal ako bábky na špagátiku.


V médiách sa objavujú všakovaké informácie, ale informácie sú iba svedectvom o čomkoľvek. Z pohľadu Véd vieme o dvoch druhoch informácií – tú druhú nadobudneme vtedy, keď prvú preveríme osobnou skúsenosťou, resp. Rodovým kanálom. Ten, kto má hromadu informácií prvého druhu je iba informovaný, ten, kto ovláda informácie druhého druhu je múdry. A takých je dnes veľmi málo.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <


Predtým, ako pokročíme v našej védickej tematike sa vráťme aj k pôvodnej výslovnosti slova „Védizmus“. V Staroslovienskej Bukvici sa píše s Jať, t.j. je to Vҍdizmus (Viedizmus). Z toho vyplýva, že máme Slovҍnsko-Árijské Vҍdy. Nebude sa im to páčiť, ale výslovnosť je frekvencia, ktorá nás napája do konkrétnych kanálov – teda mantra. A my máme svoje vlastné kanály, ktoré nás smerujú do našich Rodov.


Dnes už môžeme vidieť kontúry grandiózne rozohranej Veľkej Hry o našu Midgard-Zem. Po internete možno zachytiť všakovaké „presné“ informácie, ktoré najčastejšie majú nepresný zdroj. Skoro vždy ide o všakovaké polopravdy a podvrhy, aj keď úplné klamstvá sú dnes už zriedkavé. Často možno nájsť všakovaké pozliepance, kde ktosi zo všakovakých zdrojov zostavuje „pravdu“. Tu platí – a nikdy neprestane platiť – ono vҍdické „spojením dvoch nevzniká celok, ale rodí sa tretie“.


Takto možno nájsť aj informácie o tom, že Rímsky klub zostavil nové náboženstvo s prvkami Vҍdizmu. Hoci takáto „priama informačná linka“ je v skutočnosti podvrh, informácia má reálny podklad. Je to informačná provokácia implementovaná na overenie reakcie národa, teda naša reakcia bude starostlivo vyhodnocovaná

Nikolaj Levašov o posledný a najtemnejšie Noci Svaroga
NIKOLAJ LEVAŠOV: Napriek tomu, priniesol ste ľudstvu dobré správy tvrdením, že posledný a najtemnejšie Noc Svaroga, ktorá zabraňovala ľuďom rozvíjať ich potenciál, skončila v roku 1995-1996. Mohli by ste vysvetliť, čo to Noc Svaroga je?

Pokúsim sa. Naše slnko sa nachádza v jednom ramene našej galaxie, takmer až na vonkajšom okraji galaxie. Náš vesmír je formovaný siedmich primárnymi hmotami. Takzvaná fyzicky existujúce hmota, ktorú vidíme a vnímame, vzniká ako výsledok ich spojenie v oblasti, kde na to existujú vhodné podmienky. Ale fyzikálne hmota, ktorá je viac či menej známa vede, tvorí iba 10 percent všetkej hmoty vo vesmíre. Zvyšných 90 percent vedci nazývajú temnú hmotou a nehovoria nič o jej podstate.

Primárne hmoty, nazvime je A, B, C, D, E, F, G sú rozložené vo vesmíre nerovnomerne, pretože vesmír je nehomogénna (anizotropné). Každá primárna hmota má unikátne vlastnosti a kvality. Kvalitatívne charakteristika priestoru sa neustále mení (vďaka inherentnú anizotropii vesmíru) a veľmi veľa závisí od toho, ktorá hmota v tej ktorej oblasti vesmíru prevažuje. Prebytok jednej alebo druhej primárne hmoty a určitej oblasti ovplyvňuje procesy v danej oblasti – správanie hviezd a planét, ich tektonickú aktivitu napríklad, a tiež jedinca – ich správanie, emócie a evolučný vývoj. Napríklad, nadmerný výskyt hmoty E v určitej oblasti vytvára priaznivé podmienky pre vývoj vysokých duchovných a morálnych kvalít v ľuďoch, a podporuje „evolučný skok“ civilizácie. Tieto oblasti anizotropie sa nazývajú Dni Svaroga.

Prevaha hmoty G v určitej oblasti vyústi v manifestáciu základných vlastností a kvalít a spôsobuje takzvaný negatívny evolučné trend, ako v jednotlivci tak v celých civilizáciách. Preto oblasti anizotropie tohto typu sa nazývajú Noci Svaroga. Ako naše Galaxie rotuje, Zem sa periodicky dostane do jednej alebo druhej oblasti anizotropie, inými slovami, do oblasti Dňa alebo Noci Svaroga. Dĺžka doby, kedy sa Zem nachádza v oblasti Noci Svarog môže trvať od niekoľkých stoviek rokov do niekoľkých tisíc rokov. Zatiaľ posledný a najťažší Noc Svaroga trvala 1008 rokov: od roku 988 do roku 1995-1996.


„Ťarcha“ Noci Svaroga je určená veľkosťou negatívneho evolučného trendu, ktorý prináša: čím je väčšia, tým je pre človeka ťažšie premôcť nízke inštinkty, emócie a negatívne správanie všeobecne. Ľudia s veľmi silnou vôľou sú schopní ísť proti prúdu, ale väčšina ľudí takýto potenciál nemá a sú ako kúsky kovu „magnetizovaná“ negatívnymi charakteristikami. Toto asi pozná každý zo školy: keď vezmeme kúsky železa a vystavíme ich silnému magnetu, tento je zmagnetizuje a odtlačí do nich svoju „polaritu“. Rovnaký jav nastáva pri Noci Svaroga. Ak osoba nemá vlastný silný potenciál (vôľu), externý vplyv ju prinúti správať sa podľa neho, nie podľa svojej vôle či svedomie.

Každý sa rodí ako živočích, ale hlavným cieľom človeka je prekonať svoje inštinkty, na čo je potrebné silná vôľa. Takže, Noc Svaroga vytvára optimálne podmienky pre kvality „inteligentného živočícha“, ako je pud sebazáchovy, aby sa vyvinuli v premrštené miere. V tomto prípade je potom veľmi ľahké manipulovať ľudí: ak je napríklad pud sebazáchovy príliš silný, jedinec je ochotný predať či zradiť takmer čokoľvek, aby si zachránil život.

Kým sa človek nestane pánom svojich emócií a fyzického tela, nevyhnutne zostáva otrokom a môže byť jednoducho využitý / zneužitý, ako to dnes vidíme takmer všade. Preto Noc Svaroga je pre sociálne parazity „zlaté obdobie“ pre prevzatie moci, čo sa im tu podarilo. Konkrétne, vytvorili sociálne zbraň vo forme náboženstva za účelom zotročenia ľudí. A pozrite sa čo dosiahli: Rusko, napríklad, bolo zrazené na kolená veľmi ľahko. Ale to je rozprávanie na inokedy. Mimochodom, nedávno som čítal, že podľa Tóry, súdny deň prišiel v roku 1995, čo je presne koniec Noci Svaroga. Zaujímavá náhoda, nie? A christianizácia ruska sa kryla s nástupom Noci Svaroga (988 n.l.). Myslíte že toto je tiež náhoda? Ja tu žiadnu náhodnosť nevidím.

zdroj: z útrob internetu a múdrosť našich predkov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.