Slovanské Noviny

29. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

25.11.2020

Že celý škandál s operáciou koronavírus bol naplánovaný, o tom je snáď už zbytočné písať, pretože to už najskôr každý vie. Tisíce lekárov, biochemikov a iných vedeckých pracovníkov nám o tom podali nespočetné dôkazy. Protesty proti násilným opatreniam vzrastajú po celom svete a operácia korona je verejne odhaľovaná ako kriminálny čin, ako celosvetový zločin, ako útok proti človeku s cieľom nastolenie Nového svetového poriadku, čo je poriadok diktatúry a násilia. 

Foto: Shutterstock

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Nielen že bol COVID-19 starostlivo naplánovaný a – mimochodom – niektorí hovoria, že ten názov je kódovaný a údajne znamená Certificate od Vaccine ID by AI (Potvrdenie o očkovacom ID umelou inteligenciou, čiže Artificial Intelligence). Ako to, že AI? Jednotka je prvé písmeno v e kódovaný a údajne znamená „abecede a deviate písmeno je I (anglická abeceda nemá ch).

Tento plán na spôsobenie celosvetovej pandémie bol pripravovaný pekných pár rokov. Už dávno boli podané patenty všelijakého druhu:

Patent US–7279-327 Vlastníctvo všetkých práv na túto chorobu (2007);

Patent US–7220-852 Právo na vírus sám (2007);

Patent US–7776-521 Právo na jeho zistení (2010).

Ďalej existujú patenty na vypátranie vírusu pomocou mobilu, sú záznamy o tom, že Dr. Fauci platil laboratórium vo Wuhane, ktorá vírus vyrábala. Anthony Fauci, Ralph Baric a CDC (Center pre kontrolu chorôb) boli tí, ktorí s celou záležitosťou začali. Chceli mať dokonalú kontrolu nad vírusom, takže ho nechali patentovať. Pretože, ale nie je možné patentovať prirodzenú látku, ktorá vytvorila príroda, už to je dôkaz, že koronavírus je umelý a bol vyvinutý v laboratóriu.

Lenže – či bol tento vírus umelo vyrobený, tak je to ťažké previnenie proti medzinárodným biologickým a chemickým zmluvám a zákonom.

Snáď z toho dôvodu podalo CDC žiadosť na patentový úrad, aby ich patenty boli držané v tajnosti, ako privátne. Takto mali kontrolu nad tým, keby niekto chcel začať do týchto záležitostí špárať a tým ich pripraviť o očakávaný zisk. A zisk to mal byť podstatný, pretože vďaka Bayh-Dole zákonu z r. 1979 majú vedci, ktorých výskum bol financovaný daňovými poplatníkmi, plné právo ponechať si výťažky z predaja novo vynájdeného produktu. Čo je doslova hanebné. V r. 2013 bola vládna podpora na účely výskumu pozastavená, čo ale neznamená, že sa prestalo na novom výskume pracovať. O dva roky neskôr, keď sa situácia vyostrila, začali Američania zadávať výskum do zahraničia, v prípade koronavírusu, do Wuhanu. WHO (Svetová organizácia pre zdravie) im bola v tejto akcii akosi nápomocná, pretože neustále vydávala protichodné správy, presne podľa toho, ako im to Komunistická strana Číny cez ich vedúceho Tedros Ghebreyesuse diktovala. V r. 2017 novinári dokonca zistili, že WHO minie viac peňazí za cestovanie, než za výskum liečby chorôb.

Talianske štáte média priniesli v r. 2015 správu o vývoji vírusu v Číne (2). Rockefeller Foundation vydala o tejto pandémii dokument už v r. 2010, pod názvom Scenáre pre budúcnosť technológie a medzinárodný vývoj (Scenarios for the Future of Technology and International Development) (3). Prezident Ghany nás vo videu varoval a presne popísal čo sa bude diať a čo sa naozaj, ako podľa scenára, deje. Rockefeller Foundation vydala ďalší 30-stranový dokument o tom, ako testovať Covid-19 a tento plán je dnes takisto presne dodržiavaný (4). Zaujímavé je, že dátum vydania majú napísané ako „Embargováno až do 12:01, 21. apríla 2020.“ To znamená, že to už dávno mali napísané a len čakali na správnu dobu, presne podľa vopred vypracovaného plánu. A rovnako tak podľa ich plánu postupuje celá svetová plandémia.

A potom nám chcú dať očkovanie, ktoré zmení naše DNA natoľko, že prestaneme byť ľudia. Ako hovorí vyšetrujúci novinár Anthony Patch, ktorý strávil dlhé roky skúmaním plánov na ovládanie sveta:

„Najprv bude vypustený umelý koronavírus. Následkom toho budú ľudia požadovať očkovanie, aby ich ochránilo. Toto očkovanie pridá každému ďalšiu vrstvu DNA, takže sa z človeka stane hybrid. Ich DNA prejde skoro okamžite podstatnou genetickou zmenou, ktorá spôsobí, že ľudia stratia schopnosť myslieť sami za seba a ani si nebudú vedomí toho, čo sa stalo. Takto budú ľahšie ovládateľní. Stanú sa otrokmi našich (zločinných) elít.“

Doktorka Carrie Madej toto potvrdzuje. Vyše 20 rokov strávila výskumom DNA a očkovaniu a dnes hovorí, že naozaj, od týchto nových očkovaní sa dá očakávať, že pre-programujú naše vlastné DNA a urobia z nás hybridy. Zároveň nás napoja na umelú inteligenciu (počítače)  skrze digitálne čipy, čo otvára celý ďalší výber možností kontroly každého z nás.

Vírus prišiel z Číny – to tiež vieme!

Čínska virologička Li–Meng Yan, ktorá pracovala pre čínsku odnož WHO a tiež ako špecialistka na virológiu v Hong Kongskej Škole verejného zdravia musela zmiznúť do Ameriky, pretože sa bála o život. Bola totiž spoluautorkou dokumentu, ktorý popisoval situáciu s COVID-19. Vírus prišiel naozaj z Číny a bol súčasťou obrovského vedeckého podvodu, uvaleného na svet, pretože tento vírus je biologická zbraň, vyvinutá komunistickou vládou.

Li–Meng hovorí, že „boli použité biologické poznatky a analýzy, ktoré dokázali, že SARS–CoV–2 bol umelo vyrobený v laboratóriu. Bol vyrobený s použitím šablonovitého vírusu ZC45 / ZXC21, ktorý vlastnili vojenské laboratória, obhospodarované Čínskou komunistickou stranou.“ Koronavírus má nízku smrteľnosť u tých, ktorých napadne. Ale to, že je nemožné ho zistiť a izolovať, z neho robí ideálnu biozbraň, ktorá je schopná zničiť celú ľudskú spoločnosť. Komunistická Čína si je toho vedomá a preto zničili všetky dôkazy o výrobe, aby nevyšlo najavo, akému proti ľudskému výskumu sa venovali.

Je Čína náš vzor?

Ako hovorí David Icke (5), či chceme vedieť čo sa na nás chystá, potom je dobré sa pozrieť na Čínu, pretože to, čo sa zavádza postupne tam, je skúšobná prevádzka a to bude postupne presunuté aj k nám. Čína je digitálny diktátorský systém, je to prechod do skutočného komunizmu. Každý, kto chce získať vodičský preukaz, musí poskytnúť odtlačky prstov, nechať oskenovať svoju tvár, podstúpiť skúšku na DNA a poskytnúť číslo mobilu za účelom sledovania (tracking). Na uliciach v Číne je asi 200 miliónov kamier, ktoré neustále sledujú všetkých ľudí a vyhodnocujú ich spoločenský status. Spoločenský status je súhrn bodov, ktoré človek dostáva za správne správanie. Pre určenie výšky týchto bodov sa prihliada , na kriminálne záznamy, lekárske informácie a  akademickým výsledkom. Tiež nakupovanie je hodnotené a v supermarketoch sú všetci ľudia monitorovaní a sledovaní čo kupujú. Kúpiť si alkohol znamená stratu niekoľkých bodov. Keď niekto neskoro zaplatí splátku na pôžičku, opäť stráca body. Ľudia sú monitorovaní aj čo do počtu krokov, ktoré denne urobia. Korupcia je v Číne nevídaných rozmerov a všadeprítomná. Napríklad vyšetrujúci reportér, ktorý objavil prípad vydierania na vysokých miestach, bol za to súdený a musel nielen vydať verejné ospravedlnenie, ale ešte zaplatiť pokutu. Keď od neho súd vymáhal ďalšiu pokutu, novinár odmietol a kvôli tomu bol daný na čiernu listinu a jeho spoločenský status šiel úplne dolu. Bol označený za nečestného, ​​bol zadržaný a uväznený, pričom proti nemu bolo vznesené obvinenie. 70 krát za rok bol vypočúvaný a vyhrážali sa mu, keď nebude spolupracovať. Dnes nesmie cestovať a vzťahujú sa na neho aj iné obmedzenia. Rovnako tak ale sú na čiernej listine všetci tí, ktorí dlhuje nejaké peniaze.

Extrémne prípady tohto monitorovania sa vyskytujú v meste Kašgar, kde sú násilím zadržiavaní Uighurové. Táto skupina ľudí sa previňuje tým, že vyznáva moslimskú vieru. Sú proti nim podnikané vrcholne neľudské akcie; ženy sú po druhom dieťati povinne sterilizované, muži sú často zadržiavaní v záchytných táboroch, kde musia 12 hodín denne študovať komunistickú propagandu. Pri najmenšom podozrení sú občania povolaní na políciu, kde im prvýkrát vezmú vzorku krvi, potom musia nahrať vzorku hlasu, nechať si vziať otlačky prstov a nechať oskenovať tvár. Podľa mnohých je Kaštar snáď to najväčšie otvorené väzenie na svete. A to je dnešná Čína. Nevýhodou Číňanov je, že nemajú žiadny styk s vonkajším svetom, takže si myslí, že takýto systém sledovania populácie je správny.

Čo my s tým máme spoločné?

To, že Komunistická strana Číny financuje a podporuje súčasné ničenie (6), kynoženie, rabovanie a podpaľačstvo v Amerike už dnes tiež veľa ľudí vie. Trevor Loudon, ktorý sa zaoberá sledovaním teroristických a iných radikálnych skupín a ich vplyvom na politické udalosti, diskutoval podrobnosti tohto spojenia pri rozhovore s novinárom na videu, ktoré bolo ihneď cenzurované a  odstránené. Organizácie, ktoré ovládajú, platia a vedú BLM a Antifa sú všetky čínskeho pôvodu, založené na Marxistické ideológiu a ich cieľom je odpor voči prezidentovi Trumpovi a nastolenie komunizmu v Amerike a potom všade inde na svete. Freedom Road Socialist Organization (Socialistická organizácia cesty ku slobode) plánuje v Amerike založiť novú komunistickú stranu, priamo podľa čínskeho vzoru. Niektorí jej vedúci činitelia žijú ešte v Číne. Táto organizácia naplánovala a uskutočnila súčasné zločinné vzbury v hlavných amerických mestách. Keď bol Donald Trump zvolený za prezidenta, ich politický tajomník vyhlásil: „Teraz budeme musieť byť štyri roky v uliciach, aby sme protestovali proti Trumpovi a urobili celú krajinu neovládateľnou.“

O tom, že to čínski komunisti myslí vážne svedčí aj prítomnosť ich vojsk v Kanade (7). Desaťtisíce vojakov už boli presídlené do Vancouveru a na ostrov v jeho blízkosti. Stalo sa tak na podklade zmluvy, ktorú podpísala čínska Národná oslobodzujúce armáda (PLO, People ‚Liberation Army) s kanadským globalisticko-komunistickým Premiérom Justinom Trudeau koncom r. 2019. Podľa tejto zmluvy môžu byť čínske vojenské jednotky umiestnené kdekoľvek na kanadskej pôde, bez toho aby im k tomu miestne úrady museli dať povolenie, alebo aj o nich vedieť. Podľa miestnych pozorovateľov je veľká časť čínskeho vojska ubytovaná na Stanley parku, čo je obrovský ostrov tesne vedľa Vancouveri. Miestni ľudia už do parku nemôžu, pretože tento prevzali čínski vojaci. Samozrejme, z Kanady sa tieto vojská môžu pomerne ľahko a nepozorovane presunúť do Ameriky, v prípade snahy o jej prevzatie. Bežne, čínski pašeráci cestujú do Ameriky tajne skrze mesto Minneapolis, kde navyše už dnes nie je polícia a dozor je zastavený z Moslimov, ktorí postupujú podľa šaríja zákona a akýkoľvek zločin na ne-moslimoch pre nich nie je zločin, ale čestný čin. Ale prečo práve Čína sa začala správať ako globálny policajt? Podľa môjho úsudku, globalisti už nechcú aby Amerika viedla vojensky. Aj pritom, čo sa táto krajina navyvádzala po celom svete, nie je pre nich dosť krutá. Americkí vojaci, aj keď musí byť z rozkazu vedenia často nadrogovaní, aby boli schopní vykonávať rozkazy, sa často po návrate do civilu zrútia, ochorejú, prepadnú psychickým poruchám, alebo si vezmú život. Preto chcú dnes globalisti povýšiť Čínu na svetového drába, pretože tam je možné nájsť všetky vojensky-potrebné vlastnosti i bez drog. Čína by samozrejme urobila najlepšie, keby sa starala o svoje vlastné problémy a neskúšala sa rozpínať do celého sveta. Ich najväčší priehrada na svete, nazvaná Priehrada troch strží (Three Gorges Dam), ktorej stavba trvala 12 rokov a kvôli ktorej museli byť presunuté milióny obyvateľov, sa pomaly rúca. Údajne boli na jej stavbu použité podradné materiály, snáď sa aj so všetkým príliš ponáhľalo a vtedajšíiechyby budú mať v budúcnosti desivé následky. Priehrada je umiestnená na veľtoku Yangtze a keby nevydržala nápory vôd, spláchla by so sebou obrovské množstvo miest a mestečiek, o miliónoch ľudí ani nehovoriac. 11 miliónové mesto Wuhan je odtiaľ vzdialené len asi 360 km a zrejme aj na sútoku s morom sa nachádzajúci mesto Šanghaj by niečo také pocítilo. Už pri záplavách, ku ktorým došlo predo 2 mesiacmi, museli evakuovať 300,000 ľudí.

Nič dobrého pre Ameriku a celý svet.

Je veľa tých, ktorí by Amerike priali, aby padla. Aký následok by to ale malo pre nás a pre celý svet? (8) Ako hovorí už spomínaný Trevor Loudon, keby Amerika stratila svoju ekonomickú pružnosť, stratila by súčasne i vojenskú moc. Potom by prestala byť hlavnou svetovou silou a upadla by do podradnosti. Lenže vesmír neznáša vákuum. Čoskoro by sa vyskytol niekto, kto by skúšal uchvátiť toto prvenstvo či už po dobrom, či po zlom. Kto by to asi bol, kto by zaujal miesto Ameriky? Keď uvažujeme realisticky, tak by to bolo buď Rusko, alebo Čína, alebo možno spolok národov ako je Rusko, Čína, Irán, Severná Kórea, Kuba, Venezuela, Nikaragua a Vietnam. Tento spolok by nebolo potrebné vytvárať, pretože už je na tom pracované, čo dosvedčuje málo známa organizácia Šanghajská Kooperativa (Shanghai Cooperation Organization). Bola založená v r. 2001 a je to ekonomické, politické a vojenské spojenie, ktoré vzniklo medzi Ruskom, Kazachstanom, Kirgizskom, Tadžikistanom a Uzbekistanom. Ich takzvané „pozorovateľské“ štáty sú okrem iných Irán, India, Pakistan, Mongolsko a Afganistám. A „partneri v diskusii“ sú Sri Lanka a Bielorusko. Pridajte k tomu všetky novo-komunistickej krajiny ako sú Južná Afrika, Brazília, Ekvádor, Argentína a väčšina medzinárodných Islamských teroristických krajín a máte nový vládnucej blok, z ktorého všetci sú proti-Amerického zmýšľania. Turecko v Európe by bol takisto problém. Turecko má veľmi silnú armádu, moderné zbrane a dalo by sa povedať, že je až po zuby ozbrojené. Keby Amerika prejavila slabosť, okamžite by na ňu zaútočili, pretože je to militaristický národ, zvyknutý využiť slabosti protivníka. Takže keby Amerika zlyhala, bola by to len otázka času, než by tieto krajiny prevzali celý svet. Možno by si potom svoje územia rozdelili, takže by sa mohlo stať, že by nám vládli a prikazovali Číňania. Nakoniec – už v r. 2016 odovzdala čínskemu prezidentovi pražská Premiérka Adriana Krnáčová v akomsi nezmyselne nabubrelo geste kľúče od mesta a Prezident Zeman s ním podpísal zmluvu o spolupráci. Takže sa všetci takzvaní nekomunisti ponúkali čisto komunistickej, diktátorskej krajine, ktorá neuznáva základné ľudské práva a pre ktorú ľudský život nemá cenu. Ale milí zlatí, to nebola žiadna formalita, ani náhoda. V politike nie sú náhody; nikdy! Nie, to bol zámer. Vtedy nás všetkých odovzdali Číne. Už dopredu vedeli, čo príde. A preto sa máme aj my v Prahe a rovnako tak v Dolnej Lhote nad Váhom a všade inde čoho obávať. Takže by som navrhovala kúpiť nejaké sviece a dať ich do kostola s modlitbou za amerického prezidenta Donalda Trumpa. Pretože keď on to nezvládne, tak nás bude čakať trpká budúcnosť a budeme naozaj závidieť tým mŕtvym, ako sa hovorí v Biblii. Bohužiaľ, tento článok vyšiel oveľa dlhší ako bolo zamýšľané. Ale informácií je toľko a je naozaj nutné ich dať von čo najskôr, že nebolo iné riešenie.

(1)Ultimate Proof: Covid-19 Was Planned To Usher In The New World Order – Prepare For Change

(2)(4) Il video Rai-Leonardo del 2015 sul virus creato in Cina in laboratorio. La comunità scientifica… – YouTube

(3)Co plánuje Rockefellerova Nadace pro náš svět – detaily | NWOO.ORG

(4)National Covid-19 Testing Action Plan – The Rockefeller Foundation

(5)(4) Exposing China’s Digital Dystopian Dictatorship | Foreign Correspondent – YouTube

(6)Groups behind U.S. riots linked to Chinese Communist Party – DC Clothesline

(7)Arm Yourselves and Prepare; China Massing “Tens-of-Thousands” of Troops in Prince Rupert and Vancouver Canada. Invade USA? – The Blogging Hounds

(8)(4) Trevor Loudon – LOCKDOWN into Minnesota Maoist Revolution, 10 June, 2020. The Cold Minnesota Spring. – YouTube

(9) zem a vek

Zdroj : Jana Kaufman, svobodnenoviny.eu, 20.11.2020

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d