Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

MUDr. Igor Bukovský sa pýta. Nemala by prezidentka dostať pokutu?

Známy lekár pripomína, ako robila prezidentka reklamu súkromnej firme biochemika Pavla Čekana. A nielen to, „promo“ robila aj dvom farmaceutickým spoločnostiam.  

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

MUDr. Igor Bukovský sa pýta

Podľa doktora Bukovského, niektorí slovenskí novinári nedokážu zakryť svoju primitívnu škodoradosť. Dokonca skúšajú moralizovať. K svojim otázkam prikladá Igor Bukovský obrázok z článku z Denníka N, kde novinári z Denníka N píšu o tom, že ministerka kultúry by mala prísť o ročný plat za to, že podľa nich naďalej moderuje v „konšpiračnej televízii“ a „propaguje ju“.

A tak má pre novinárov známy lekár tieto otázky:
„Nie je už načase, aby ste zverejnili, na základe akých OVERITEĽNÝCH FAKTOV používate vo vzťahu k fyzickým alebo právnickým osobám ZÁVAŽNÉ A DIFAMAČNÉ označenie „konšpirátor“ a „konšpirátorský“, „hoaxer“, „antivaxer“ a pod.?“ kladie prvú otázku lekár.

Hneď prichádza s druhou. „Platia podľa vášho vedomia rovnaké zákonné obmedzenia pre účinkovanie v reklame a marketingu, ktoré uvádzate v súvislosti s členmi vlády SR, aj pre osobu Prezidenta SR?“ kladie Igor Bukovský druhú otázku.

Ak moderátorka, prečo nie prezidentka?

„Ak áno, je možné a SPOLOČENSKY ŽIADUCE dodatočne dosiahnuť, aby o svoj ročný plat prišla terajšia prezidentka SR a to za každý rok, v ktorom sa takého porušenia zákona dopustila, za to, že:
A. poskytla osobe a súkromnej firme biochemika Pavla Čekana, ktorá vyvíjala a vyrábala tzv. kovidové PCR testy a ktorá dostala veľké finančné príspevky od štátu? Obrovskú marketingovú propagáciu a reklamu tým, že ho zaradila do svojej delegácie pri oficiálnej štátnej návšteve Vatikánu? A výrobok jeho súkromnej firmy (PCR test) odovzdala pápežovi ako oficiálny štátny dar?

B. AKTÍVNE, OSOBNE, NALIEHAVO A DLHODOBO vystupovala k reklamnej/agitačnej kampani na PODPORU PREDAJA tzv. vakcín až DVOCH súkromných firiem?“ pýta sa známy lekár.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d