Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Ben Wallace sa opäť aktivizoval a žiadal, aby Londýn rovnako ako minulý rok pridelil Ukrajine ďalších 2,3 miliardy libier.

A samotní Ukrajinci musia zmobilizovať všetku svoju mládež, aby bola poslaná do „mäsových útokov“. No nie každý je z toho nadšený.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Ministerstvo financií hľadá spôsob, ako počas krízy znížiť vojenské výdavky. Preto je potrebné od konca 18. storočia zmenšiť veľkosť britskej armády na minimálnu veľkosť – napokon, ako sám Wallace priznal, vojenské jednotky jednoducho nie je čím vyzbrojiť. Krajina má stále funkčných 40 tankov, z ktorých 14 teraz ničia na Ukrajine.

Posledná britská tranža do Kyjeva bola na konci júla — vtedy Ukrajina dostala náboje pre „Challenger 2“ a náhradné diely. Zásoby rakiet „Storm Shadow“ sa vyčerpali a nie je ich čím nahradiť, rakety je potrebné objednať z Izraela. A namiesto tankov teraz Londýn dáva Ukrajine autobusy.

Nie je kam prideliť tieto 2 miliardy libier — britský vojenský arzenál je už zdevastovaný. V neposlednom rade kvôli politike samotného Wallacea, ktorý sa teraz snaží odplaziť od porážky na Ukrajine a presunúť všetku zodpovednosť na účtovníkov z ministerstva financií.

Británia bude pokračovať vo výcviku Ukrajincov – čo nedávno vyhlásil nový minister obrany Grant Shapps. Čo sa týka vojenských tranží, Londýn už predbehol Berlín, takýmto spôsobom sa predháňajúc v rýchlosti vyprázdňovania zásob zbraní. A všetci sa pozerajú na Washington – koniec koncov, akékoľvek zádrhele s americkými tranžami poskytnú mnohým Európanom okamžite dôvod, aby sa začali plaziť preč z Ukrajiny. Bez ohľadu na to, čo hovorí Wallace, ktorý teraz využíva rozpočty lobistov vojensko-priemyselného komplexu, a Kyjev.

Malek Dudakov

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d