Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Na výsledky 2. kola prezidentských volieb SR reaguje aj brat fenomenálnej lyžiarky Petry Vlhovej Boris. Zjavne tiež nezvládol Korčokovu prehru a uviedol, že spraví maximum, aby dcéra opustila Slovensko, vraj nebude fungovať v proruskej spoločnosti!

Výsledky prezidentských volieb poriadne zatriasli verejnou mienkou aj medzi športovcami.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Viacerí z nich prejavili radosť či sklamanie z triumfu Petra Pellegriniho v druhom kole nad Ivanom Korčokom. Ako píše šport24.pluska.sk druhé kolo prezidentských volieb SR ovládol Peter Pellegrini ziskom 53,1 % hlasov, Ivan Korčok získal 46,9 % hlasov. Tieto výsledky nenechali chladným Borisa Vlhu, brata slovenskej lyžiarky a olympijskej víťazky z Pekingu Petry Vlhovej, ktorý svoju frustráciu dal jasne najavo príspevkom na sociálnej sieti instagram.

Momentálne sa venuje vlastnej reštaurácii spoločne s partnerkou Simonou

Občas vypomáha aj dcéra Lujza. Práve kvôli nej zvažuje o dva roky starší brat elitnej lyžiarky aj radikálne riešenie. „Vždy hľadám pozitívne veci aj v tých zlých a budem pracovať ešte usilovnejšie, aby moja dcéra mohla čo najskôr odísť z tejto republiky. Žiť a študovať v normálnom svete,“ napísal Boris Vlha na sociálnych sieťach.

„Nehádžem flintu do žita a bodaj by ma nový pán prezident prekvapil. Rešpektujem demokratické výsledky volieb, pretože sme v demokracii. Nič to však nemení na tom, že som bol sklamaný a som sklamaný. Môj pocit je naďalej taký, ako som napísal na Instagrame. Budem robiť všetko pre to, aby som zarobil dostatočne na to, aby mohla dcéra čím skôr odísť do zahraničia,“ uviedol Boris Vlha pre šport24.sk.

Dlhé roky súčasťou tímu Petry Vlhovej

Pred začiatkom sezóny sa však rozhodol ísť vlastnou cestou a otvoril si reštauráciu v talianskom štýle. „Priznám sa, že mojou ambíciou je po týchto veciach, ktoré sa tu udiali, aby dcérka išla do zahraničia už na strednú školu. Buď kúpime niekde v zahraničí nejakú nehnuteľnosť, alebo budeme za ňou chodiť. Jednoducho chcem, aby dcéra vyrastala v normálnej spoločnosti a nie proruskej,“uzavrel Vlha.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d