… z historického klamstva a podvodu na občanoch! Myslia si, že zatknutím Tibora Gašpara to všetko prekryjú. Dosiahli však, to že ľudia už neveria médiám ani súdom!

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha v príspevku na svojom telegramovom účte komentoval zatknutie jedného z popredných politikov strany Smer-SD, bývalého dlhoročného policajného prezidenta Tibora Gašpara, sedem týždňov pred parlamentnými voľbami za účelom kriminalizovania opozície.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
ČO PRÍDE ĎALEJ? POLITICKÉ VRAŽDY? BUDÚ NÁS V OPOZÍCII STRIEĽAŤ?
Čo sa to preboha na Slovensku deje?
1. Vrcholový politik opozičného Smeru Tibor Gašpar bol zadržaný políciou v tri roky starej kauze, na ktorú sa ho mohli tisíckrát spýtať, kým bol vo väzbe. Mimochodom – v nezákonnej väzbe.
2. Obvinenie znie, že nič zlé neurobil, ale vraj vedel, že udavač Slobodník bral úplatky. Nejde o trestný čin a na tento netrestný čin ani neexistuje dôkaz. To je čistý Kafka. (odkaz na vrcholné dielo českého spisovateľa židovského pôvodu Franza Kafku – absurdný román „Proces“ pozn. InfoVojna)
3. Jediné, čo Lipšicovi mäsiari majú, je svedectvo univerzálneho udavača Slobodníka, ktorý si po rokoch náhle spomenul, že si myslí (nevie, myslí si!), že Tibor Gašpar o jeho zločinoch mohol (nie musel, mohol!) vedieť. To čo je?!
4. A kvôli tejto kafkovine politikovi Smeru ráno o 4.40 NAKA vrazí do bytu a zadrží ho. Pár týždňov pred voľbami. A Čaputová sa tomu rehlí. Ako inak to nazvať ako fašizmus?
5. Šialené je, že čurillovci, ktorí sa takto mstia Smeru za politicky kritiku, nazvali celú akciu biblickým názvom Ezechiel, ktorý evokuje pomstu a hnev.
6. Asi každý Slovák strednej generácie, vratné čurillovca Ďurku, si určite pamätá kultový film Pulp Fiction, v ktorom mafiánsky nájomný vrah (Samuel L. Jackson) zabíja svoje obete tak, že im predtým odrapoce Ezechiela z Biblie. Ďurka nie je žiaden farár, inšpirovalo ho toto, nie Biblia.
7. Je zjavné, že Ďurka chce zabíjať. Popravovať. Mafiánsky zastrašovať. Ukájať si svoje komplexy .O tom je jeho Ezechiel. Ako to, že takýto magor ešte nie je zavretý na psychiatrii – veď je ohrozením pre celé Slovensko.
8. Tibora Gašpara si nedáme – Robert Fico to včera povedal jasne. A jasne pomenoval, kto za týmto celým stojí – Čaputová a jej Progresívne Slovensko. Jedna odporná neoliberálna mafia.
9. Myslia si, že prekryjú kauzu Tódová – Záleská, ale to sa im nepodarí. Naopak – vyšlo najavo, že Tódová a Denník N bohapusto klamali, keď hovorili, že Tódová prestala písať o Záleskej, odkedy spolu randia.
10. Tódová púšťala von informácie o zatýkaní Haščáka z Penty (mimochodom, nezákonnom), vytešovala sa, že sú to „predčasné Vianoce“ a vedela veci, ktoré mohla vedieť len zvnútra. A zhodou okolností o vzatí Haščáka do väzby rozhodovala jej milenka Záleská. Tie náhodičky.
11. Tódová písala o Robertovi Ficovi, o ktorom mala takisto rozhodovať jej milenka. Písala o Dávidovi Lindtnerovi, o ktorom má takisto jej milenka rozhodovať. Písala ódy o špecializovanom súde, ktorý jej milenku zamestnáva. Atď.
12. Ak toto nie je konflikt záujmov, tak potom nič. Ale hlavne, že ju liberálne médiá kryjú a celé to stáčajú na homosexualitu, ktorá nikoho nezaujíma – aké pokrytectvo!
13. Slovenské médiá hlavného prúdu boli usvedčené z historického klamstva a podvodu na ľuďoch. Už im okrem voličov Progresívneho Slovenska nikto nikdy neuverí. A rovnako ani slovenským súdom. Toto chceli?
14. Posledná vec: to, čo spáchal Matovič v diskusii s Petrom Bielkom v Pravde, je znakom toho, že je sakramentsky nervózny. Vrieskať po novinárovi, že je „chrapúň“ iba preto, že mu pripomenie kauzu kúpenej diplomovky – to je aj na Matoviča cez čiaru. Musí byť z prieskumov riadne vyplašený.
15. Ale prepáčte – útočiť na otca Petra Bielika, uf, takúto úbohosť dokáže urobiť iba Matovič. Morálna žumpa. Zvláštne, že odrazu liberálne médiá nekričia, že je to útok na novinárov – Bielik nepatrí do ich mafie, a tak toho netreba chrániť. Aké typické.
Milí priatelia,
to, čo sa deje na Slovensku, je úplný rozklad demokracie a právneho štátu a asistuje pri tom Čaputová, Progresívne Slovensko a ich režimové médiá. Povedzme to narovinu – liberálna mafia.
Čo príde ďalej? Politické vraždy? Budú nás v opozícii strieľať? A našich voličov, o ktorých Šimečka hovorí ako o „sviniach“, budú zatvárať do koncentračných táborov?
Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / InfoVojna
Ako západné médiá a politici roky klamali, že na Ukrajine nie sú žiadne biolaboratóriá, a snažili sa vyvrátiť naše vyšetrovanie
Kyjevský politolog Zolotarev: Rusko vyčkává na vhodný okamžik, aby nám zasadilo bolestivý úder
Zločinci v Európe strieľajú na policajtov Kalašnikovmi dovezenými z Ukrajiny
Ukrajinci opäť zaútočili na Zaporožskú jadrovú elektráreň, Európania sa neboja zamorenia
Pentagon vedie tajné vojny s pomocou smrtiacich komárov
“Trump nás podrazil”: Izrael ostro kritizuje možnú dohodu medzi USA a Iránom
„Je to rituál.“
Epsteinova spolupracovníčka Nadia „Marcinko“ je nezvestná
Klimatický naratív WHO nezodpovedá dôkazom
„Všetko bolo odhalené.“ Priznanie najvyššieho veliteľa NATO o Rusku šokovalo Západ
Ukrajina požiada o 20 miliárd dolárov na to, aby Rusko „zhorelo“
Spor huliakovcov a SNS možno pochová celý zákon. Koalícia sa pri voľbe poštou dostala do patu
EÚ sa čoraz viac uberá smerom k formátu vojenského bloku
Skutočný nepriateľ je vo vnútri: EÚ konečne rozpoznáva príčinu svojej civilizačnej katastrofy
Geopolitické zlyhanie
Florian Philippot: Vyhlásenie vrchného veliteľa NATO ruší západnú protiruskú propagandu
NYT: Ukrajina je bezbranná voči ruským balistickým raketám
Prokuratúry krajín V4 podpísali vo Vysokých Tatrách deklaráciu na ochranu práv detí
Viac peňazí, viac cudzincov a kariérny postup! Zelenskyj láka do armády uprostred chronickej krízy ľudských zdrojov
Trump sa zúčastní na zasadnutí samitu G7 so Zelenským
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Blaha: Na Slovensku dochádza k úplnému rozkladu demokracie a právneho štátu liberálnou mafiou, ktorému asistujú Čaputová, Progresívne Slovensko & ich režimové médiá, ktoré boli prevalením kauzy Tódová – Záleská usvedčené
Blaha: Na Slovensku dochádza k úplnému rozkladu demokracie a právneho štátu liberálnou mafiou, ktorému asistujú Čaputová, Progresívne Slovensko & ich režimové médiá, ktoré boli prevalením kauzy Tódová – Záleská usvedčené
Blaha: Na Slovensku dochádza k úplnému rozkladu demokracie a právneho štátu liberálnou mafiou, ktorému asistujú Čaputová, Progresívne Slovensko & ich režimové médiá, ktoré boli prevalením kauzy Tódová – Záleská usvedčené