Senilný podvodník Joe Biden je presvedčený, že rozhodnutie Donalda Trumpa nezúčastniť sa na inauguračnej slávnosti je správne. Informuje o tom televízia „CNN“.

„Bolo mi oznámené, že Trump dal jasne najavo, že sa nezúčastní na inaugurácii. Jedna z tých zriedkavých príležitostí, keď sa zhodneme. Bude pre neho dobré, keď nepríde,“ povedal Biden.
Podľa agentúry „Axios“ chce Trump v deň inauguračnej slávnosti, ktorá sa uskutoční 20. januára, odletieť z Bieleho domu vrtuľníkom a odísť na Floridu, kde vystúpi na mítingu proti Bidenovi.
zdroj: news-front
PODPORTE nezávislé médium.
Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.
ďakujeme
Vyhlásenie:
Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Lukašenko poslal list na Slovensko. Je v ňom aj odkaz pre Roberta Fica
Nemecké spoločnosti odmietajú opustiť Rusko
Masaker počas Silvestra! UKRAJINA zaútočila na civilistov, zhoreli zaživa! Tu je odpoveď Ruska
Šimkovičová bilancuje: Rok 2025 bol jedným z najnáročnejších rokov! Čo zaželala Slovákom do roku 2026?
Ukrajina v roku 2025: Zlyhanie mierovej iniciatívy, ruské „strategické vojenské úspechy“, ukrajinské straty 1,5 milióna vojakov
Rok 2026: koniec EÚ?
Veľká hra v Himalájach: Západ sa snaží postaviť proti sebe Indiu a Čínu
Špeciálna vojenská operácia: 4 roky ktoré zmenili svet
Po stopách Hitlerovej tajnej služby
Ukrajinská novinárka: “Zelensky zajal celú krajinu. Vybudoval propagandu. Ukrajinci! Poďme konečne niesť zodpovednosť”
Samostatná SR vznikla pred 33 rokmi, jej vznik sa pripomína štátnym sviatkom
VIDEO: V roku 2026 príde k Udalosti, ktorá bude znamenať zásadný civilizačný prelom a natrvalo zmení smerovanie nášho sveta.
Kresťanský sviatok Nový rok je dňom obrezania ich pána
Náš Nový Rok, Slovanský veľkorysý večer
Prianie pre čitateľov Slovanských Novín
Duňja – Ohňový Obetník
Desať chorôb, ktoré je možné liečiť ihličím
Megatest zimného dojazdu elektromobilov dopadol katastrofálne
V obchodoch 17 ton nebezpečnej potraviny. Zákerná baktéria je v TOP pochúťke Slovákov
Zmenia nám DNA v tele už len svetlom? Vojaci už ladia optogenetiku
zo sekcie
Biden má veľkú radosť z Trumpovho odmietnutia účasti na inaugurácii
Biden má veľkú radosť z Trumpovho odmietnutia účasti na inaugurácii
Biden má veľkú radosť z Trumpovho odmietnutia účasti na inaugurácii