Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Idol liberálnych médií má problém. A s ním celé Sorosovské zázemie, ktoré si po Kiskovi a Čaputovej na prezidentský post nakreslilo ďalšieho poslušného aparátčika. Skonštatoval to na sociálnej sieti György Gyimesi na margo prezidentskej kandidatúry Ivana Korčoka.

Gyimesi sa nebál zaťať do živého a na svojom facebookovom statuse prekvapujúco aj s vlajkou Slovenska rúbe hlava-nehlava. Je presvedčený o tom, že favorit progresívcov má hlboké Sorosovské zázemie a je iba ďalšou bábkou po Kiskovi a Čaputovej. Doslova ho označil ako poslušného aparátčika atlantistov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Korčok rýchlo zabudol na tiene svojej minulosti

Nie je to prvýkrát, čo tí, čo sa pokúšajú o politickú kariéru zahmlievajú a očakávajú, že ich bývalé činy budú zahladené v registri trestov. Ibaže človek mieni a osud mení. Tak sa stalo, že na povrch vyplávali pikantnosti aj z Korčokovej minulosti.

Komu sa Ivan klaňal?

Ambiciózny karierista Korčok bol čiernym koňom mnohých významných osobností, hýbajúcich históriou Slovenska. Tak napríklad, ochotne posluhoval ako Mečiarov hovorca, bol štátnym tajomníkom Mikuláša Dzurindu i Roberta Fica (!!!), pane hovoril i Igorovi Matovičovi a Eduardovi Hegerovi. Z toho vyplývali nielen diplomatické, ale vyslovene vysoké politické funkcie.

Korčok vždy slúžil najmä sebe. Skutočne vlastenecké pohnútky mu boli neznáme

Ako sa takýto karierista dbajúci iba o svoju budúcnosť môže stať hlavou štátu? No, nebolo by to prvýkrát, čo je prezidentom človek dosadený, nie presvedčený. Presvedčený o záujmoch svojej krajiny, snažiaci sa o jej dobro, udržiavajúci si vlastenecký kódex.

Liberálovi horí pod zadkom

Ivan Korčok nestrpí konkurenciu. Čaká na jednoznačné vyjadrenie Petra Pellegriniho o jeho kandidatúre na post prezidenta a chystá si recept, ako ho čo najlepšie skompromitovať v očiach svojich voličov i v očiach tých, ktorí by sa mohli eventuálne obávať o fungovanie strany Hlas – SD, ak by sa musel Pellegrini ako prezident vzdať funkcie predsedu svojej strany.

György Gyimesi/TASR | György Gyimesi

Jednoducho, robí, čo sa dá. Taktizuje od rána do večera. Chceli by ste byť v koži niekoho, pred kým má už teraz jeho oponent evidentný náskok niekoľkých hláv?

Korčok sa skrátka bojí. A kto sa bojí, dopúšťa sa prešľapov. Lebo zúfalé situácie vyžadujú zúfalé riešenia. A nebolo by nič nezvyčajné, ak by došlo i k zúfalým výsledkom vyvodeným zo zúfalých snáh.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d